bugün

çok zengin sanırım.
eskisine göre daha samimi bulduğum vlogger.
who the fuck is duygu özaslan? (40 karakter).
parayı görünce değişenlerdendir kendileri.
o eski samimiyetin diyorum nerelerde?
fazla görgüsüzlük yapınca kendisini kapı çarpmıştır. bkz. görsel
Her videosunda "umarım bu ürün Türkiye'ye gelir de siz de kullanirsiniz, ehe" diyerek kendini ispatlamaya çalışan vlogger. Markaların reklamlarını yapmak adına giyilmiş saçma sapan kombinler, hep mutluyuz imajları, çantamda ne var?ne aldım?ne giydim?odam nasıl?ben kimim?allah benim belamı ne zaman verecek?konulu videoları.. bunlardan bize ne allah aşkına insanlar da garip deli gibi odanı göster evini göster diye her videonun altına yazmışlar.
Kızlar izleyip sonra da yaptığı salakliklari anlatip popülerliğini artiriyoruz birçok kızın sevmediği tiptir.
Ben izlemiyorum çok ta mutluyum huzurluyum. Böyle birçok vlogger var bırakın şu avrupa hayrani tikileri
Parasıyla bi bok olduğunu sananları.
Disleri de hiç güzel değil( oh dedikodunun dibine vurdum ben kaçar.)
Gereksiz ünlü güya make up vlogger. bok gibi parasıyla aldığı en pahalı ürünlerle ve sponsorlarla bile yalnızca zombi makyajı yapmasını biliyor kendisi. Hep kırmızı kahve far, nude rujlar, fırça gibi kaşlar. Tek bildiği nike logosundan hallice eyeliner çekmek olan Türk kızlarının bu yeteneksize hayran olmasına şaşmamalı. Gerçek makeup vlogger görmek isterseniz (bkz: sonjdradeluxe)
Ne iş yaptığını anlayamadığım bir vlogger.
istanbul Üniversitesi ispanyol dili ve edebiyatı bölümünü bırakmış.

Arkadaşlar sahiden, bu hanım abla ne iş yapıyor?

Arada denk gelince izliyorum videolarını, yaptığı makyajları beğeniyorum bir kaç şey gözüme çarpsa da.

Bir de bir sıra şey dedikodusu çıkmıştı, oje sürdüğü lansmandan dönüp çok yorgunum diye ağlanıyormuş falan.

Her neyse başarılarının devamını diliyoruz da ne iş yaptığını keşke bi anlasaydık.
Fazlasıyla itici gelen badanacı.

Atılan tarakların hesabını soracağız(!)

Bu arada kendisi 10 yaşındaki fan girl hesabını arkasına alarak bir kuaför çalışanı işinden etmiştir.
Tatlı makyöz.Tatlılığının sebebi iyi makyaj yapması bence.işini iyi yapıyor ama saygı duymak lazım.
görsel
Yine lise mezunu, okumamis ama para onda olduğu icin cok rahat hayatini devam ettirebilmis insan ornegidir.

Nefret ediyorum bu kizdan. Ölümüne itici.
"Gece rutinim" diye yüzüne milyarlar süren kadın.
insanlar ne kadar kolay nefret kusar hale geldi ya. sevmiyorsan sevmiyorsundur illa dile getirmenin ne anlamı var. sen de bir youtuber olabilirdin ve inan kötü yorum görmek istemezdin. biraz empati yapabilsek bu ülkede çok şey gelişir ama maalesef ki hep daha kötüye gidiyoruz bu konuda.
Gördüğüm kadarıyla Herkesin çok itici bulduğu Vlogger. Ama ben seviyorum, Nedense sempatik buluyorum ama tabi bu zenginliğin tadını çıkardığı gerçeğini değiştirmez. Arkadaşıyla eşya challenge'ı yapmış bi videoda. Sorduğu soruya yanlış cevaplar verince marc jacobs çantasını, channel Babetlerini netten satışa çıkardı falan. "inşallah tecavuze uğrarsın" gibi yorumlar bırakıyorlar kıza. O kadar değil yani. Tabi ne olursa olsun bi (bkz: evon wahab) olamaz asla.
Itiraf ediyorum izliyorum. Ne olutsa olsun kaliteli is cikariyor. Yani diger youtuberlerleri ileri ala ala izlerken duyguyu bastan sona tekrar tekrar izliyorum. Seviyorum kahretsin
Güzellik alanında youtuberlik yaparak para kazanan kadınların kazandıkları paraları çok fazla kıskandığım doğrudur.
Bir makyöz.
istediğiniz kadar kızı gömün. Kız işinde profesyonel, deli gibide kazanıyor. Zaten işinde iyi olmasa bu kadar kazanamaz. Yiğiti öldür hakkını yeme.
bu abik gubik çekimleri herbokolog sevgilisi yapıyor galiba. nerede bir herbokolog kadrajı görsem tanırım. bir şey yapıyor madem, profesyonellerle çalışsın.
Sıcak gelmeyen bir yüze sahip olduğundan sanırım ısınamadığım bir hanımefendi. işlerini de çok beğendiğimi söyleyemem, ama o da bundan rahatsızlık duymaz zaten.
Aldı yürüdü. (bkz: do) markasını çıkardı.
aspyn ovard ile birlikte favorim olan youtuber.
sanırım hiç watsons, gratisten alışveriş yapmayan youtuber. öğrenciyiz öğrenci nasıl girelim sephoraya?