bugün

erkeklere has bir zevk.
Artık idrar yolun sonuna gelmistir ve neredeyse dısarı cıkmaktadır. Yakınlarda girilecek bir tuvalet yoktur. Artık patlama raddesine gelinmistirki o da ne bir duvar vardır arkada. Önüne gidilir insanların göremiyecegi bir konuma gelinir ve belkide hayatta en rahatlatıcı anlardan biri yasanır.
(bkz: bostancı da maç izlemek)
bayanların yapamadığı şey.
yüz yıllardır süren türk geleneğidir "erkeksin git duvara işe" sözü meşhurdur.
heleki hava soguksa işerken çıkan duman zevkle izlenir.
işedikten sonra ıslak olan bölgeleri bir şeye benzetmek.

-bak lan ev çizdim şura kapısı şura penceresi.

-şu son akan damlalarda köpek kulübesi mi ?
(bkz: cami duvarina isemek)*
(bkz: çiş ile adını yazmak)
duvarda silindire benzer bir ıslaklık olusmasını sağlar.
(bkz: duvara tebevvül etmek)
kadınların asla yapamayacakları eylem.
hayata arkanı dönüp trip atıyorum ( taş bile beni anladı sen anlamadın ) modunda rahatlama olayıdır.
tazikli işenilmemesini gerektiren sokak sanatı.

(bkz: sokak sanatı)
uygulanırken duvara fazla yaklaşılmaması gereken durum.**
(bkz: duvara gaaşu işedüm gaarü)
(bkz: filmüde vaa)
yüce rabbimin bu fani alemin erkek cinsine bahşettiği en kayda değer ikinci özellik. birincisi malum, ayakta işemek. onçün dünyamız bu kadar güsel.
kendinilerini kaptırdıkları takdirde duvarda sürrealist ve futuristik çizimler yapmaya çalı$anları da vardır.
mesanede yeterince fazla idrar biriktiğinde, duvara isim bile yazılabilir bunun sonucunda.
(bkz: yıkarlar orayı)
tipik bir yurdum insanı vak'ası olmakla beraber çocukken amcamın bana bizzat uygulamalı göstermesiyle başladığım bi' alışkanlıktır.
facebook da gerçekleştirilemeyen eylemdir. lakin denerseniz monitörünüz için pek hoş olmayabilir.
küçükken çok sıkışılan durumda yolda dahi olsan gerçekleştirilen eylemdir, bir de tekere işeme deyimi bulunmaktadır.
(bkz: duvara karşı)
(bkz: denize işemek)
güncel Önemli Başlıklar