bugün

sarı kırmızılı kulüpten 13 Milyon 604 bin euro alacağı sebebiyle icra takibi başlatmış.

http://www.milliyet.com.t...erhaber&utm_term=post
kendisi futboldan zerre anlamayan, albenisi olmayan, sıradan anadolu takımı başkanı kıvamında bir adamdı. yalnız bu adamın döneminde alınan bütün futbolcular ya iyi paralara satıldı ya da oynuyor. boş çıkmadı yani henüz. cenk ergün mesela bence abdurrahim albayrak'a her yönden 10 basar. kendisi gelmese bile ben cenk ergün'ü geri istiyorum.
Nasıl kandırdılar bu yağlı suratı seçime girmesi için amk ahahaha. Hayatımda iki kişiden nefret ettim biri bu diğeri (bkz: latovlevici) amk keli seni.
ketenpereye getirdiler seni başkanım.

dolmuşa geldin. şimdi ahların çıkıyor bir bir.

dursun başkan göreve!
sanırım tekrardan galatasaray başkanlığına adaylığını koymuş / koyacak insandır.
görsel
galatasarayı icraya veren galatasaray başkanı ve yine adaymış.
“ eski hatalarımızdan ders aldık “ açıklamasını yapmış başkan adayı. Son iki şampiyonluğu getiren kadroyu kurması tek artısıydı.
aslında bu adaylık hamlesini beklediğim adaydı çünkü kendisini ön plana çıkarmaya çalışmaya başladığında bu anlaşılan olmuştu örneğin haberlerde ünal aysal ve dursun özbek aday mı deniliyordu ve bu iddialara ünal aysal ya cevap vermezken ya da kesin bir dille redderken dursun özbek ise her zaman dilinin ucuyla böyle bir düşüncesi olmadığını söylüyordu ya da galatasarayın son kongresinde mustafa cengiz ile kendisinin adının merhum olarak anılmasından sonra oradan bile son derece pay çıkarmaya çalışması bence bu başkanlık adaylığının habercisi idi.
bu şey değil mi pisuvar önünde taraftarla transfer muhabbeti yapan. asdf.
görsel
aday olduğu anda başka aday çıkmamasından kimin başkan olacağı belli aslında.

hayırlısı olsun.

yönetim listesi iyi, inşallah ekibi de iyi kurarlar.
Kulübü soyup gider yine. Ben başkan olsam kulüp için daha iyi bi iş yapılmış olur.
39. Galatasaray başkanı olmuştur.
galatasaray'ın yen i başkanı. '' çocuklarımızın ve torunlarımızın gurur duyacağı bir galatasaray olacak '' açıklaması yaparak umut tazelemiştir. hayırlı olsun.
Önceki Başkan olduğu dönemde takımı kendi sahibi olduğu otelde konaklatarak faturayı galatasaray'a kestiren bir çeşit cep doldurucu. Kulubü bi kere daha sikip gidecektir.
Vasıfsız eleman. Fatih terimi de takımın başına geçir tam olsun aynı kısır döngüyü bir daha yaşayalım.
ilk döneminde sik dursun adında izlandalı bir futbolcu almıştı.
galatasaray'ın yine krizler sarmalına girdiğinin resmi başkan. keşbiş olsun.
Afedersiniz ama ben bu camianın beynimi öpeyim.Bir de Fatih Terimi de getirin tam olsun.
annesi Kezban Özbek hayatını kaybetmiş.

https://www.ntv.com.tr/sp...nu,Da_5eOXP50qrerBggXpinw
görsel
Hiç istemedim başkan olmasını ama geçen sene ki facia Burak elmas dan sonra hakkını vermek gerek.

Bu kadro işlerini iyi yapıyor bu Bi gerçek geçen defa da iyi kadro kurmuştu.
görsel
tam bir şark kurnazıdır. aziz yıldırımı gerçekten pek sevmem bırakması için çok bağırıp çağırmışlığım vardır lakin bir sözü o kadar doğru ki hakkını vermek lazım.

görsel

2 hafta öncesine kadar sürekli fenerbahçeye laf sokmaya çalışan, sürekli fenerbahçeyi kötüleyen, fener ağlama diye türkü çığırırken kameralara yakalanan dursun özbek isimli bu şahıs şimdi takımı şampiyon olunca kalkmış "ali koç beyefendiye birlikte yemek yiyelim diye teklifte bulundum henüz cevap vermedi" diyor.. lan sizinle bırak yemek yemeyi tuvalete hacet gidermeye bile gidilmez. bu nasıl bir şark kurnazlığıdır arkadaş ? erden timur denilen elemanla beraber tüm sezon ağladınız sızladınız ayağınız taşa değse fenerbahçeyi suçladınız şimdi kalkmış medyaya "yemek teklifinde bulunduk bakın biz nasıl centilmeniz kötü olan fenerbahçe ve ali koç" imajı veriyorsunuz. koskoca galatasaray camiasının başında böyle bir başkan ve yönetici olmamalı arkadaş. biz nasıl yıllarca uğraştık sonunda aziz yıldırımdan kurtuldu isek gs nin de bu iki tatlı su kurnazından kurtulması lazım mutlaka.