bugün

entry'ler (3980)

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

yanlış telafuz edilen bir kokteyldir bu.

gülşen in tedbir amacıyla tutuklanmış olması

enteresan bir karardır. gülşenin tek başına imam hatipleri kapatabileceğini mi düşünüyorlar acaba? son imam hatip bükücü olarak bu kadar fit ve seksi bir kadın hayal etmemiştik tabi ki hiçbirimiz. herkese bi şaşkınlık getirdi bu durum.

motorinin litresinin 27 lirayı aşması

(bkz: ben hep 5000 liralık alıyorum)

30k maaşı olan biriyle evlenmek istermi

30k maaş mazota bile yetmeyebilir önümüzdeki dönemde. o yüzden tekrar bi düşünülmesi gerekebilecek karardır.

günaydın sözlük

görüyorum hala çay koyulmamış. zeytinlikten geçmiş poğaça yemek isterseniz beni aramayın. no çay no poğaça.

insan beyni kaç gb

çok cigolayttır.

günaydın sözlük

günaydın sözlük 3 saattir mesaideyim ben aq. çayı koydunuz mu?

gecenin şarkısı

yorgun yıllarım

https://www.youtube.com/watch?v=gycmf-em404

travestilerin bile 500 lira fiyat çekmesi

28 dolar fiyat çekmiştir. amerikada 28 dolara düzgün bi akşam yemeği anca yersiniz. siz yine de lejyonerlikten uzak durun.

bir sözlük kızından nude almak

(bkz: hadi yat artık geç oldu)

gelirken tekelden 4 tane weihenstephaner alın

madem herkes su içiyor ben de bi soda alayım.

sovyetlerin katyusha şarkısı

savaş ve militarist duygularla güfte ve bestelenmiş "Когда мы были на войне" - "when we were at war" adlı parça da katyusha kadar ünlü olmasa da çok güzeldir. en güzel coverı sretenskya monastery korosu tarafından seslendirilir.

https://www.youtube.com/watch?v=N2VACryn9oE

islamda kadının yeri evidir

islam yersiz bi' şey olduğu için böyle çıkışları vardır. dikkate almayınız.

eski sevgilini bir şiirle anlat

yazarların eski sevgililerini sevdikleri veya uygun buldukları şiirlerle eşleştirdiği başlıktır.

benim için ilişkimin başlaması ve devamı milyon kere ayten şiiriydi. bitişi ise her ne kadar ilişkimin bitişiyle eşleşmese de ayten in sonu şiiridir.

"Renkli bir balon gibi sönüverdi
Koluna gömleğimin kanı damladı
O lekeden başka şimdi
Ayten'den eser kalmadı"

thusnelda

görsel

yolun açık olsun yazarı.

free tibet

çok güzel bir hilight tribe parçasıdır. en iyi versiyonu vini vinci versiyonudur. insana çok güzel hissettirir.

aman kafalara dikkat https://www.youtube.com/watch?v=0lBjcaMokvo

dünyanın merkezi istanbul

idi bir dönem. sonraları önce din, sonra siyaset şimdi ise parayla birlikte gezmekte ve değişmektedir dünyanın merkezi.

milli sporcumuza kafa kesme işareti yapan katarlı

tarih boyunca müslümanların kendi mezhepleri ve farklı mezheplerle olan ilişkilerindeki dayanışma anca kafa keserek olduğu için bildiğini yapmış/göstermiş sporcudur. tam bir vahhabi köpeğidir. bunun yapacağı sporun da yeteneğinin de amına koyulması gerekmektedir.

edit: yazdığımdan rahatsız olanlar olmuş. bu entrynin çıktısını alıp bu sporcu görünümlü hayvanla birlikte birbirleri üzerinde kullanabilirler.

balı fazla kaçıran ayı

gerçek anlamda ayılık etmiştir.

noldu bize sözlük

(bkz: usta ne oldu bana usta)