bugün

8.26 tl dir.
aynı sözlükte olduğu gibi en uçtadır.
gavurlar kafirler bize gısganiyee.
bugün 8.6126 ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştür. egonomi çok eyi sanırım .
2021 ağustos sonuna kadar 10 tl yi görme ihtimali var. her şey turizme kaldı.
Sadece 2 kuruş düşmesiyle bazılarının 2016 öncesine döndüğümüzü sandığı para birimi.
Seni görünce gözlerim dolar esprisi bile yapamıyoruz, kur farkı etkiledi sanırım.
Dolar bullinsh triangle oluşturmuştu sanırım üçgenin üst cizgisini kirmak için hazirlik yapılıyor, stoplar buy orderler tetiklendi ve yarin sabah piyasa acilinca insanalar heyecanlanip kacirmamak icin alacak bir dure ellerinde tutacaklar o arada yuksek bir volumle yukariyi kirdiracaklar gibi görünüyor, hadi hayirlisi.

Umarım yukari iğne atip asagiya gider ulkemiz cok zor durumda dolarin daha fazla yukselmesini kaldiramayabiliriz.

Zorunlu giri: ytd.
dolar bazen ölü taklidi yapar. zannedersin ki dolar yok çöktü. şımardıkça şımarırsın. birden üzerine bir ağırlık çöker. Sonra? sonrası yok!
Kaldırdı geliyor yine.
Açın yolu dolar abi geliyor 8.69 olmuş.
Yine niye arttı berat albayrak bakan mı oldu ne oldu.
Anadoluyu türkler fethettiği halde nasıl oluyor da türk lirasından daha değerli oluyor anlamadığım yeşillik.
16.06 saat 02.23 ile 03.30 arasında çok enteresan baskılar yaşayan kur sanki birisi elindeki yüklü miktarda doları yavaş yavaş sattı gibi görünüyor. Garip bir şekilde bende doların yukseleceğini düşünüyordum fakar bu saatler arasında yapılan işlem acaba düşebilir mi sorusunu aklıma getirmedi değil.

Yarın doları dikkatle takip edin çok hareketli bir gün olacak gibi duruyor.

tabiki ortada herhangi bir yatırım tavsiyesi yok ama yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir demeden geçmeyelim.
Ey banka hesaplarının yeşil süsü
reisimin gelinliği, halkımın tabut süsü
yeşil yeşil, dalga dalga dolarım
senin piyasanı gözledim, senin kurunu yazacağım.

sana iyi gözle bakmayanın
parasını dalgalandıracağım
seni selamlamadan geçen ülkenin
kurunu bozacağım

Dalgalandığın yerde bol korku, bol keder…
Gölgende bana da, bana da yer ver.
tl olmasın, cebim dolmasın ne çıkar:
Yurda yeşil ışığın yeter.
hayırlısı ile 9'u görecek. evet.
reis yarın saat 21.00'da Kanal D ve CNN TüRK ortak yayınında konuşacakmış. dolar yükselecek demektir bu. hemen alın.
Şu anda düşüş trendindedir ama geleceği hiçbir zaman aynı şekilde gitmez belki bundan aylar sonra daha da düşer belki birden fırlar rekor seviyeleri de geçer.
Üzerinde "tanrı'ya güveniriz"(in god we trust) yazan para birimi.
9 lira olmuş. geçmiş olsun hepimize.
malum para birimine burada romanlar yazılsa yetmez, dünyanın tartışmasız en önemli satın alma aracı. sadece biz değil, her ülkenin talep ettiği ama bazı sebepler ile bizim ülkemizin çok daha fazla ihtiyaç duyduğu ama ülkeye sokamadığı için bu para birimine talep her geçen gün artarken bizim para birimimize ise talep azalıyor ve arz talep eğrisinden dolayı bizim paramız tüm para birimlerine karşı değer kaybediyor, denklem bu kadar basit.
ben hep elli liralık alıyordum zaten...
Tl'nin değer kaybetmesinin yükselen yıldızı.
1.5 tl iken alıp biriktirenler ne servet yapmıştır şimdi. :(
Yiğit Bulut: ''Dolar 5 TL olacak diyenler... Adamsanız çıkın bu milletten özür dileyin...'

https://www.youtube.com/w...mp;ab_channel=Archive1984

haklı aslında 5 lira olmadı . 9 lira oldu ... bence 20 tl bile olur . amerika " irana
saldırın yoksa sizi çökertirim " diyor . işin gerçeği bu ..
9.02 olmuştur.