bugün

entry'ler (348)

türk mutfağının en uyduruk kaydırık yemeği

tas kebabı kebabla alakası yoktur örneğin.

sevgilisinin arama geçmişini ifşa eden kız

Sıçmık bir ilişkidir. Görünüz ve ibret alınız.

türkiye katar kardeşliği

Yoktur öyle bir kardeşlik kardeşim kendinizi kandırmayınız.

tez yazmak

'çabuk' yazmak anlamında kullanılmayan bir vaziyetülihkânitahsil.

29 kasım 2021 göztepe fenerbahçe maçı

Maçı nerden izliceniz la bana dm atın link var hadi len Fener bu sefer yatırma bizi aq.

islam dünyası neden geri kalmıştır

Müslüman okumuyordur. Ondandır.

türkiye cumhuriyet merkez bankası

içerde son akşam yemeğine hazırlanan kurumdur.

ekonomik başarısızlığın sorumlusu

Ben değilimdir. Umrumdada değildir. Sıçtınız, oynayın bokunuzla parası olana koymayan durum bu hadi bakın işinize. izin vermeseydiniz amk.

apocalyptica

Artık kendini iyice aşan grup. Yeter artık kafalarımızı duvarlara vurduk.

dolar

Memleketin üstüne düşen kasvetülhimaye.

kadınlar beladır

Başlığı açan yazarın sanırım sorunları büyük olacak ki artık yaş gruplarının geçtiği bir konuyu hortlatmış. Kendisi avda olabilir. Bol şanslar.

Teyidini muhalefet ederse vereceğim.

battık amk

Hala daha kocaman bir tantana kopmamış ona şaşırıyorum. Şu an koptu gidiyor geminin halatları. Oturmaktan başka kimsenin yapabileceği bir şey yok.

intihar haberleri yayınlanmasın emri

Ülkenin çok felaket bir yere gittiğini gizleme çabasından başka bir şey değildir.

ahmet kaya nın mezarına çirkin saldırı

Herhangi bir insanın öldükten sonra rahat bırakılması fikrindeyim. Ne olursa olsun 'ölmüş' yani bu dünyadaki yargı sisteminden ahlak sisteminden görüş düşünce veya herhangi her sistemden artık bağımsız olmuş. Bitmiş aga yani bitmiş.

sen nasılsın diye sormayan insan

Belkide sadece sahte olmak istemiyordur. Ben merak edilmediği taktirde insanlara boş yere nasılsın sorulmasına karşıyım.

çift hatlı telefon

Aslında bisnızmenler için çok faydalıdır. Çok anlamsız bulurdum fakat işe yaradığını gördüm. Gerçekten iyi işe yarıyor.

lord of the rings

Dünyanın hala en iyisidir.

karıya gitmeyi kötü bişey olarak gören bakir erkek

Karıya gitmek zaten kötüdür aq.

merveler yerine gizemlere giden kız

Gizemlidir. Tehlikeyi sever, adrenalin sporlarına yatkındır. Cesareti kederidir. Cinselliği sever. Ama doruklarında yaşamak istemez. Çünkü o dorukları bir erkeğe ayırmıştır. Onu arıyordur. Çok deniyordur onu bulmak için orası ayrı.

yazarların sakinleşme hobileri

Şömine önü sıcak şarap ve güzel müzik eşliğinde bir kitap kaçamağı.