bugün

Sözlüğün açılışında onun entrylerinin gözükmesi yerinde olmuş. Nur içinde yatsın, mekanı cennet olsun.
'Ölüm, varlığın son bulduğu son nokta,
Ölüm, yokluğun yok olduğu son nokta.
(...)
yokluğun yerini ebedi varlığa sunduğu yerde dilediğince var olman dileğiyle...
allah'ın rahmeti üzerine olsun.
neden yada nasıl öldü bilemiyorum ama okuduğum entrylere göre uykusunda gitmiş aramızdan.
umarım huzurlu bir rüya görürken göçüp gitmiştir.
sözlük sayfasını her yenilediğimde entrylerini gördükten sonra "bir sorun oldu moderasyon jest yapiyordur" diye düşünmüştüm..
ama az önce gelişmeleri okudum ve hayatımda en son 3 yıl önce 15 yıllık arkadaşımı kaybettiğim zaman hissettiklerimi, düşündüklerimi tekrardan yaşadım..
kendisini deniz gezmiş, ufuk uras ve ironi içerikli güzel ve komik entryleri ile tanımıştım. muhabbetimiz yoktu ancak okuyordum..
deep, lock, deatly, sosyalpenguen gibi isimlerle birlikte sözlüğün bana göre en kaliteli yazarlarındandı ancak bilmiyorum yani "sözün bittiği an" ne ise şuan onu yaşıyoruz..
ulu sözlüğün ve sevenlerinin, ailesinin başı sağolsundur.

"belki de ayak sesleri hala aramızdadır." *
herkesin aklına kendi ölümünü getirmesi sebebiyle, bu dünyadan göçerken bile hepimize sağlam bir ayar vermiş olan yazardır. kendisine allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
Hiç tanımadığım biraz önce gelişmelerden görerek buraya girdiğim ve yazılanlardan çok büyük bir yazar olduğunu anladığım

ve an içinde 3 ihlas bir Elham okuyarak Ruhlarına hediye ettiğim yazar.

Yazı yazan herkese tavsiye ediyorum, Tanımasakta en güzel hediyeyi verelim. Dua edelim mekanı cennet nasibi olsun diye.
yerinde olmak istediğim yazar.

allah mekanını cennet etsin...
o şimdi bulutların üzerinde.. kucağında parıldayan lir ile en güzel tınılarını bize gönderiyor. mekanı cennet olsun.

sürüden ayrılan idealist kuzu: allah yakınlarına sabır versin.
tanımak önemli değil seni kardeşim, fakat çok da gecikmeden tanışacağız zaten.
kabrinde huzurla uyu, dualarımız sana kefaret olacak ve kollayacaktır.
allah bir göz açıp kapama süresi kadar kısa kılsın kabir azaplarını kardeşim.
geride kalanlara sabır ve metanet dilerim.
allah rahmet eylesin sevenlerine sabır versin...
sözlügü derin yasa bogan, benide derin hüzne bogan yazar. tanışmamıştım, ama yine de bizdendi o, üzücü gerçekler işte...
rahat uyu..
üzerinden utanmadan prim yapılan rahmetli yazar.
hepimize gerçeği göstermiş yazar. gerçek budur işte, hepimizin ilerlediği son bu başka son yok. huzur içinde ölmüş, huzur içinde yerinde yatmasını dilediğim yazar. Allah rahmet eylesin.
yine bir vefat eden uuser haberi ve yine ortada başka bir uuser'ın yazdıkları haricinde kanıt manıt hiçbir şey yok. neyse eğer gerçekse allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. yok daha önceki olaydaki gibi kolpaysa düzenleyenlere bacağım girsin.

bu arada bol noktalı mısralar, şiirler yazacağınıza iki fatiha okuyun be adama birazcık faydası olsun.
(bkz: when the crowds are gone)

defalarca söyledin gidiyorum diye. hiçbirine inanmadım, yapmaya bile zorladım seni. ama şimdi ne yaptın sen? ne yaptın ha?

fotoğrafların, şarkıların, konuşmalarımız, her şey ve her şey. hepsi saklı bende.

cümle kurmak istemiyorum. konuşmak istemiyorum. ağlamak da istemiyorum. inanmıyorum. bekle beni!
allah rahmet eylesin.
sözlüğü açmamla beraber kötü haberini aldığım yazar. mekanı cennet olsun.
her sözlük yazarının birer yıldız olduğunu düşünürsek, bir yıldız daha kaymıştır uludağ sözlük'ten... kendisine allah'tan rahmet diliyorum, aynı zamanda allah sevdiklerine dayanma gücü versin.
(#2628389)kendisi hakkında bu girdisini okuyunca ve alçak gönüllülüğü ile erdemini de görünce..hakka yürümesine çok üzüldüğüm yazar. belki de biz haksızızdır, daha iyi durumdadır orda. ama böyle insanlar zor yetişir be azizim... çok üzüldüm böyle birini kaybettiğimize... dediği gibi ayak sesleri aramızda ama... allah sevenlerine sabır versin...
tanımadığım etmediğim fakat bu kötü haberi alınca beni, tanışmışcasına üzen yazar. Allah Rahmet Eylesin, Toprağı bol olsun.
ailesi ve sevenlerine sabır kendisine allah tan rahmet diliyorum.
yaşadığı bitiş değil sadece zor bir geçiş.
tekrar görüşene kadar tüm sevenlerine sabır diliyorum.
vefat haberini okuyunca hiç tanımadığım halde üzüldüğüm ikinci nesil yazarlarından. kendisine rahmet sevenlerine başsağlığı diliyorum.
allah rahmet eylesin. sevenlerine, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.
hiç tanımıyorum kendisini ama ölüm haberini okuyunca yüreğimde bir sızı hissettim. mekanı cennet olsun.
güncel Önemli Başlıklar