bugün

feyyaz'ın iyice bozup mala bağladığı program.
bu hafta hayret edilmiştir, okan nasıl olmuşta o 'taşakkurlar' diyen dj kızı çağırmamış ilginçtir.
ondan önce de özgü namal'a sarmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
tabi bu gece efsaneler içinde efsanedir, orası tartışılmaz.
an itibariyle şebnem ferahın fransız mürebbiyelere, hayko cepkinin ise yarısı yanmış terminatöre benzediği programdır.
şebnem ferah ne yapsa çığlık atan alkışlayanlar seyirciler zamanında kendi'nin katıldığı programdakileri anımsatıyor.
stüdyoda ergenler çoğunlukta.

-şebnem ile hayko...
+hayeeeeeeeer.
"sözlükleri takip edenler bunu da okusa, canlı yayında söyleseler; yaşar'dan benim bütün rüyalarım seninle şarkısını sözlük yazarlarından biri, çok sevdiği biri için istiyormuş diye" dediğim program.
hayko sebnem e yaziyor an itibari ile.
hayko'nun sazı eline aldığı programdır bu gece.

forza reyiz!
Bu şekilde gitneyecek program taşak geçecek insan yok masada. Aslında hepsi mala bağlamış ama okAnın taşak geçmeye götü yemiyo.
hayko cepkin'in hıncal uluç'a hayatının ayarını verdiği program. öf be abi.
an itibariyle hayko cepkin'in bombasını patlattığı program. okan bayulgen hıncal uluçla program yapma arifesindeyken hatta pğrogramın reklamları dahi yayınlanıyorken "hıncal cake çünkü ondan ancak kek olur" demiştir. ve şukusunu almıştır bizden. ayrıca okan da o cinsiyetçi herifle program yaptığı için yerin dibine girsin fsm'den atlasın. ölsün.
kek ile ilgili bir soruya, '' hıncal cake'' cevabını veren hayko cepki' nin '' ondan ancak keyk olur'' cevabını vererek ayarın kralını verdiği ve sikerttiği program.
oha seyircilerin arasında izmir'de deli gibi fotoğraflarını çektiğim cansız heykeller var.
kanald nin sesinde mi, yoksa benim televizyonun sesinde mi sorun var dediğim, sesi bozuk program.

not: akşam haberlerinden beri ses sorunu yaşanıyor. istanbul karasal yayın.
ahahah beklenenin olduğu, mustafa topaloğlu'nun giriş yaptığı program. ölücem
oooooooo. mustafa topaloğlu gelmiştir. patlasın bombalar...
programı uzaylılar basmıştır.
artık siksen izlemem dediğim bi programdır. küstüm. *
An itibariyle Mustafa Topaloğlu bomba bir giriş yapmıştır.
(bkz: Sen de mi Brütüs)
(bkz: sen de mi brütüs)
an itibariyle disko kralında yazın en hit şarkısı. sen de mi brütüs. hayko coverlasın bunu.
mustafa topaloğlu da geldi, şimdi daha bi keyifle izlenir.
epeydir izlememiştim. tam hoşuma gitmeye başlamıştı ki, fırındaki keke bakmaya kalktım, döndüğümde uzaylıyı gördüm. bu bana yapılır mı lan?
şebnem ferahtan sonra mustafa topaloğlunun çıkmasıyla 2. sürprizi yapan programdır efendim. bir daha habersiz yakalanıp şok olmamak için kendimi her an acayip şeylerin çıkabileceği ihtimaline karşı ayarlayıp öyle geçeceğim ekrana.
Veee sonunda mustafa topaloğlu'nun giriş yaptığı dikkat çekici program.
güncel Önemli Başlıklar