bugün

şebo'm yine aşmıştır.
unutulmazlara girecek disko kralı programı olacaktır.
süper bir sezon finali yapan programdır.
Zuhal topalın programında kocaları sakat çıkan kadın kendinde aramalı sorunu. Sibel üresine benZiyo.
feyyazdır.
feyyaz yine yardı.
medya arkası inanılmaz olan bir iş çıkarmışlardır final bölümünde, helal olsundur.
Hayko yol gözümü dağlıyor şarkısını gayet güzel söylüyor şu an. Sağlam bu adam ya. Tipine aldanmayın imaj işte akılda kalması için.
tam olarak olmasa da şuna benzer bir muhabbet döndü bu gece:

okan : re minör verecek misin?
feyyaz: yok veremem.

bütün stüdyo: puhahahskaskadk...*

sanırım iq'su 15'den yüksek olanları girişte içeri almıyor güvenlik.
hayko döktürürken arkada ergen bi kızımız çıktı. benim gördüğümü sizde gördünüz mü? tehlikenin farkında mısınız?
feyyaz yok veremem dediğinde değil, "öyle bi gitar diye aldın diye herşeyi..." dediğinde yarılmıştır salon gayet haklı olarak. adam gibi izlemeyenlerin yorum yapmaması gereken program.
reklam giren program.. şebnem ferah tuvalete gitmiş, okan sigara içiyor olmalı..

(bkz: sözlükte saniyesi saniyesine diskokralında ne olduğu yazılması)*
an itibariyle yardıran program.
şebnem asaleti ve sempatikliğiyle tam bir kraliçe. tacı da aldı tam oldu. yakışırrrrrrrrrrr.
hayko baya ağır abi takılıyor, yandan yandan da şebneme yol yapıyo sanki.
bi de topaloğlu geldi tam oldu yani.
ha bi de yaşar var, "sıkıldınız mı" var, okan var, güzel yani.

o değil de şebnemle hayko evlenmeden kurtulabilcekler mi acaba ordan.

velhasıl şebo ve hayko için izlendiğini düşünmekteyim efendim.

not: şebnemin ve haykonun performansları yakıyo o çok ayrı konu...
Hamdi harbiden kötüymüş ya arkadaki müzik ne öyle. Kadının ses tonu da cabası.
O single ladys şarkısıyla kıvıran adam. Canlı paradaki top sorusu sorulan mahluk değil mi ya. Okan da iyi yavşadı şebnem feraha.
an itibariyle hayko ve şebnem ferah' ın düet yaptığı program. kaçırmayınız efendim.
son yıllardaki en iyi finalini yapıyor. şebo var, hayko var daha n'olsun amk. yeahhh..
harika bir düetle gecemize renk katmıştır efendim.
Tiplere bAkın kafalar kontrolden çıktı şebnem ferah cırlayacam derken kustu lan iğrençti.
değerini bilmemiz gereken bir program
tv tarihininin en iyi sezon finalini yapan türk programı
teşekkürler çirkin kral.
muhteşem bir sezon finaliyle bu sezonu kapatmış programdır. okan bayülgen'in hakkını vermek lazım türkiye'de böyle bir program gerçekten harika.
şebnem ferah'ın sigara şarkısında rock işareti yapan en az 50 tane ergen saptanmıştır. türkiye nereye gidiyor yahu. bari bu şarkıda yapma. az sonra gençler pogo yapmaya başlayacak ortayı açıp.
ne kadar salak varsa bu gün seyirci olarak toplamışlardır. 50 kere geçmiş olsun dediler ben böyle eziyet görmedim. motorcular ve sokak sanatçıları hariçtir.
ayrıyetten, ulan taptığınız adamlara bir bakın hele. hazırlanmadıkları için 2. şarkıyı söyleyemeyeceklermiş, bon jovinin bokunu yiyin afedersiniz.
şebnem ferah çok yaşlanmış, haykonun espri anlayışı güzel, sevdim. ama bu iki kişi niye bu kadar seviliyor hiç anlayamıyorum. tamam ikisinin de canlı performansı çok iyi sesleride iyi ama şu şarkıyı mp3 player a atim de dinleyim demem. sonuç olarak idare eder bir finaldi. feyyaz seneye inşallah olmaz.
hayko ve şebo konseri halini almış ve gece gece süper bir program olmaktadır.