1. 1.
  yüzündeki gülümseyen ifadesine kızdıktan sonra bile acımaktan kendimi alamadığım,cehaletin insanı ne hallere soktuğunu gösteren zavallı militancık.

  (bkz: edebi edepsizden öğren)
  6 -14 ... selmagezinir
 2. 2.
  yüzündeki saf ifadenin gerçekten insanda yanıltıcı bir hissiyat yarattığı ama sonunda söylenmesi gerekli sözün yine ve ısrarla

  - (bkz: ummadık taş baş yarar)

  ya da

  - sen de az orospu pardon militan değilmişsin haaaa

  olması gerekli gızımız.
  8 -14 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  (bkz: feraye)
  1 -1 ... arjen robben
 4. 4.
  giymeye donu olmayıpta ülke sermayesinin yarısını elinde tutan sabancılara,koçlara,uzanlara huşu içinde tapınan zerzavatın akan salyalarını dudakla çene arasında donduran güzel gülümsemenin sahibi.
  13 -17 ... erich_from_istanbul
 5. 5.
  ülkenin en önemli sermayedarlarından sabancı ailesinin dış piyasayı elinde tutan koç ailesiyle rekabet edebilmek için kendilerinin faaliyet gösterdiği iç piyasayı güçlendirmenin -batı burjuvazisinin modernleşme hareketlerinde gerçekleştirdiği demokratik atılımı- türkiyede gerçekleştirmekten geçtiğini anlayıp "doğu raporu" adlı bir çalışma hazırlatması bunun üzerine alparslan türkeş'in "çizmeyi aşma" çıkışını yapmasından hemen sonra maruz kaldığı suikastin faillerinden olan dhkp-c militanıdır.nedense suikastin içinde yer alan mustafa duyar adlı militana suriyede kimlik ve koruma verilmiş ve güzellikle devlet eliyle cezaevine alındıktan sonra "konuşacağım" dediği sıralarda devletine sadık mafya üyeleri tarafından susturul..pardon öldürülmüştür.apo'yu bile ele geçirebilen! türk devletinin fehriye erdal'a gücünün yetmemesi de ilginç bir durumdur.
  4 -5 ... erich_from_istanbul
 6. 6.
  belçikanın elinden talihsizce (bkz: bunu bilerek yaptın değil mi) kaçırdığı türkiye'nin karanlık sırlarını taşıyan terörist kadın.
  1 -2 ... without_a_trace
 7. 7.
  herhangi bir yerde gördüğümde parmaklarıyla sürekli victory işareti yapan geberesi yaratık.
  3 -2 ... beelzebub
 8. 8.
  bazi insanlarin ideolojileri birakip birinin canini aldigini kabul etmesi gereken, igrenc gulumseyen, gicik kapilan, mahkeme salonuna her girdiginde sanki yaptigi bir bokmus gibi zafer isareti yapan surtuktur.

  ayrica, koca dunyanin takip ettigi bir davada yargilanirken kacabilerek/kacirilarak akillarda soru isareti birakan insanciktir.
  4 -4 ... antistar
 9. 9.
  Belcika tarafindan pazartesi gununden beri kayip oldugu dogrulanan katil.
  2 -1 ... antistar
 10. 10.
  Belçika Adalet Bakanı Onkelinx ile içişleri Bakanı Dewael Fehriye Erdal dosyasına ilişkin olarak düzenledikleri ortak basın toplantısında, 28 Şubat 2006 tarihinden itibaren Fehriye Erdal'ın "terörist", DHKP-C'nin terör örgütü olduğunu söylemişler.ne yani sen bi işyerine gir sonra türkiyenin en önemli iş adamlarından birini vur bi de üsteilik masum bir sekreterin canına kıy normal suç olsun; cezaevinden kaçınca terörist ol.bu belçikalılar ya bizle kafa buluyorlar ya da harbiden öküzün önde gideniler.
  ... registerlater