bugün

kötü bir siyasetçi fakat iyi bir devlet adamıdır.
fazla efendi bir adam. ve sanırım yine o klişe laf: türkler efendi adam sevmez, yavşak sever. bu yüzden zaten kafadan kaybediyor.

hamiş 1: ülkücüleri sokaktan uzak tutabildiğine inanmıyorum, zira ülkücü kalmadı bu ülkede.yoksa dün ki ses kaydından sonra şimdi meydanlarda olurlardı.

hamiş 2: vatana ihanet yorumunu bahçeliye sorup, chp lilere tenezzül etmeyeler, önce kendi başkanlarına sorsunlar bu konuyu. önceden vatana ihanet planları ve kendi ülkesine bomba atmayı düşünen genel bir başkana sahipler ne de olsa.
devlet bahçeli imralı canisinin asılmaması için değil terör suçları ve vatana ihanet haricindeki idam cezasının kaldırılması için imza atmıştır. terör suçları ve vatana ihanet sonucundaki idam cezasını bizzat akp 2004 yılında kendisi kaldırmıştır. başbakanınız bir bok yiyor gelip burda devlet bahçeli beğ'e saldırıyorsunuz yazık. gidip az ötede havlayın. siz önce kendi üstünüzdeki vatana ihanet, yolsuzluk ve rüşvet pisliğinizi temizleyin sonra gelip burda yazın.
an itibari ile seçim yasağı öncesi tüm gerçekleri ortaya serip gayet doğru tespitler yaparak basın toplantısı yapmakta.
http://benguturk.com/canli.php
bu gün (28.03.2014) 19:30 sularındaki yaptığı basın açıklamasında hükümetin; 17 aralık'taki yolsuzluk operasyonundan tut ahmet davutoğlu'nun ses kaydına, fenerbahçeyi ele geçirme planından tut sözde kürdistanın kurulmasına kadar birçok konuda tam isabet açıklama yapmıştır.
mhp'nin idelojisinden nefret etsemde kemal kılıçdaroğluna göre 10 kere tercih edeceğim adam.

ben iktidara geliyimde nasıl olursa olsun düşüncesinde değil.ülkesini düşünen sağduyulu bi insan.

iyiki varsın reis.
şakirtler iyi dinlesin:

http://video.zaman.com.tr...liden-cevap_145201_1.html
daha herkes fethullah'ın götünü yalarken pensilvanya'ya laf sokmuş adamdır. şimdi bir yerleri tutuşanlar gülen ile birlikte olmakla suçluyor. gülen'i koynuna alanları, birlikte zevkte zevke uçunları herkes biliyor.
bu gün en çok bu adam sevinse.

sırf sakin duruşu ve sağlam karakteri ile hak ediyor bunu.
eğer akp olmasaydı oy verilecek nadir siyasetçilerden.
Her seçim geriliyor.
Artık koltuğu gençlere bırakma vakti geldi bahçeli.
Milletin değerini ancak yarım yüzyıl sonra anlayabileceği lider. Ancak görüyorsun işte olmuyor, olmayacak, bir veliaht belirle.
Dürüst siyasetçi.
istifa etmesine gerek olmayan liderdir. Adam gibi adamdır... MHP genel seçimlerde gereken cevabı ve mesajı verecektir herkese. Bahçeli iyi bir lider ve şuan yerine gelecek kişi konusunda herkes gibi o da kararsız. Ben isterim ki Ümit Özdağ gelsin ama içimizdeki irlandalılar itiraz eder. Bahçeli de koray gibilere koltuk bırakmaz çünkü bilir ki onlar o koltuğa geçerse...
başbakan potansiyeli olmadığı için mhp'nin oylamalarda bile baş gösteremediğini düşünüyorum. kendisini savunacak, fikir yürütecek, farklılık yapacak, güçlü gösterecek bir yanı yok. amma velakin bu adam ne derse desin kızamıyorum. ayrıca çokta espritüeldir kendisi bkz; ne akp ne chp ille de MHP. bu cümlesine hayranım valla her duyduğum da 32 diş gülüyorum.
devlet bahçeli... Devlet bançeli mhp'nin her şeyi. Emin olun her şeyi. Üniversiteli ülkücüsü, milletvekili danışmanı, genel başkan yardımcısı ve genel başkanı. Evet bahçeli bunların hepsi. Ya da hepsi bir ara bahçeliydi. Bu partinin demirbaşı. Ömrünü bu davaya harcayan adam, resimiz. Evlenmeyen, zevk sefa sürmeyen hep çile çeken bir adam bahçeli. Saygıda kusur eden ülkücü siktirsin gitsin.

Ancak saygıdeğer genel başkanım. Türkiye'de yeni bir sağcı partiye ihtiyaç varken mhp bunu kullanamıyor. Yerinde sayıyor. Gel sen yerine oktay vural veya tuğrul türkeş'i bırak. Ya da sen kimi uygun görürsen. Uçsun bu parti.

Saygılarımla...
salağın tekidir efendim oturdu koltuğa kalkmıyor. Mhpnin sinmesinin ve susmasının ülkücülerin durmasının sebebi bu varlıktır efenim. Bir mhpli olarak en nefret ettiğim şahıstır parti başında başka biri olsa çok daha güzel olurdu. Ayrıca bu adam hiç bi boka karışmaz. Ulan o kadar kaset çıktı sen ülkücülere otur evde diyosun. Gezi olayları çıktı sen otur evde dedin. Korkaktır efendim korkuyor rteden.
Teskilattan ayrilma vakti gelmistir. Hizmetleri icin tesekkur ederiz. Saygiyi hak eden bir lider.
sayın bahçeli bu vatan için çalışıyorsan çıkar ülkücüleri çankaya'ya yenimahalleye "Vatan elden gidiyor ulan!"
reisin istifa vakti gelmiştir ne yazık ki...
az sonra açıklama yapacaktır. hayırdır inşallah...
açıklama yapmaktadır açın izleyin adam görün kekolar.
an itibarıyla açıklama yapmaktadır.
Şu bir gerçek ki, gidersen Mhp'ye eskisi kadar sempati duymam.

O ülkede ekran dışında da görmek istediğim tek politikacısın, neden mi? I don't know.

Bu arada ısparta'yı her zamanki gibi mhp almış, gittiğim sezon miting düzenlemesi dileğiyle...
açıklaması için link istediğim sempatik reyiz.