bugün

hiçbir derde deva olamayacağını düşündüğüm parti.

beraber çalış ayrıl ve ardından kötüle. madem bu kadar kötülerdi neden yıllarca birlikte çalıştınız?

ya arkadaş sizler de sıkılmadınız mı şu siyaset sahnesinde hep aynı yüzleri görmekten. yok mu gencecik zihinler, yeni siyasi yüzler şu memlekette?!
Gümbür gümbür iktidara yürüyen partidir.
Eminim Akp nın devamı olacaktır.
oy vermeyenlerin gereksiz argümanları nedir acaba?
oy verilecek tek partidir. only babacan do it
şeyh said'in torununun ve nazlı ılıcak'ın kızının da yer aldığı parti. fetullah gülen'i de alın bari amına koyduklarım.

"DEVA Partisi istanbul il Yönetim Kurulu belirlendi. Çoğunluğunu eski AKP'lilerin oluşturduğu listede Şeyh Said'in torunu Ömer Faruk Fırat ile Nazlı Ilıcak'ın kızı Aslı Ilıcak da yer aldı."

https://twitter.com/vaziy...tatus/1331150325730914305
Ya gerçekten bıkmadınız mı vatan millet için bir bok yapmamış üstüne zararı olmuş tipleri siyasete sokmaktan? Kendisini sokamazsa ya kızını, ya oğlunu, ya torununu partiye alıyor. Sadece deva değil tüm partilerde bu var. Siyaseti genetik aktarım sanıyorlar.
Kürtçülük dışında bir şey yapmayan parti.
akp=deva=gelecek=saadet partisi

yani aynisinin laciverti.
Üye sayısı 11.11.2020 itibariyle 9531 olan parti.
Yine dayanamayıp özüne dönen siyasal islamcı parti. Laikiz, moderniz, demokratız, atatürk’çüyüz, halkçıyız derken arabın şeriatına yanlamışlar.

(bkz: üfürükten tayyare)
(bkz: siyasal islam)
Yunan tohumu helenikler haddini bilsin. Kimin bu ülkede yasayacagini size soran yok. Bir arap alevisi olarak oyum deva'ya..
Şu an seçim olsa yüzde 4,5 alır.
uzun süredir kullandığımız akp 2.0 yerine eski ve daha sıkıntısız çalışan akp 1.6 yı ülkeye yüklemeye çalışan parti.

sadullah ergini ve selma aliye kavafı yönetime almak nedir? parti yine akp olmuş.
görsel
görsel
neden bu kadar çok turgut özal güzellemesi yapılıyor anlamış değilim.
benimde oyumu kesinlikle aldılar. Özellikle gençlerle yakın temastalar. Kadrolarında 30 yaş altı birçok kişi var. öngülerle yaklaşmamak gerek.

Bursada etkinlikleri var yarın ben takılmayı düşünüyorum
Gram itimat etmediğim parti. ulan akp’de pasifizi edilen dışlanan kim varsa parti kurmuşlar demokrasi insan hakları vs. Diyorlar 15 20 yıl önce niye konuşmadınız altınızda makamlar varken? bende h.s diyorum yani hadi selametle.
Edito: cem vakfı başkanı da var diyorsunuzda sayın romalılar bu adam daha önce fetöyle iş tutmuştu bilginiz olsun.
ak parti'nin laciverdi. diğer bir deyişle "lacivert akp".
Babacan'ın partisi.
Bir liberal olarak desteklemediğim ve desteklemeyeceğim parti. Ha liboş olsaydım atlardım hemen o ayrı mesele.

Sonradan ekleme: piyasayı biliyorum zaten. Bana Öğreten kişiler de bu büllüklerden çok daha iyi biliyor o kesin. Hiç yoktan iyidir bir parti de demeyeceğim, çoğu salak zamanında akp ye de böyle demişti.
Hiçbir zike deva olamayacak parti.
Oy vermeyeceğim, liseli liberallerin ölüp bittiği bir partidir. Seçimlerde gelecek ile amel defteri kapatılacaktır zaten.
Yavaş yavaş oyumu kazanmaya başlayan parti. Açıkladıkları yarına atılım eylem planı ile bu ülkede çağı yakalamaya çalışan tek parti gibi görüyorum.

Birisi 1000 market açıp ucuzlatacağım diyor, öbürü şehir dışına taşıyalım esnafı koruyalım diyor, diğerleri doğru düzgün bir şey bile demiyor.

Gelecek dijitalde, gelecek teknolojide, para burada. Ülkede hala patates soğan konuşuluyor.

https://www.youtube.com/w...5fa0auu3jldsvllmtw03c010c
ciddi ciddi şu tarz partilere oy atacak adam var mı memlekette? yazık o kafanıza.
güncel Önemli Başlıklar