1. 1.
  dallas mavericks in senegalli pivotu.
  ... ranger65
 2. 2.
  30 ocak 1982 doğumlu basketbolcu..2,13 boyunda, 127 kg ağırlığında.. (bkz: dallas mavericks)
  ... atan alir spor
 3. 3.
  dün geceki chicago maçında 11 dakikada 5 blok yapmış tasmanya canavarı.
  http://www.nba.com/games/...1114/CHIDAL/boxscore.html
  1 -1 ... serander
 4. 4.
  jason kidd takası sonucunda, mavericks'ten nets'e gitmiş olan basketbolcudur.
  2 ... beholderr
 5. 5.
  geçtiğimiz sezon ortasında gerçekleştirilen Jason Kidd takasında New Jersey Nets'e gönderilmesine karşın sezonunda kontratı bitince eski takımı dallas mavericks ile 5 yıllık 31 milyon dolar değerinde bir kontrat imzalayan basketbolcu. erick dampier'dan çok daha savaşçı olduğunu ve savunmada inanılmaz katkı yaptığını göz önünde bulundurursak, bu hamleyi olumlu olarak nitelendirebiliriz. ama hücum özelliklerini geliştirmeli tabiki.
  ... bionic
 6. 6.
  28 yaşına gelmiş olmasından mütevellit hücumda kendisini geliştirmesinin pek mümkün olmadığı ortada olan pivot.sırf size ı sayesinde nba de olduğunu düşündüğüm vasatın üzerinde savunması olan bir oyuncudur aynı zamanda..kariyeri boyunca gelebileceği en iyi nokta kral zamanlarında ki ben wallace ı yedekleyebileceği noktadır ve o noktaya ulaşmıştır.
  ... ayanciginbuyancigindanbiadam
 7. 7.
  2001 nba draftı'nda 8. sırada cleveland cavaliers tarafından seçilmiştir. ama hiçbir zaman seçildiği yerin hakkını veremedi. belki çok iyi bir savunmacı ama hücuma katkısı çok çok sınırlı. şu anda charlotte bobcats'te oynuyor.
  ... tearsofcold
 8. 8.
  sağ aşil tendonundan geçirdiği sakatlıktan dolayı 2010-2011 sezonunun geri kalan bölümünde oynayamayacağı açıklanmıştır.
  ... tearsofcold
 9. 9.
  bu sezon 1 sayı, 3.7 ribaund, 1 asistle oynamaktadır.
  ... malamadre