1. 1.
  alm. ayna
  -1 ... fth
 2. 2.
  bir theatre of tragedy şarkısı.
  2 ... coincidental magic
 3. 3.
  Spor haberlerinde adını bolca duyduğumuz okumasakta okumuş kadar olduğumuz alman yayım organı.
  ... eurasia
 4. 4.
  su aralar hafif bir krizin icinde bulunan tiraj arttirmaya calisan bir zamanlarin en etkin alman haftalik siyasi dergísi.
  ... mister no
 5. 5.
  zamanın birinde reha muhtar'ın "özür diliciksin der şipigel" naralarıyla özür talep ettiği alaman dergisi.
  1 ... paleface
 6. 5.
  geçtiğimiz günlerde dünyanın en güçlü kitabının Kuran olduğunu gösteren bir kapak dosyası hazırlayan, ilk başta bize gurur veren bir tablo gibi görünsede içeriği okuyunca bu intibayı çökerten dergi.

  Savaş ve barış için sureler, alt başlığı altında da yaklaşık 20 sayfa ayırarak, islamiyet ve Kuran-ı Kerim hakkında bilgi vermiş,Dünya üzerinde hiçbir esere Kuran-ı Kerim kadar saygı duyulmadığı, aynı zamanda hiçbir eserden bu kadar korkulmadığı ve hiçbir bir eserin bu kadar kötüye kullanılmadığı görüşünü dile getirmiştir.
  -1 ... sigortateli
 7. 6.
  http://www.spiegel.de
  ... trinfr
 8. 7.
  kasım 1962'de yayınladıkları ve bundeswehr'in olası bir sovyet saldırısına karşı tutunamayacak kadar zayıf olduğunu anlatan bir makale yüzünden, "vatan hainliği" suçlamasıyla polis tarafından binası basılmış, dosyalarına el konulmuş ve 1 ay boyunca yayını durdurulmuş dergidir. dönemin alman adalet bakanının bu soruşturmanın yürütülmesinde illegal yöntemlere başvurduğu ortaya çıkınca kellesi gitmiştir. (mecazi manada yani) konrad adenauer tarafından aralık 1962'de kabine dışı bırakılmıştır.
  ... david brent
 9. 8.
  "Dünyanın en büyük porno arşivi TSK da" diye haber yapan alman yayın kuruluşudur.
  ... kaotik senkron
 10. 9.
  http://www.odatv.com/n.ph...o-arsivi-tskda-1111101200
  ... mackenzie