bugün

Insan su gibidir, bulunduğu kabın şeklini alır, farkında olmadan olduğu yere , olduğu yerde ki insanlara benzer. Bu küçük yaşlarda daha çok olur. Burdakiler belli bir yasa gelmiş ve hayatının yönünü belirlemiş insanlar , belli tecrübeleri var. Şimdi güzel kardeşim benden de sana bir abla tavsiyesi bu ortamda fazla vakit geçirme, hatta silip gitsen senin için daha hayırlı olur , ama kafa dağıtıyorum dersen bilinçli ol , foto koyma , gündelik hayatında cok önemsiz ve küçük bir yer olsun sozluk
sözlüğe fotoğraf atıp atmamak herkesin kendi tercihi ama ben adımı soy adımı resim vesayre bilgilerimi sanaldan silmek kaldırtmak için uğraşırken baskalarının açık açık paylaşması komik geliyor.
sözlük ablalarının kıskandığı yazar. kimsenin mesaj attığı falan yok kendi kendinize bişeyler yazmışsınız.
En fazla 15 yaşında.
Dün foto atınca irkildim bir an. Lise 2'ye giden bir kız çocuğu burada takılıyor.
Eskiden 18 yaş sınırı vardı. Belki hala var ama ipleyen yok.
Burada dönen muhabbet bu kızın kişilik gelişimini bozacağı kesin.
Tavsiye verilecek bir durum yok. Derhal silik yapılıp gönderilmeli ama bunu yapacak moderasyon ne gezer ulu da.
Güzel kızım, güzel çocuğum. belli ki yaşı bizlerden ufak. Evet dönen muhabbetler hoş değil insan korkuyor. O halde neden korumuyoruz neden engel olmuyoruz incinmesine? Bu kızcağız sözlükten gitse ne gitmese ne, gerçek hayatta hiç mi karşısına çıkmayacak sanıyorsunuz buradaki gibi tipler?
Boş yapmak ifadesini gerçekten sevmiyorum ve kullanmıyorum fakat bu arkadaşa cuk diye oturuyor.

Kardeşim (bkz: kızlar soruyor) diye bir site var, boşuna mı açıldı orası?

Senin için söylüyorum orada daha çok rahat edeceksin.
balık olsa duramazdı.
Sözlüğe renk katan minik bir yazardır. ilginç bir profil fotisi var.
(bkz: bir kız uğruna ya rab ne entryler giriliyor)
Nasıl geçti lgs? Artık bi fen lisesi çakarsın.
yaz burdan olm. yabancı mı var sanki amk? hani biz kocaman, sıcacık bir aileydik?
hatta bana da yazabilirrsin ya hani ona yazıyormuş gibi yaz rahat ol az bak.

Bir kaybolmuş minik balık.
Ben anlamıyorum arkadaş sözlükte onca sanat, bilim, eğlenceden anlayan insan varken benim gibi salak, vasıfsızı takip edecek kadar ne yaşadınız? Ayrıca burdakiler beni gömse ne gömmese ne?

Takibini çekmeni rica ediyorum.
arkadaşlar düzeldi. evet.
t: turuncu olan balıklardandir evet.
Haftasonu Sınava girecekse başarılar diliyoruz kendisine...
arada bir entrylerimi beğenir. tesadüf bu ya tam o beğenirken ben de onun entrysini beğenmiştim. yaşı ufak bir yazar olması lazım.
zeki müren - elbet bir gün buluşacağız başlığına entry girerek başlığı frame'de uplayan , şahsımın ayarlarını bozan yazar arkadaşımızdır.

bir vukuatını görmedim entrylerinde , her şey gönlünce olsun.
birkaç entryimi beğenmiş yazar. teşekkürler efenim.
bu arada biraz baktım da bu aralar aşk şarkılarına takmış durumda sanırım aşık yazar.
Son zamanlarda seri entry begenen yazar. Hic arayi acmiyor, isik hizinda.
iyi birine benzettim sanki. nicki hoşuma gitti anlamlı, ama anlayabilecek kişiler burada mı bilemiyorum.
hemen odana genç bayan.
Bacımız olan bir sözlük yazarı.
Yazarlığın hakkını veren bir yazar ....
On ikinci nesil silik. Allah Allah. Sözlüğü gayet de seviyor gibiydi bir anda neden gitti ki veda etmeden? Yaşından ötürü mü silindi yoksa?
Her neyse, yolu açık olsun. Çok genç bir arkadaşımızdı. Umarım kendisine çok güzel bir gelecek kurar.
12. nesil silik burası sana göre değil zaten amacı dikkat çekmekten ibaret idi silindi defoldu gitti.