bugün

entry'ler (494)

1 milyon dolar verseler götünü elletir misin

kyk borcumu ödeseler de elletirim ki.

hindistan da tecavüze uğrayan dev kertenkele

kertenkele için bile 4 kişi tutuklanmış. Hindistan'da kertenkele olmak Türkiye'de insan olmaktan daha değerli galiba.

herkesin sakladığı covid aşısı yan etkisi

bu arada çip muhabbeti yapan aylaklara sesleniyorum; elinizdeki telefonda çip yok mu içinde her türlü bilginiz ve özeliniz var konumunuz açık yanınızdan ayırmıyorsunuz?

herkesin sakladığı covid aşısı yan etkisi

2 3 cm kısalıyor diye görmüştüm haberlerde. neyse zaten çok uzundu diye çok üstünde durmamıştım.

bilmediğin bir yerde şarjının bitmesi

ıssız ve şehir merkezine 150 km uzak bi otobanda gece yarısı civarı başıma gelmişti. neden o saatte orada yalnızdım sorgulamayın uzun hikâyedir. şarjımın son kalan yüzde üçü ile jandarmayı aramıştım...

sütün osurtması

haşlanmış yumurtayla yarışamaz.

aniden ilgiyi kesen erkek

erkeklerin alayı bipolar olabilir mi?

sözlük yazarlarının ilişki durumu

hangi ilişki?

yabancı dil öğrenme süresi

bu taktik herkeste işe yarar mı, ne derece mantıklı bilmiyorum ama; çat pat bildiğim ingilizce ile isveççe öğrenmeye çalışmıştım. yani aslında iki dili de bilmeden ikisini birden birbirinden öğrenmek, isveççeyi ingilizce anlamlarına bakarak öğrenmek. şuan ingilizcem iyi isveççe çat pat. denemenizi tavsiye ederim.

philip morris

müşterilerinizi öldürür müsünüz, bu şirket yapıyor. :D

kız kardeşinin videosu çekilen vatandaş

ama yalan yok hukuki yoldan hakkını aramaya çalışsa, tramvayı, kendini ve diğer insanları da çekmiş videoda bir art niyet yok taksir falan denilerek hiçbir şey yapılmadan kovuşturmaya gidilecek.

kız kardeşinin videosu çekilen vatandaş

tweetteki yorumlara baktım da, adamın çalıştığı yer, oturduğu yer, hesapları, çektiği diğer kızlar falan her şeyi deşifre etmişler. birçok insan da giderken yaz biz de gelelim, biz şuradayız yakınız falan demiş. videoyu çekene acımam da, öfkeli adama yardımcı olayım derken katil edecekler.

sözlüğün mutsuz karılarla dolu olması

feministleri göreve davet ediyorum.

12 nisan 2022 e devlet veri sızıntısı iddiası

bilgilerimiz çalınmış hayırlı olsun. satıldı diyen bir kesim de var ayrıca.

garipoğlu ailesinin kanlı koltukla poz vermesi

müge anlıyı göreve davet ediyorum.

ojenin iğrenç bir şey olması

en güzeli doğallık. ojeye bir antipatim yok ama takma tırnak gerçekten iğrenç.

pkk seçmenine kürt seçmen deme yavşaklığı

laf açılmışken türk, laz, roman, çerkez ve diğerlerinden de terörist çok bilginize.

siktir olup gitmek

nerden geldiğin değil nereye geldiğin önemlidir.

elleri güzel kadın

bir erkek olarak dikkat ettiğim şeydir.

68 bin tl ye fiat uno alınır mı

2019'da 10 bin aşağısına kazasız boyasız tek değişenli 2015 Dacia Duster almıştım. o zaman fazla geliyordu. dediğin gibi üstüne biraz koyup porsche cayanne mi alsam diyordum. keşke alsaymışım. ama şuan dusterın bile 250-300 bin aralığında fiyatları.
şimdi unoyu alsan ilerde 200 bin olur mu? seçim yaklaşıyor, yalakalık yapmaları lazım, bizi kandırmaları lazım... fiyatlar düşer gibi bence, ama sen yükseleceğini düşünüyorsan kaçırma...