bugün

yazar.
fade to blackin en can alici bolumu.
sözlükte aradığını bulamadığı iddia eden, 2 kadeh rakıdan sonra kafası hemencecik güzel olan, fırat'ın abisi, merkez kampüs insanı.
sözlüğün en yazarlarından biridir.
dün geceki uğraşlarından ötürü kendisine ve sairlikneyine adlı yazara özel teşekkürlerimi sunmak isterim. özellikle death greets me warm insanının bilgisayar çıktısı hakkını resmen sömürdüm, ama ne için bi sorun? toplum için! gecenin bi vakti lab-bilgisayar merkezi-75. yurt-doğu kampüs arasındaki koşturmacadan nasibini alan bu iki kahraman bünyeye hoşsohbetleri için de ayrıca teşekkür ederim. iyi ki varlar.

bir de kendisi masal yazacak. çakallardan kurtulmak için çalıştırdığı hayal gücünü kaf dağının ardında da görmek isteriz.
türkçesini düzeltmek için büyük bir savaş verdiğim kırmızı burunlu gece kuşu. *
rock dinleyip kalemlik tasimayan ilkokul ogrencisi başlığına 10 numara entryler girmiş olan yazar. zamanında sen de mi yaptın demek istediğim. *
g.t kadar odayı paylaştığım dertlerimde dertlenen dertlerini bana anlatan güzide insan.
karması gün be gün yükselen yazar. yıldızı parlasın. *
bu gece uzun bir yolculuga çıkacak olan yazardır. 15 gün dinlenecek enerji toplayacak gelecektir. bu arada sözlüğe giremeyebilir. affoluna.
hızla öğrendiği rusçasıyla yazın antalya'da rus güzel avına çıkacak yazar. (bkz: az değilsin)
(bkz: da)
james hetfield'a göre "now I will just say goodbye" şeklinde devam eden cümlecik.
" Annesinin ölümünden hemen önce solist/ritm gitarcı James Hetfield'e hediye ettiği çok ender bulunan bir amplifikatör dahil olmak üzere grubun tüm ekipmanlarının Boston Channel Club'da 14 Ocak 1984'te çalınmasından sonra yazılmıştır."

Böyle bir olaydan sonra yazılmış olan şarkının en can alıcı yeridir. O efsanevi solonun geleceğini müjdeleyen son cümlelerdendir.
duygu adamıdır aynı zamanda, kadına değer verir, abaza listesinde ismini göremezsiniz.
#5126691 abi mabi nerden bu samimiyetin suyu tuzu. 2 dakikada abi kardeş oluveren yazar.
direkle aramızda geçenleri sözlüğe yazarak beni deşifre etmeye kalkışan oğulcan. duvarıma her baktığımda gülümseyerek hatırladığım, iki rakıda sarhoş oluveren bünye. *
..now i will just say goodbye.. şeklinde devam eden metallica'nın en can alıcı şarkısının en süper bölümü.
ayrıca sözlükte de bir yazarmış.
kötü yazar.
mama now i' m coming home şeklinde cevaplanası fade to black lyric i.
haim fresco vs haldun üstünel mukayesesi guseldir,tebrikler...
now i will just say goodbye.
messi için bu gün 1-2 seneye yıldızı parlar demiş yazardır.

http://www.uludagsozluk.com/e/10727310/
dertli yazar.kafa iyiyken 2 entry girmesine müsade edilmeyen yazar.
ulen biraz eylenelim dedik çok şey mi istedik.mağarada yaşamıyorum.internete bile giriyorum ms programlarını bile biliyorum.saygılar.
(bkz: why so serious)
1. kendini inci sözlük te sanan uludağ yazarı/(#11199962)
2. inci sözlüğe giremeyen yazarların buluşma noktası/(#11199959)
3. inci 1 dh 0/(#11199958)
4. chp anketlerde bir inci genel seçimlerde gerici/(#11199956)
5. zall ın aslında inci olduğu gerçeği/(#11199953)
6. inci sözlük açıldı artık rahatız/(#11199950)
7. google çalışanlarının inci sözlükte takılması/(#11199948)
8. inci sözlük dalgası/(#11199947)
9. inci sözluk akımı/(#11199945)
10. inci sözlük ün seçime girmesi/(#11199943)
11. inci sözlük anketini sikertmek/(#11199942)
12. 21 inci yüzyılda hala abdest almak/(#11199939)
13. 21 inci yüzyılda hala ateist olmak/(#11199938)
14. inci sözlük diyince götünde çıban çıkan mod/(#11199937)
15. inci sözlük tadında başlık açmak/(#11199936)

inci yazıp aratan ve çıkan her başlığa yorum yazan yazar. Bacağına sıçayım...