bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dawson-hadi ama joey vereceksen ver artık..tak etti canıma..bu romantik ayaklarında çürüyüp gidicem yani yeter artık..
    joey-ama dawson sen benim küçük yaştan beri en iyi arkadaşımsın..ben sana hiç o gözle bakmadımki..ben pasey'i seviyorum anlasana..
    jen-ne diosun sen kaltak..pasey her zaman benimdi benim kalacak..
    pasey-oh oh bütün kızlar bana hasta..merak etmeyin kızlar sırayla hepinizle yatarım..

şeklinde diyalogları olan bir dönemin meşhur teen-romance dizisi..izlemeyenin kalmadığına inandığım yapım..
    9 -4 ... thoth
  2. 2.
    kevin williamson tarafindan kreative edilmis (orada oyle diyorlar) asik olup salya sumuk aglayan gencler dizisi. ah be gulum, hayat bu kadar gulluk gulistanlik olsa keske, ama seni de anliyorum.
    4 ... laz pacino
  3. 3.
    yayinlandigi donem izledigimde "oha lan bu kadari da olmaz!" dedigim, herkesin sozlesmis gibi birinden ayrilip digeriyle birlikte oldugu ama yas kemale erip de kadin erkek iliskilerinin erkek safinda yerimi aldigimda ulan harbi helal olsun adamlara dedigim yapim.
    (bkz: hayatim dawson s creek)
    6 ... philemon
  4. 4.
    herkesin birbirine kaydığı..."bacı" "arkadaşımın aşkı" gibi sıfatLarı yerLe bir eden dizi...bizde arkadaşın eski kız arkadaşına kaynamak var mı Lan?...tüm kızLar samanLıkta,oteL odaLarında,yeLkinLide tüm arkadaşLarına vermiştir...ha birde totoş bir arkadaşLarı vardı...garibim herkes birbirine girerken bu da "bana yok mu yav" gibisinden oLayLarı yaşlı bir gözLe izLiyordu...

(bkz: savaşma seviş)
    9 -2 ... tucimania
  5. 5.
    sosyal mesaj kaygısı olmayan eğlencelik bir amerikan gençlik dizisi...
    eğlendirdi... güldürdü... üzdü... duygulandırdı... hayaldi geldi geçti...
    7 ... ferrole
  6. 6.
    joey ve pacay'in ilk öpüştükleri sahnede çalan ve dawson s creek sountrack albümünde de bulunan kiss me * diziye mükemmel uyum sağlamıştır.
    5 ... manson
  7. 7.
    mendel'in bezelye çaprazlamasını hatırlatan güzide gençlik dizisi.
    8 ... koko
  8. 8.
    katie holmes gençliğimi yedi, ömrümü çürüttü. bir insan nasıl bu kadar masum bakabilir.*
    4 -2 ... t bag
  9. 9.
    giriş müziği Paula Cole'un söylediği I Don't Wanna Wait isimli tatlı parça olan dizi.
    ... koko
  10. 10.
    küçükken bir ara izlediğimiz sonraları kimin kimle yattığını takip etmekte zorlandığımızdan izlemeyi bıraktığımız dizidir.. "3 dedim mi sağa kay eş değiştir.. 1.. 2.. 3!" durumu sözkonusudur..
    2 -1 ... canzone arrabbiata