1. 1.
  98 dünya kupası gol kralı hırvat futbolcu. Real Madrid Arsenal West Ham United gibi takımlarda forma giydi. Alen Boksic ile Hırvatistan Milli takımında Predrag Mijatovic ile Real Madridte ikili oluşturdugu yıllar kariyerinin zirvesinde oldugu yıllardı
  1 ... city walk
 2. 2.
  bir baba oğluna davor ismini niye koyar diye senelerdir düşünmüşümdür.galatasaray arsenal maçında penaltıyı kaçırınca sebebini anlamışımdır.
  5 -3 ... pulp fiction
 3. 3.
  euro 96'da attığı birbirinden egzantirik gollerle kendini kanıtlayan hırvat golcü...*
  2 ... tttddd
 4. 4.
  kaleye dikine gidebilen, gol vuruşlarında çoğu kez kalecilerin çaresiz kaldığı hırvat golcü. real madrid' de predrag mijatovic ile oluşturduğu hücum ortaklığı unutulmazdı.
  1 -1 ... legend of the stranger
 5. 5.
  euro 96'da danimarka milli takımı kalecisi peter schmiecel'a attığı aşırma gol ile gönülleri fetheden aşırı teknik striker.
  2 ... ferrole
 6. 6.
  penaltı kullanmadan önce şahdamarına dokunarak hazır olana dek bekleyen ünlü hırvat golcü.
  1 -1 ... legend of the stranger
 7. 7.
  bir dünya kupası maçında hızlı bir ataktan gelen pası doksana çakarken gördüğümde bu abiyi önce sean penn futbola başladı sandım. baktım aynı kırışık alın aynı soğuk ama hazin bakışlar. ulan dedim sean penn ırak savaşını durduramadı kendini futbola verdi .hırsını buradan alacak. ama bir de baktım maçı izleyenler arasında sean penn' de var. o zaman çaktım köfteyi. *
  1 ... zargana
 8. 8.
  yıllar önce, "galatasaray gibi büyük bir takımda oynayabilmek benim için büyük bir şereftir" diyerek gönlümüzü fethetmiş futbolcu kişilik.
  2 -2 ... suluboya
 9. 9.
  zamanın çok iyi golcüsü.şimdi ise ne yaptığını bilmediğim şahsiyet. gerçi takip etmedim ama olsun.
  -1 ... suicidal imbecile
 10. 10.
  euro 96'nın iyi oyuncularından. karel poborsky ile beraber yıldızı parlamıştır aynı turnuvada.
  2 ... zinani