1. 1.
  ucak fobisi olan hollandali futbolcu.
  4 ... looser
 2. 2.
  akıl almaz pasların yaratıcısı.öyle bir pas atarki takım arkadaşı pasa hareketlenemez,seyirci çıldırır,defansın beli kırılır.
  1 ... armi
 3. 3.
  (bkz: dennis the menace)
  1 ... dscsbz
 4. 4.
  playstation 2 de winning eleven 8 de adamı çıldırtan oyuncu bilakis kendisi gerçekte de kaliteli ama devri geçecek gibi görünen futbolcudur...
  2 ... akrep
 5. 5.
  95 senesinde arsenal'e gelirken kontratına forma numarası ve oynadığu mevkii değiştirilemez maddesini koydurmuştur.teknik yönden üstün,futbolu beyniyle oynayan ender futbolculardan.uçağa binememesi ile tanınır ve non-flying dutchman lakabı oradan gelmektedir.
  5 ... elendil
 6. 6.
  yaşlı kurt lakaplı futbolcu.keşke 1 yıl daha oynasaydıda seyretseydik dediğim şahsiyet.ayrıca babası koyu bir man unt taraftarıdır.hollandalı olmasına rağmen.
  1 ... pavell
 7. 7.
  1998 dunya kupasında çeyrek finalde arjantine attığı son dakika golü ve arsenal de oynarken newcastle'a attığı gollerin sahibi malesef artık futbolu bırakmış şahsiyet

  newcastle'a attığı müthiş gol

  http://www.youtube.com/wa...rX45M&search=bergkamp+

  arjantin'e attığı müthiş gol

  http://www.youtube.com/wa...lJLbM&search=bergkamp+
  2 ... city walk
 8. 8.
  hollandalı futbolcu.arsenal forması altında ter dokmektedir.belki de dökmüştür demek daha doğru olur çünkü ünlü futbolcu bu yaz futbola veda edecegini acıklamıstı.dennis bergkamp ın en garip ozelliği ucak korkusunun bulunması.hicbir maça giderken uçağa binmemiş kendileri.
  1 ... jagatai
 9. 9.
  tam anlamıyla sportmen denebilecek nadir oyunculardan biri. ben ayağı bu kadar yumuşak olan bir adam görmedim.. nasıl vurmaktır o öyle?
  1 ... gravisky
 10. 10.
  ayağının içini , dışını , ortasını , burnunu aynı incelikle kullanan dünyanın gelmiş geçmiş en büyük son vuruşçusu.
  2 ... aktif matkap