bugün

eskiden olduğu gibi istiklal mahkemesi kurar bütün vatan haini, fetöcü ve türlü pislik oluşumların kökünü ülke içinde kazıyana kadar asardım. Halkıma karşı en ufak haksızlık yapılan esnaf ve tüccarların fırsatçılığına izin vermez en ağır cezalar ile kodese tıkar mallarına el koyup devlet elinden sattırırdım. Bu ikisi öncelikle şarttır.
faizleri artırırdım.
her şeye zam yapardım.
Şu an yapılanların tam tersini yapardım.
ülkenin eğitim ve refah seviyesini yükselttirdim.
şeriatı getirip tüm dincileri astırıp sonra tekrar cumhuriyete dönerdim.
Bütün siyasetçileri ayrım yapmaksızın falakaya yatırır, canlı yayınlatırdım. itiraz edenlere büyük görevler verir, gerisini astırırdım. Bana dalkavuk değil karşı koyup, haksızlığa itiraz edecek adam gerek.
balkon konuşması yapardım.
Tüm televizyon ve yayın kuruluşlarına canlı yayına geçmelerini söylerdim. Sonrasında kamera karşısında "Ey halkım beni eleştirin." diye haykırırdım. Sonrasında sırf hükümetin yanlışlarını söylemesi için bir kurum kurardım.
kafalarını kazıtıp siyah gözlük takanları ......m
bazı şehirlerin üzerine uçakla sinek ilacı sıktırırdım.
eksoz bağırttılan motor ve oto kullananları ........m
sayın recep tayyip erdoğan bey'i, tam yetkili danışmanım tayin ederdim.

görsel
Güvendiğim yetkin birine yetkimi verirdim. Yazıyorsunuz ediyorsunuz da bu çok zor ve yetkinlik gerektiren bir iş ibineler.
istiklal mahkemelerini yeniden kurardım. Zira bunca ihanet cezasız kalmamalı.
Köklü bir temizlik tabii.
tüm akrabalarimi sınır dışi ederdim.
istifa ederdim.
Bütün kadroları ODTÜ, Boğaziçi ve itü' den mezun olan gençlere verirdim.
Tüm devlet kadrolarında Liyakati bozulmamak üzere geri getirirdim!
Ballı ihaleleri,yolcu ,araç ve hasta garantili tüm anlaşmaları iptal ederdim.köy enstitüleri ni yeniden açardım.milletvekili maaşlarını dusururdum.
Vekil maaşını, makam araçlarını kaldırdım. Madem okadar vatan sevdalıları herkes işe kendi aracıyla gitsin.
alkol üzerindeki vergiyi minimuna çeker, hollanda'da olduğu gibi bazı uyarıcıları serbest bırakırdım, bu ülkenin rahatlamaya ihtiyacı var, birde illegal seksi yasal yapardım, şu an güya yasak ülkede ama ortalık eskorttan geçilmiyor. ayrıca eşcinselliğide kabul ederdim, bu insanlar hasta falan değil bu iş tercih meselesi ve sen devletsen vatandaşına sahip çıkacaksın.
hesap sorardım.

oy verenlerden değil, hesabına tek kuruş haksız kazanç geçmiş herkesten.
Doğal davranırdım.

görsel