bugün

entry'ler (750)

zekai

"Tiki geliyor tiki yaleler yaleler abaküsün kalti tiki yaleler" şeklinde bir dörtlügü ezeli rakibi tiki tayança armagan etmistir.2009 da kanal d de yayinlanan genis aile dizisinde bora akkaşin canlandirdigi karekter.

yazarların en son aldığı iltifat

"tanimaya deger biri oldugunu dusunuyorum."

chp

icerisindeki lagim cukurlarini bir bir ifsa eden,mide bulndirici partidir.erkek uyelerinin cogu belli bir yastan sonra azma problemi yasayip 20 yas 25 yas kucuk kadinlarla iliskiye baslayip eslerinden bosaniyorlar. ve intikam almak isteyen eski eslerde bunlarin pisliklerini ortaya cikariyor acı olan şudur ki; bu milletin iligini kurutan akp,mhp,ip,hdp vs gibi partilerin karsisina alternatip diye gozumuze sokulan partinin chp olmasidir.

yesemek

11 haziran 2022 de yesemek ultra traile evsahipligi yapmis bir köydür.5k da kosacak iken isinma esnasinda bilegimi burkarak sakatlandim.

birleşmiş milletlerin türkiye ismi kararı

bi siktirin gidin ya.illa seviyemi dusureceksiniz.ugrastiklari seye bak. turkiye mi? turkey mi?

ac milan

şampiyon olmasina ragmen bir türlü eski tadi vermeyen futbol kulübü.

cumhurbaşkanı olsaydınız ilk ne yapardınız

tüm akrabalarimi sınır dışi ederdim.

millet ittifakı

bugun gerceklestirdikleri altılı masa zirvesi ile midemi bulandırmislardir. neden mi? anlatayim: karsi tarafi israflikla sucluyorlar(haklilar) ama bugun ki bulusmaya her biri en az 5 milyon tl lik mercedes,audilerle geldiler.adam elektrik faturasini odemeyerek farkindalik yaratmaya calisiyor ertesi gun oturdugu evden 5 tane alacak degerde bir makam araciyla goruntu veriyor. neresini ciddiye alacan bunlarin.

pera palas ta gece yarısı

11.22.63.

mehtap özkan

chp nin kart milletvekili gursel tekin ile evlenmiş.duyunca şok oldum. 3 4 sene once sosyal medyada takip ederken bu kadini,arada abi falan cekiyordu gursel tekine.beni şaşirtan nokta bu kadina hande sarioglu gibi bir kariyeri yakistirmamdi. fakat o akillica olani yapti ve siyasi olarak partisinde sozu gecen biri ile evlendi yarin obur gun ana haberi falan sunmaya baslar. tebrikler

atatürkün en büyük hatası

sağlığına dikkat etmemesidir.

hatayspor

arada sirada mac satan sehrimin takimi.ligteki kalitesiz ortamdan faydalanip ust siralara cikmis, ara sira iste boyle trabzon maci gibi basaksehir maci gibi maclari satip kulup baskanina bundan sonraki hayati icin servet saglayan, aşagilik bir yönetime sahip takimdir.

yakışıklı olduğu halde kızları götürmeyen erkek

Bu başliga yıllar önce şu sözleri yazmıştım. madem şimdi yine karşima çikti yeniden yaziyorum.Ağzı laf yapmiyordur.

tanios kayası

bir amin maalouf romanıdır.yeni başladım okumaya sürekleyici ve gündelik bir dili var.en azindan karamazov kardeşlerden sonra öyle geldi.

bitrota

kenan altun isimli dolandiricinin kurdugu kayseri merkezli kripto para borsasi.300 bin kisiden yaklasik 1 milyar tl para toplamistir.

hande sarıoğlu

kariyer nasıl mahvedilir? sorusunun muhattabi. günden güne ucuzlayan bir nesne.

doğu ekspresinde yer bulabilmek

sanıldigi kadar zor degildir. öncelikle tcdd uygulamasinı telefonunuza indirin.gece 12den sonra aramaya koyulun.

muhammed bin zayed al nahyan

siz kısaca kurtarcıda diyebilirsiniz.
kendisi birleşik arap emirlikleri(bae) devletinin veliaht prensidir.herkesin dubai diye bildigi devletle ilgili kısa bir notta paylaşayım. bae 7 adet emirlikten olusur.bu emirliklerin en bilinenler abu dabi ve dubaidir. yasalara gore abu dabinin emiri olan kisi ayni zamanda bae nin devlet baskanidir.dubai emiri olan kisi ise baskan yardimcisi ve basbakandir.simdi bu bahsettigimiz adam kim diyecek olursaniz abudabi emirinin kardesi ve ondan sonra yerine gececek kisidir.

10 kasım saat 9 u 5 geçe yol ortasında dikilmek

eğer şehir merkezinde yaşıyorsanız yapılan manasız konuşma ve her türlü protokolden dolayı cehennem gibi araç trafiğine maruz kalıp sabah sabah sizi gereksiz yere gerebilir. fikrimi sorarsanız gereksizdir. bir öndere ölüm yıldönümünde anma düzenleme elbette yapılabilir hatta yapılmasa bile onlar insanların kalbindedir zaten. gel gelelim 3 5 kravatlı atanmış bürokratın formaliteden yarım saat nutuk çekmesi eziyetten başka bişey değildir. sallıyorum felanca ilçenin kaymakam yardımcısının çokta skndeydi anma töreni orda yarım saat dikilip sonra kaldığı yerden rutin bürokratik ahlaksızlıklarına devam edecektir.

nabi alpartun

yargıtay başkanı imran öktemin 3 mayıs 1969 tarihindeki cenazesinde mttb mensupları ismet inönü ye saldırmaya çalışır.bunun üzerine tuğgeneral nabi alpartun beylik tabancasını çeker ve ''açılın ulan! bu memleket sahipsiz değildir.geleni vururum. der.