1. 1.
  Seneye çekilmesi muhtemel filmdir.
  1 ... forzaslan
 2. 2.
  gelsin tabi seve seve 1 puan veririz.
  2 ... kitsamokec
 3. 3.
  cumali ceber 2
  2 -2 ... jimmy tudeski
 4. 4.
  her kafasına eseni engelleyen ve yasaklayan devleti göreve çağırdığım film. daha film çekilmeden engellenmesini çekilirse de mit,egm devreye girip yok etmesi konusunda rica ediyorum. yalvarıyorum. oy veririm çıkmasın bu film. kemal sunal, halit akçatepe ve şener şenlerden aldığımız mirası koruyalım.

  t:türk filmlerinin yüz karası olan cumali ceber filminin devam filmi. herkesin tahmin edebileceği gibi filmin %90 ı osurma,şerefsiz,allah belanı versin gibi klişe ve iğrençliklerden oluşması beklenmektedir.
  6 ... idealistadam
 5. 5.
  Aa film çıkmış oraya sıçalım, sıçtık hahahaha buraya sıçtım burası benim hahaha.Buranın kalıcı olması için sıçmamız lazım ahahhahahahahaha.Seve seve 1 puan vereceğim filmdir.
  ... asosyal psikolog
 6. 6.
  heyecanla beklenen filmdir birincisine baya gülmüştüm ikincisinden daha fazlasını bekliyorum.
  2 -3 ... adabi vardir rocky nin
 7. 7.
  ilk facianın üzerinden 1 yıl geçmeden ikinci geliyor.

  https://boxofficeturkiye....n-tarihi-belli-oldu--1121
  5 ... kompetan
 8. 8.
  mutlaka yapılması gereken çomar eğlencesi.sırf osurup sıçmayla 100 bin liraya film çekip 300-400 bin tane angutu sinemaya çekiyorsun.bedava para.sen olsan yapmaz mısın.ben şahsen yaparım.bu gerizekalılara az bile 10 tane çeksin amk.keriz siken adam severim.rol modelim jet fadıl.
  11 -1 ... ravelli italyan olan
 9. 9.
  ilk filmle beraber türk sinemasında yaptığı devrimin üstüne koymasını dört gözle beklediğim film. oscar'ları silip süpüreceğinden en ufak bir şüphesi olan geri zekalıdır.
  3 ... harkonnen
 10. 10.
  ince mizahtan anlamayan geri zekalıları kudurtan gelişme. Çok sevindim sinemaya gidip bol bol güleceğim.
  4 -4 ... doktriner diktator