bugün

entry'ler (569)

anın görüntüsü

görsel
Soğuk bir ekim akşamında insanın içini ancak gorseldeki isitir.:)d

uludağ sözlük sinemaya gitmelik arkadaş platformu

Cumalı Ceber 2 filmine gitmek isteyen arkadaşlar mesaj atabilir.

almancıların ortak özellikleri

Skimsonik saç ve sakal modelleri yaptırarak kendilerini dünyanın en cekici insanı sanmaları.

kemal sunal ın en kötü filmi

Kemal sunal'ın toplasam 5 6 filmi dışındakilerin hepsi berbat çok kötü, bu filmlerde zorlama komedi oyunculuğu yaptığını hissedebiliyorsunuz.

şol cennetin ırmakları

Akar allah deyu deyu diye devam eden gözleri dolduran muhteşem ilahi.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Ulan birinizin değil hepinizin bir tarafına goyayim demeyi çok isterdim ama uçurulmak istemiyorum sözlükten.

türk kızlarının osurmaması

Ossurunan sandalye delen kizlar varken geçerliliği olmayan önerme.

şahan gökbakar

"Portakal" paylaşımı ile ne yapmaya çalıştığını anlayamadigim komedimsi.

Bu komedimsi şahıs gezi eylemleri zamanı eylem yapanlara her türlü hakareti etmemişmiydi ? Şimdi ne oldu da portakal paylaşarak insanları sokağa davet edip eylem yapmalarını istiyorsun diye sorarım.

uludağ sözlükün yazar bilgilerini emniyete vermesi

Yarim saat önce başıma gelen elim hadise.gayrettepe bilişim şubeden aradığını söyleyen bir kisi; bana fi tarihinde uludağ sözlükte birine hakaret ettiğin için gayrettepe'ye ifadeye gelmen gerekmektedir diye bir şeyler söyledi. Bana nasıl ulaşabildiniz diye sorduğumda: bilgilerini uludağ sözlükten alıp daha sonra ip numarani bulduk deyince pek şaşırmadım çünkü uludağ sözlük yönetiminden beklenecek bir hareketti bu.

sözlüğü pek kullanmıyordum bu da hesabı kapamak için iyi bir neden oldu.

czn burak ın yaptığı dev hamburger

Sosyal medyayı sikindirik reklamlari ile zehirli bir virüs gibi saran, pis sırıtışlı bu müsveddenin ne yapmaya çalıştığını anlayamadigim video.

millet olarak rteye tamam demiyoruz durmak yok

Milletin adamı yüce cumhurbaşkanımızın vefat edinceye kadar bu necip türk milletine hizmet etmesi için tamam demiyoruz kampanyası baslatiyorum.

numan çürüksu

Vasatın çok altında stoper.

tinder

Kullanımı belli bir iq seviyesinin üstünde olan insanların kullanabileceği uygulama.

düğün sezonunun başlaması

Nisan ayının başlamasıyla beraber düğün yapma sezonu da açılmıştır. Her hafta en az 4 düğün davetiyesi geliyor amk hangi birine gidelim, gittik diyelim bunun takı takması var parası var çarti var curtu var. Meteliksiz günler bizi bekliyor.

zengin futbol takımını tutan komünist

Samimiyetsiz olduklari; futbolda dahi güçlü ve zengin olandan yana olmalarından belli.

zengin futbol takımını tutan komünist

Ts,fb,gs ve bjk yi destekleyen komünistlerin davalarında ne kadarda samimiyetsiz ve sahtekar görünümlü olduklarının göstergesidir. Bu saydığım dört büyük kulüp turkiyenin en "zengin" kulüpleri değil midir ? 1 maden işçisinin 40 sene çalışsa alamayacağı Para yi dandik bir futbolcuya tikıt diye verebilecek güçteler yani kapitilazmin beşiği gibi neredeyseler zenginlik falan ohohororo.. ama bu komünistler ezilmiş horlanmis fakir kulüpler yerine zengin ve statükonun en büyükleri olan takımları tutarlar. Yani komünizm ideolojisine ters tutum içindeler çünkü bunlar gerçek komünist olsalar zengin ve büyüklerden uzak durur fakir ovaciksporu desteklerlerdi.

dhkp c

Tarlasını alevi ve kürt vatandaşlarından oluşan mahsuller oluşturur.Ezilen halkların savunucusuyuz derler nerede gariban memur varsa suikast ile saldırırlar.Gariban halkın içinde olduğu ıett otobüslerine molotof atarlar,garibanların yaşadığı evleri kundaklarlar..tam şerefsiz oğlu serefsizlerdir.

cumhurbaşkanının bakkala ekmek almaya gitmesi

Yok kanada başkanı halkın içinde bisikletle geziyor yok avusturya kralı berbere kendisi gidiyor tarzı sahte duyar paylaşımları yapan cehapelilere bu da kapak olsun.ama bunu görmezler hatta küçümserler koca cb bakkala mı giderlan diye yine boklarlar.

tantuni

Tadını bir türlü beğenemediğim overrited yemek.

lan bu yazım kurallarına takılan ezik tipler

Adam cahilliğimi yüzüme vurmayın ne olur yalvaririm demeye getirmiş,bu yüzden patlamış ki başlık açmış.Tamam cahil bey üzerine gelmiyoruz oynayabilirsin.