bugün

entry'ler (166)

a haber

görsel

hidra

Nabız adlı parçasıyla seviyeyi cok üst yerlere çıkarmış sanatçıdır.

"bana tutunan daha da batıyor"

anın görüntüsü

görsel
(bkz: before sunrise)

anın görüntüsü

görsel

2018 yks sonuçları

Izmir ve Uluslararasi iliskiler konusunda yardımcı olabilirim. Cekinmeden yazabilirsiniz.

düşün ki o bunu okuyor

Aklım nerede derken, bir günü onu sende bulmaktan cok korkuyorum.

aniden gelen her şey çok güzel olacak hissi

Kader filmini cağrıştırır. Bekirin, pavyonda çalışan kadına "iyi olucaz iyi" dedikten sonra başına gelenleri anımsarım. Umutlanmak ya da umutların bitmesi saniyeliktir, biz de bekir gibi umutlanıyoruz ama sonumuz hep ayni sona bağlanıyor.

"baktım karlı dağlar geçiyor"

biz geldik 1 milyonluk tuvalet 1 liraya düştü

görsel

yeşil denince ilk akla gelen şey

"Şef bi bisküvi falan var mı ya ?"

uluslararası ilişkiler okuyan kız

Her gün aynı sınıfı paylaştığım insanlardır. aralarında istisna olarak gerizekalılar bulunsada çoğu gayet donanımlı insandır. Ilk senelerden sonra gayet zihin yapıları veya fikirleri kiskanilacak seviyeye gelebir. Çoğunun türkiye sartlarında gayet üst seviye olduğunu düşünüyorum. Bu arada işleri cok kolaydir falan denmis, ingilizcesini okumak göt ister. Okumaları ayrı sunumları ayrı zordur.

gecenin şarkısı

Yüzyüzeyken konuşuruz-ne farkeder

https://youtu.be/2ZI3XjHNM1s

kadının gözünden 4 yıllık aşk

(bkz: paragraf) öncelikle su güzide baslığı okumanı öneririm. Hayırlı forumlar.

selam ben yazar oldum

(bkz: siktin formatı eyledin viran)

beşiktaş

"Keyif verici maddelerin başında en düşkünü olduğumuz Beşiktaş, doğrudur."

can bonomo

Ah be canım kardeşim ne işin var bu şaklabanların içinde ? Taş gibi albüm cıkarmışsın. Senin tarzını sevenler olarak desteğimiz senle. Ne gerek var böyle kalitesiz, popüler islere.

otobüste öpüşen çift görseniz ne yaparsınız

Kaba tabirle gayet sikimde olmaz, benim özgürlügümü, zamanımı calmıyorlardır. Sahsima veya topluma zararları yoktur. Toplumun ahlakı öpüsen ciftle bozulmaz, merak etmeyin. Toplumun ahlaki sizin icin bu kadar önemliyse, cocuklari taciz-tecavüz eden kansızları, kadınları öldürenleri, hayvan sikmeye kalkan dallamaları konusun. Emin olun topluma daha fazla faydanız olur.

bir sözlük kızına şarkı armağan et

görsel

kapitalizmin köpeklerine karşı direnen taksiciler

Serbest ticarette veya liberal ekonomi düzeyinde ne kadar secenek varsa o kadar kalite vardır. Senden daha kaliteli emtia yada hizmet varsa ya kendini gelistirirsin ya da yok olup gidersin.

Burası hukuk devletidir. Kafana göre arac kursunlayamazsin, insan darp edemezsin veya tehditler savuramazsın. Isinizi düzgün yapmis olsaydınız, müsteri zaten sizden kacmazdı. "Ulan biz nerede hata yaptık ?" demek yerine hala külhanbeyi kesiliyorsunuz. Itiraza gerek yok. Oyna, devam.

çiftlik bank

Doğal seleksiyonun mükemmel bir somut örneğidir. Umarim böyle işler devam eder de ülkedeki böyle kerizleri tek tek eleriz. Insanlar sizi binlerce kez uyardi. Kanmayin, dolandiriliyorsunuz diye kendilerini yırttılar. Siz insanlara küfredip,linc ettiniz. Hepiniz hak ediyorsunuz bu durumu. Emek vermeden, alın teri akıtmadan paraya bayılıyorsunuz cünkü. Herkes salak, bir akilli sizsiniz zaten. Siz iflah da olmazsınız. Yarın başka bir ponzi cıkar ona da kanarsınız. Siz cünkü enayinin sözlük anlamısınız.

temel karamollaoğlu

Bu ülkenin hafızasının balıktan daha zayıf olduğunun göstergesidir kendisi. Bakıyorum da sempatik dedeler, bilgeler havada uçuşuyor. Kendisi siyasal islamın iki yüzlülügünün bir kanıtıdır. Sivas katliaminda allah yardimcnız olsun nidaları atan kisidir. Igrenc kalabaliğa engel olmaya calismamıstır. Konjoktür geregi sempatik adamı oynamaya calışıyordur ama yemezler. Siyasal islamdan hayır gelmeyecegini size gene hatırlatacaktır. O zamana kadar övmeye devam edin.