bugün

VALVe nin urettigi Half Life oyunun, bir tur ek paketi. Gelistirilen bu 1.6 versiyonu, bircok oyuncu tarafindan tercih edilmektedir. Bu oyunu para ile satin alip, steam serverlarda oynamak disinda, bazi patchler kullanarak para vermeden de internetten bu oyunu oynayabilirsiniz. (bkz: counter strike) (bkz: counter strike source)
günümüzde türkiye'de online olarak en çok oynanan cs versiyonudur.

deathmatch, pro, surf, fun, paintball, gungame, zombie, biohazard gibi 50 tür vardır içerisinde.

ayrıca türkiye'de, v19, v21 ve v23 non-steam patch'leri ile oynanan oyundur. steam'le oynayan görmedim zaten.

ve de oyunun menüsü, counter strike source'inkine benzer. 1.5 ve source arası bir geçiş oyunu gibidir. ama en çok da 1.6 oynanır nedense.

bir de sxe injected olayı var ki hiç sormayın.
son saatlerde uuserlarca sık sık anılan efsane oyunun bir halkası.
http://www.oyunyoneticisi.com

online ya da single oynamak isteyen herkesin, yukarıdaki bağlantıda ilgili bütün dosyaları bulabileceği oyun. oyun ücretsiz bir mod olduğu için herhangibir telif hakkı söz konusu değildir.
biri israil biri italyan yapımı 2 yeni silahın olduğu oyun.israil yapımı terörist silahı oyunun en sikko silahıdır fakat italyan yapımı counter silahı fena değildir.
dünyanın en çok online oynanan oyunudur.
asla counter strike 1.5'in yerini alamayacak oyundur.
online versiyonunda 100 kontüre küçük küçük bebelerin admin olduğu, her öldüğünde reset atıp bu sefer olucak ben ölemem dikkatim dağıldı diyen yavrucaklarla dolu. ben admin olsam al lan şu 100 kontürü senden adam madam olmaz derim.
(bkz: sxe injected)
(bkz: wall)
(bkz: cfg)
dünyada en çok oynanan cs versiyonu. en sevdiğim cs versiyonu. özellikle awp ve smoke nin gerçekçi olduğu cs versiyonu.
tahminen dünyada en çok oynanan bilgisayar oyunu. langame turnuvalarının vazgeçilmezi.
bir kaç gündür manyaklar gibi online olarak yardırmakta olduğum şey.

lanet olasıca, başladınmı kalkamıyorsun. umarım geçiverir hevesim..
(bkz: insanlar version atlamaya hazır değil)
internet cafelerde ve evlerinde hala cs 1.5 oynayan insanları gördükten sonra boşuna çıkarıldığını düşündüğüm versiondur.
ergen eğlencesi. biz ergenliğimizde ne güzel mahalle maçları yapıp eriğe dalardık.
uwc3(ultimate warcraft 3) modu bulunan harika ötesi bir oyun. herkese tavsiye ederim.
online deneyince saran oyun.
Non Steam sürümünde sXe anticehat ile oynanırsa insana olağan üstü haz veren bir oyun. WarCraft, Gungame, Zombi Mod, Jail Mod, DeathMatch, DeathRun gibi modları bulunur. Ayrıca çoluk-çocuğun çok uğradığı ve bolca küfürün bulunduğu ortamda diyebiliriz.
son günlerde yerini (bkz: cs go)'ya kaptıracağı söylentileri dolaşılan cs'nin en çok oynanmış sürümüdür.
en çok oynanan online oyunlardan biridir, sonu gelmeyecek efsanedir.
son zamanlarda galatasaraylıların çok beğendiği oyundur sübhanallah.
gelmiş geçmiş en klasik en harika en zevkli bilgisayar oyunu. o headshot anı yok mu bayılıyorum yahu ona.
2 yıl önce bıraktığım şaheser oyundur. ama bu ara cs go oyunundan dolayı pabucu dama atıldığı söyleniyor. geçmiş olsun.
1.5 gibi yılların efsanesi 1.6ya kaptırmıştı kalitesini. haklı bir kaptırmaydı zaten yıllarca 1.5 en iyisi dediğimiz halde 1.6 geçmiştik. kalite 1.6da idi. şimdi bakıyoruz cs go oyununa görünüş, oynanırlık bakımından bizim 1.5-1.6 oyunundan çok farklı. biz source ya da o tarz oyunları sevmeyen nesildik. 1.5 ve 1.6 oynayanları kastediyorum. ona rahmen cs go geçtiyse millet vallahi inanılacak gibi değil.
Counter Strike bağımlısı olan insanların vazgeçemediği şaheser bir oyundur. vazgeçilmezdir.
sanki eski tadı alamadığım oyun. 2005'te nasıldı? sk takımı. efsane oyuncular: spawn, ahl, fisker, potti, heaton vs.
sürekli onların demolarını izlerdim. yaz boyunca izledim neredeyse onlar kadar iyiydim kafayı yemiştim resmen. 24 saat deathmatch kasardım. geçenlerde eskilerden 3 5 video denk gelince youtubeden o nostaljik gaz rock müziklerini de duyunca açıp tekrar dm kasmaya başladım. 5 e 5 takım maçlarını özledim lakin takım yok piyasada beni maça alacak. mirc falan kullanmayı unuttum.

potti'den gelsin.
http://youtu.be/HacDG_9PfdI
http://www.3doyunlar.net/...e/counter-strike-1-6.html
üniversite tercihlerinin açıklanmasından sonra oynanılması gereken oyun.
güncel Önemli Başlıklar