bugün

Cs oyunları arasında en çok tutulan ve hala devam eden oyun...
Counter Strike 1.5 Bağımlılık Yapan Bir Oyundur.Görüntü Kalitesi Diğer Oyunlardan Daha Düşük Olmasına Rağmen Birçok Oynayıcısı Mevcuttur
counter strike 1.6'dan sonra yerinde yeller esen oyundur. hala oynayan var mıdır, bilinmez.
intercafe sahiplerinin zamanında çok sevdiği bir oyundur.Bu oyun sayesinde batmak üzere olan internet cafeler canlandı.Eee tabi evde botlarla oynamaktan farklıydı cafede komasına oturmak.Ayrıca bu oyun cafelerdeki desibeli fırlatmakta idi.(hadi çizişek dört altı dört beş dışında silah almayın,köprü altına gidin gibi söylemer... hepimiz duymuşuzdur.)
uludağsözlük olarak oynamamız gereken oyundur. ilgilenenler bi mesaj atsın da bi hamachi kurup akalım..

not=clan serverı olan varsa hamachiye de gerek kalmaz çok hoş olur.
eskimeyen, eskimeyecek olan oyundur.
Dünyanın En Güzel Oyunudur . Counter - Strike 1.5 . Aktepede cafelerde en çok oynan oyundur .
yıllar yıllar önce bu oyun hiç bitmez demiştik. en azından ortamı bakımından çünkü 1.5i 1.5 yapan ortamıydı her zaman. sonra o ortamda ki bir çok kişi ya 1.6 geçti ya da oyunu tamamen bıraktı. 1.5 ortam oyunudur. 1.6 kalite oyunudur.
cs global offensive ise bu oyuna tekrar dönmektir.
(bkz: sis atma oç) yazmayanların üzülerek hatırladığı oyun. küçükken bu oyuna abimlerle başladım. ilk zamanlar sadece mahallede ezilmemek için katlandığım eziyetti, sonradan sniper'ı alınca yürüdüm gittim zaten. sis atan oç'nin karşısında nezih nezih öldüm, abimler hususu yüzünden. içimde ne fırtınalar koptu, yinede sisle ilgii o cümleyi yazamadım.
tüm sis atan oçler sizi affetmeyi istemeyerekte olsa öğrendim, atın canınız sağolsun bilgisayar kassın sizin canınızdan önemli mi, değil.
Hatırlandığında duygulandırandır.
bir zamanlar efsane oynadığım oyun. adminlik bile yapmıştım.
Alayına gider yaptigim oyundur no cfg please.
yıllar sonra indirdiğim oyun.

85.153.14.3

sondaki 1, 2, 3, 4, 5, 6 diye uzar gider. şimdi girip biraz hs atacağım. gelmek isteyen varsa beni serverlarda bulur.

nick: dertler derya olmus.
Cs go'dan daha fazla zevk veren oyun. Hile olmadığı için ve oyuncu kitlesinin yaş ortalamasının yüksek olmasından dolayı tercih ediliyor. Hile olmamasının sebebi eskisi gibi oynayanların olmaması, az server olması falan. Yani bir 1.6 değil. Ama orda da çok hile var. Bu yüzden kral 1.5 beyler.
okuldan sonra da oynardık ama okuldan kaçıp oynayınca daha zevkli olurdu.
6 yaşındayken başladım bu sevda bitmez.
serverları hala full çeken efsanevi oyun.

85.153.21.1 serverindeyim. hile mile de yok. tertemiz zevkli oyun.
efsane bir oyun. bu sevda bu aşk bitmez. gözümü açtığım ilk oyun hala oynarım. bir bu ikinci knight online. ikisi de senelerdir hayatımda.