1. 1.
  valve'ın ar-ge'sine milyonlarca dolar gömdüğü oyun dağıtma ve online oyun satma şeysi. orijinal olarak aldığınız herhangi bir valve oyununu steam üzerinden aktif hale getirdiğiniz zaman oynayabiliyorsunuz.
  okuduğum kadarı ile bazı proglamlarla birlikte çalışırken har gür çıkarıyormuş, benim gördüğüm kadarı ile anlaşamadığı tek program msn. ya da belki de tümden türk telekom'a gıcıktır, bilemiyorum. zira 15 dakikadan sonra bir masaüstü havası solumazsa dimağı rahat etmiyor.
  http://www.steampowered.com
  8 ... stockton to malone
 2. 2.
  "steam powered" ile yüzlerce (belki onlarcadır şimdi abartıyorum) leziz oyuna ev sahipliği yapar steam.

  valve'indir.

  benim için en özgün fonksiyonu ise ati'nin yaptığı promosyonla hl2 deathmatch ve lost coast'u bedava sunması. ederleri ne kadardır bilmiyorum -belki 20 dolar civarıdır- fakat hl2'yi steam'in listelediği sörvırlarda oynamak ayrı bir zevk.

  bir de nikimi değiştirebilsem... unnamed olarak kaldım, anonimliğin tadını çıkartıyorum istemeden.

  neyse, güzel.
  3 -1 ... bl
 3. 3.
  türk telekom'a 110 150 ms'lik pingleri sağlayan sunucularla oynanabilir bir oyun zevki sunuyor. yine de güzel bir oyun mausu şart.

  bendeki sistem gravitiy gun'la körlemesine hareketlere müsade ediyor en fazla. mausum diyorum. en dandiğinden.
  2 ... bl
 4. 4.
  mükemmel bir strateji ürünü sistem. "Alan memnun satan memnun" oluyor bu sistem sayesinde. Şöyle ki...
  Bir oyunu buradan aldığınızda download ediyorsunuz ki bu oyunu anında almak ile eşdeğer. Üstüne üstlük distribütör kar payı, shipping** ve bilumum vergiler olmadığı için oyunu mümkün olan en az fiyata almış oluyorsunuz. Bunların yanında oyununuzu isterseniz cd veya dvd yeçekip istediğiniz yerde sorunsuz şekilde yükleyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayara format atıldığında veya oyun dosyaları bozulduğunda internetten yine indirebiliyorsunuz. Oldukça stabil ve güvenilir olması diğer artılarından.

  Ucuzluk için şöyle bir örnek vereyim:

  Tomb Raider : Legend oyununu http://www.hepsiburada.com dan KDV Dahil 74.46 YTL den alırken; Steam üzerinden $19.95 e alıyorsunuz.
  Ama yine de her oyunu kıyaslamadan almayın.
  1 -1 ... wtsnake
 5. 5.
  bir bilgisayar virusu olsaydim ilk sikip patlatacagim program olacaktir kendisi. online gaming dunyasinda legend master seviyesine kavu$mami engelleyebilecek tek $ey bu yav$ak yazilim. cali$ lan köpekkkk!
  4 -3 ... antistar
 6. 6.
  rockstar ın oyunlarını da bünyesine katan yazılım.

  ayrıca hala devam ediyor sanırım. ati ekran kartı olanlar ücretsiz half-life 2: deatmatch ve half-life 2: lost coast adlı oyunları ücretsiz elde edebilirler. yalnız inişli çıkışlı bir bandwidth sunuyor steam serverları, söyleyeyim.
  2 ... notrinova
 7. 7.
  15 milyon kullanıcıya ulaştığını açıklayan oluşum/bünye. 170 ten fazla oyun içermekte ayrıca.
  1 ... notrinova
 8. 8.
  yeni beta sürümü yayınlamıştır. gelen yenilikler:

  '' Steam Client Candidate sürümünde bazı önemli eksik ve sıkıntılarda kapsamlı düzenlemeler yapılıyor:

  + Download işleminin kendi kendine durması

  + Daha etkin bant genişliği kullanımı ve hızlandırılmış download

  + Çok daha kısa zamanda uygulama ve oyun açılışı

  Beta kullanıcı yazılımının yüklenebilmesi için Steam ayarlarından Beta programının kabul edilmesi ve yazılımın buradan otomatik güncellenmesi gerekiyor. ''
  1 ... notrinova
 9. 9.
  (bkz: dampf)
  1 ... hefeweizen
 10. 10.
  2003 yılında counter strike 1.6 oynamak isteyenlerin kurması gereken yazılımdı. o zamanlar, daha yeni çıktığı için bayağı sorunlu bir aletti tabii. oyun oynarken kitlenmeler, garip steam hataları, network çökmeleri, server bulamamalar... lakin şu geçen 5 senede gerçekten iyi ve sorunsuz bir yazılım olmuştur bu steam. friends'inin de, gift'inin de hastasıyım.
  2 -1 ... milistr0ke