bugün

kuyuların efendisidir.

evinde, ofisinde, masasında artık her nerdeyse gülmekten hiçbir şey yapamadığını düşünüyorum. zira öyle olmadık kuyulara öyle taşlar atıyor ki ben diyeyim on siz deyin yüz kişi o taşı ordan çıkarmaya çalışıyor. ben de evimde çok gülüyorum.

cool, bebeyim tabi ki sadece evimde internete girebiliyorum çünkü başka bir yerde internete girebilecek ne teknolojim var ne de imkanım. zenginliğinin önünde eğilen tebaanın kayda değmez bir üyesiyim sadece.

ama inan ki seni okudukça çok eğleniyorum. dolarahahhhaa diye gülüşünle karnıma sancılar giriyor hatta. meteliğim bile olmadığı için ki zaten metelikikiki diye gülmek de çok saçma olacağı için haddimi bilip oturuyorum.

sabahın bu köründe yazmandan ve pazartesi olduğundan mütevellit iş yerine geldin sanırım. trafiğe takılmamak için erkenden mi geliyorsun işe? çok paranın çok derdi olurmuş, artık o kadar da olsun, öyle değil mi?

bu arada; ben sersefil bir öğrenciyim, bir aya kadar okul harcımı yatıracağım. tenezzül etmezsin belki ama edecek olursan ses et. 575 tl. tl yoksa dolar gönder ben bozdururum. gerçi takdir edersin daha evvel hiç döviz bürosuna gitmedim, kuyumcuları da çarşılarda önünden geçerken gördüğüm kadarıyla biliyorum.

ellerinden öperim diyeceğim ama hijyenden nasibimi çok az aldım. bi' hacı şakir sabun başka da bi' şey yok.

bip: cool adam'dan harç konusunda ses çıkmadı. fakirin dostu düşenin kaldıranı olmazmış.
dün gece tesadüfen entrysini okumak nasip olmuş komik aynı zamanda zengin yazar. muhtemelen kendisi yazmıyor sarışın mini etekli 5 sekretere yazdırıyor olmalı.
duyduğuma göre fakirlere 1 tur vermiyormuş. Ne görgüsüz adam bu ya.
bozulduğunda cool adam wc'den çıkamaz.**
yatak sarmıştır. amerikadan gelen havalelerde patlak var.
ilk öğretim öğrencisi 8. sınıf.
Koçun hizmetcisi.
psikiyatr.
odundan adam yapan kişiyle aynı mesleğe sahiptir.
(bkz: marangoz)
bddk başkanı
işsizdir. niye çalışsın ki amk para bok adamda, harca harca bitmez.
overlokçudur.
tahminimce mesleği yoktur.zaten baba parası yiyor.
boştur boş.
çalındığı halde türkiyede nakit sıkıntısının ortaya çıkacağı cüzdandır.
boş olsa gerek ona cool bana sana herkeze cool olursa olacagı budur.
Kenar mahallede pislikten geçilmeyen ama nedense döneri dehşet lezzette olan (alınterinden olsa gerek)dükkanın kartının ve lokantaların verdiği skindirik kolonyalı mendillerin olmadğı cüzdan.
(bkz: Adam kuğl oğlum)
bavuldur bence. kimseye güvenmeyip bütün nakitini yanında taşıyodur.
Yoktur.
Evet, cool adamın basit, küçük bir cüzdan alacak kadar bile parası yoktur.
görsel insan yedisinde neyse yetmişinde de odur. *
(bkz: seni pamuklara sarmalar sararım)
18 dil bildiğini iddia eden uzaktan bakınca sonradan görme sanılan fakat yazıları incelendiğinde ağır şizofren olduğu anlaşılan sözlük üyesi. sanırım tımarhaneden yazıyor entry'lerini. doktorlar terapi olsun diye kendi laptoplarını veriyor buna. wireless da hastaneden nasılsa. çevresindeki hemşireleri de mini etekli sekreterleri sanıyor garip...

yok hadi bunu kendi haline bıraktık. bunun bol dolarlı yorumlarına olumlu oy veren yazarlara ne demeli?..
eğlenceli troll.
gidecekse gitsin döneklik yapmasın duygu sömürüsü yapmasın.
gitmesini istemediğim yazardır. çok severim kendisini.
güncel Önemli Başlıklar