bugün

hic sigara icmedigi belli birinin sigara tiryakisi rolü yapmaya calismasi disinda güzel film. Herif sigara icmiyor sanki hüptirik emiyor. Lan biraz clint eastwood seyret olmadi gel türkiyeye bir sokakta gözlem yap.
iyidir, hoştur, keanu reeves oynamıştır. Pek tutulmamıştır ama ben şahsen beğenmiştim izlediğimde.
son sahnesi izlenmeye değerdir diyecektim ama şakirt varlığı endişe verici boyutlara ulaşmıştır.

+ kanka nasıl son sahnesi.
- bak şimdi şeytanla allah kavga ediyor
+ hadi yaaa.
- s*ktir et izleme sen.
http://www.angloconvoy.co...onstantine/keanustine.jpg
sanırsam tnt nin arada bir yayınladığı benim de hiçbir şey anlamadığım halde her seferinde izlediğim filmdir. anlamamamı başından izlememiş olmama bağlıyorum tabii ki başka ne olabilir ? *
keanu reeves in bileklerini kestiği bir sahne vardı, orasını her izlediğimde de içim böyle vıcırt vıcırt olur.

edit: çok iğrenç oldu bu entry. düzeltemiyorum oy dağlar dağlar.
sigaraya başlamama neden olan filmdir.o zamanlar ergendim mazur görün.
ergenliğimin baş yapıtı.
sigarayi biraktiktan sonra izlenmemesi gereken filmlerdendir.
milyon kere izlense de bıkılmayacak olan filmdir.
akciğer kanseri konusunda alternatif tedavi yolları gösteren filmdir.
şu anda kanaltürkde oynayan filmdir. çok fena bi filimdir cinli perili bişeydir. en azından bu tür yaratıkların yer aldığı bi filmdir.
nbc'de dizisi sonbaharda yayınlanacak yapımdır.
keanu reeves gibi olmaz herhalde ama çok iddialı bir ekibi var gibi.
şöyle bir fragmanı yayınlanmıştırç http://www.youtube.com/watch?v=uPE2oBnzROY
"hellblazer'ı takip eden biri olarak" baslayan yorumlardan gina gelse de, evet, olmus bir dizi bu. cikinca fikrimizin degismemesi umuduyla.

sigara mevzu sakat yalniz.
şöyle bir dizi:

Studio
Warner Bros. Television, DC Entertainment

Executive Producer/Writer
Daniel Cerone (The Mentalist, Dexter)

Executive Producer
David S. Goyer (Batman Begins, The Dark Knight Rises, Man of Steel)

Director
Neil Marshall (Game of Thrones, The Descent)
çizgi romana uyup dizi yapılacak efsane, nephilim constantine abinin hikayesini anlatacaktır. keanu reeves'i görmek isterdik tabii dizide değil yeni bir filmde oyuncu olarak.
the arrivals adlı belgeselde constantine'nin yaptığı işi yapanlardan bahsedilmiştir..
constantine bir nevi arabulucu gibi birşey.. boyutlar arası geçiş yapan constantine ağır yaralar taşıyan insanların geçmişleriyle yüzleşmelerine yardım etmektedir..
24 ekim'de baslayacak yeni bir fantastik dizidir. Yine melekler seytanlar falan var fakat Winchester'lara tas cikartacak gibi duruyor. Turkler gitsin koylu filmleri yapsin, Yalan Dunya yapsin, akasya duragi yapsin. Yahu Arka sokaklar'da bile senelerdir gelisme olmadi. insan helikopterler falan degisik silahlar sokar diziye. olay yerine de hep yakinlar zaten gozum acik gidecek bu gidisle.
dizisi çekilmeye başlanmış, ilk bölümü malum ortamlara düşmüştür.

(bkz: sikmeseler bari)
1. bölüm yayınlanmış olup constantine karakterini oynayan kişiyi şimdilik beğenmedim. filmde ki gibi sürekli karamsar bir ruh halini yansıtmıyor. dizi olarak izlenebilirliği yüksek diyerek tavsiye ediyorum.
Nbc ekranlarında gösterilecek ve başlayacak hellblazer romanından uyarlanan yeni dizi.
herkes 2. filmi beklerken bir sürpriz yapıp dizi olarak erkanlara gelmeye karar vermiş yapım. premier'ini zamanında demosundan izlemiş biri olarak film kadar heyecanlandırmadığını söylemem gerek. gene de 10 yaşındaki supernatural'dan başka adam gibi yapım olmayan fantastik kurgu janrında ergen kızlara hitap eden vampirli dizilerden çok da izlenesi bir şey olduğu ortadadır. en azından artık bayan ama arada çıkarttıkları kendileriyle dalga geçen bölümlerin yüzü suyu hürmetine izlenen supernatural'a güzel bir alternatiftir.
yapımcılarının özgeçmişlerine bakıp, bu dizinin de tutacağını söylemek zor değil. fakat filmini beğenen ben, ve gene çizgi romanlarını bitiren ben olarak söylemeliyim ki, bu constantine olmuş. liv artık dizide olmayacak, ilk bölümde sırıtan bir karakterdi. onun yerine john'a aşık olan zed gelecek. buraya yazıyorum bu diziyi bitirmezlerse efsane olacaktır.
Dizisini izlerken sıkıldım. Çok kötü başladı umarım ilerleyen bölümlerde ekran başında bizi sıkıntıdan Bayıltmaz.
2. bölümü ile 1. bölümü kel alaka dizi.