bugün

entry'ler (146)

hendek

sayenizde okuldan kaydımı aldırmayı düşündüğüm üniversiteye ev sahipliği yapan ilçe. daha gitmedim ama allah belamı vermiş galiba.

hendek

haftaya gisip yerlesecegim yeni ilcem. evet egitim fakultesini kazandim ama butun enerjimi aldi burasi eksi ve diger bütün mecralar. burda okuyam,okumuş veya yasayan ve bana yardım edebilecek yazarlardan dm beklemekteyim.

vitor pereira

takımın ana dilini portekizce yapmaya niyetli insan. portekizce bilenler ve bilmeyenler olarak takımı bölebilir bu hareketi.

lys 2015

eşit ağırlıkta 34 bin yaptığım ve 30 bin sıralamalı üniversitenin gelip gelmeyeceğini merak ettiğim sınavdır. bilen biri pm atarsa çok sevinirim.

community

efsane şekilde final yapan dizi. mükemmel göndermeler vardı dikkatle izlenesidir.

daredevil

ahım şahım bir yapım.

aykut kocaman

tam bir turnuva hocası. kendisini milli takımın başında görmek isterdim. bu potansiyelli kadroyu her organizasyona sokardı kendisi.

andre villas boas

küçük takımların hocası. fenerbahçede görmek istediğim hoca.

manchester united

lvg gibi overrated bi hocayla anlaşıp, ardından defans ve orta saha boktanlığına karşın bi çözüm aramayıp hala daha hücum hattına takviye yapan ingilterenin en büyük klubü.

fenerbahçe ülker

zizis,zoric, gönderilip yerlerine çok yetenekli lider bir oyun kurucu, pota altını karartan bir pivot ve nba'e giden bjelica yerine de yüksek kalitede 4 numara alması gerekiyor takımın. ancak böyle tekrardan final four görebiliriz.

paulo dybala

juventusa giderek büyük hata yapan genç yetenek. bunu söylememin sebebi juventustan ölümüne nefret etmem değil tabi ki, italya liginin boktanlığı, takım olarak juve'nin boktanığı bla bla bla. keşke gitmeseydin be wonderkid.

fenerbahçe

gene her zaman olduğu gibi teknik direktörsüz transferler yapılmaya başlayan takım. hoca yok, fernandao ve şenerle anlaşıldı deniyor. ben böyle rezalet görmedim inşallah doğru değildir.

amber heard

eşcinsel olmasıyla üzen, johnny depp'le nişanlanmasıyla (amaçsızca) sevindiren dünya güzeli olabilecek güzellikteki aktrist.

survivor all star

ben bu programın ülkemizi yansıttığını düşünüyorum. bir tarafta konuşmaya çalışan ama sinsi iki yüzlü olarak görülen taraf, bir tarafta tahriğin babasını yapıp bi de üstüne fiziksel temasta bulunan ve haklı bulunulan taraf. size de tanıdık gelmedi mi?

inci sözlük

@6252 nick-entry uyumu.

arrow

3 sezondan itibaren sıçmaya başladı. umarım böyle devam etmez. çok ergenleşti be! izlerken dayanamadım ben. ki çok sevdiğim bir diziydi kendisi. nerde crixuslu bölümler nerde şimdi gizli bakışmalı ergen tavırlar. yapacak bir şey yok, artık constantine'deyiz.

constantine

yapımcılarının özgeçmişlerine bakıp, bu dizinin de tutacağını söylemek zor değil. fakat filmini beğenen ben, ve gene çizgi romanlarını bitiren ben olarak söylemeliyim ki, bu constantine olmuş. liv artık dizide olmayacak, ilk bölümde sırıtan bir karakterdi. onun yerine john'a aşık olan zed gelecek. buraya yazıyorum bu diziyi bitirmezlerse efsane olacaktır.

georgina haig

entry girmek için sözlüğe girme nedenim.

sarah gadon

güzel bir bayan aktris.

kendall karson

batı'nın ahlaksızlığını gözler önüne seren ve bundan para kazanmayı amaç edinmiş gerçek bir profesyonel. kendisini çok kınıyorum.

alıntıdır: ekşi sözlük - akmaral adlı yazardan.