bugün

bir parça etin üstüne dökerseniz içtiğinize ve içeceğinize pişman olacağınız pek asitli içecek türüdür.
cola turka ortaya çıktığı zaman
-cola piyasasında her zaman kendimizle yarışıcaz.
tarzında kibir cümlecikleri kuran yöneticilere sahip zararlı içecek.
adı her anıldığında "geçen ay ki tüm cirosunu israil ordusuna bağışlamış" cümlesi muhakkak geçen, benim de yahu o zaman bu coca-cola direk israil ordusuna çalışıyo dediğim kolanın 1 numarası şirket. * *
türkiye'de üretimi yapılmaz, atlanta'da yapılır. fanta ve cola türkiye'ye genellikle avrupa ülkeleri üzerinden tırlar vasıtası ile büyük beyaz plastik kutuların içinde "konsantre" halinde gelir ve türkiye'de sulandırılıp şişelenir. imes, altunizade ve yenibosna'da bu vb. işlemlerin yapıldığı colaya ait yerler/depolar vardır. konsantre hâline bile katiyen kimseyi yaklaştırmazlar. ben biraz yaklaştım, zift gibiydi zift ve çok ağır bi kokusu vardı.
tövbe ettiğim içecek.içerken israil e yardım felan pek koymuyor da ben sokakta içerken bir anda durup brrrrr demek istemiyorum. tüm dolabımdaki kolaları imha ettim. televizyonu açamıyorum müslüm gürses çıkar diye. korkuyorum doktor..
1 litresi klozetleri ve lavaboları pırıl pırıl yapmaya yarayan şey. klozetin içine saat yönünde döndürerek dökün.** sifonu çekin veya suyu dökün. her yer pırıl pırıl. tertemiz.*
aslında ne kadar zararlı bir içecek olduğu bilinmesine rağmen belki de dünyada en çok tüketilen içecektir.
(bkz: coca cola nın zararları)
(bkz: coca cola yı porçöz olarak kullanmak)
gelirinin israil'in silahlanması için kullanıldığı söylenen içecek.
kurtulmak, bırakmak, hayatta yeni kararlar almak
(bkz: hayatta yeni kararlar almak)
(bkz: coca cola içeyim derken fare kolu bacaği içmek)
(bkz: soğuk içiniz)
yahudi karşıtı yobazların içinde bok, püsür var dedikleri, gelip yerine bana cola turca yı övdükleri süper içecek..* *

bulana anamdan, babamdan daha fazla dua etmişimdir..

fazlası gerçekten zararlıdır..!
sicak havalarin vazgecilmez icecegi olmasiyla beraber, icerdigi yuksek asit oraniyla gastrit ve ulsere yol acan, zararli ama lezzetli icecek.
ücretsiz danışma hattını aradığınızda telefonu açan bayanın:
-alo ben kokakola. dediği bi kola markası
kiz arkadasimla hergun ictigimiz ve midemizi delinme noktasina getiren bir icecektir. bizi hastane ve bakkal masraflarindan kurtarmasi icin birakmaya calistigimiz bol asitli su.
en son yaptığı kötü reklamı ile beni hayal kırıklığına uğratan marka.bunca yıldır başta reklamları ile kendisini sattıran bir markadan hiç beklenmezdi böyle kötüsü.
reklam içeriğinden bahsetmek bile beni hezeyana sürüklüyor.
acayip güzel reklamlar yapan firma. içmiyorum ama reklamları hoşuma gidiyor. içesim gelmiyor değil. kapitalizm bu olsa gerek.
pirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. (bkz: müslüm gürses)
dünyada en çok bilinen ikinci sözcükmüş.
birincisi ise (bkz: okey)
--spoiler--
http://bombi.blogcu.com/3434183/
--spoiler--
potansiyel hurafe malzemesi. buzlusu tercih sebebidir.
pas ve akü kutup başları temizleyicisi.
leke çıkarıcı.
çiğ etin üstüne döküldüğünde eti yakmasıyla mideye indiğinde ortama verdiği zararın eşdeğer olduğu bilim adamları tarafından açıklanmış gazlı içecek.
her ne kadar alip ta kapitalizm e küçük çapta bir yardim etsek te * taklit edilemeyen güzel içecek. yok pepsiymi$ yok turka ymi$ yalan icra eder sadece. sicak günlerin gazli içeceğidir.
promosyon düzenlemiş ama internet sitesi adam akıllı çalışmayan firma. sen koskoca coca-cola olarak çekiliş düzenle, internet sitenden günde 10 tane katılım hakkı ver, sonra site adam gibi çalışmasın. insan bir yapmadan önce veya yaptıktan sonra dener değil mi siteyi? yok bir hata oluştu tekrar deneyin, yok gönderiliyor...
madem yapamıyorsun siteyi katılımı sadece sms ile yap, en azından o servisler daha fazlaişe yarıyor.