bugün

güzel alarm oluyor bundan. soft bir girişi var.
home, home. where i wanted to go..
araba sürerken dinlenmemesi gereken şarkıdır. aksi takdirde bilimum gaz/fren ve ya debriyaj pedallarına piyano pedalı muamelesi yaparken bulabiliyorsunuz kendinizi.
çok güzel coldplay şarkısı radioeksende günde en az 10 kez çalıyorlar.
Can acıtan, baş döndüren, youuuuuu aaaaarrrreee diye böğürten coldplay şarksı.
coldplayin hoş parçalarından birisidir.
bir ara müziğini benim de yaptığım parça
http://www.youtube.com/watch?v=9gw9JTcqC7o
basları mükemmel bir coldplay şarkısı. chris'in eşsiz sesiyle hayat bulur.
her gece dinlerim, şaşmaz. Bu parça ile ortalığın amına koymuşlar.
2003 yılının en iyi 3 şarkısından biri seçilmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=d020hcWA_Wg
her geçen gün farklı yönlerini keşfetmenin mümkün olduğu coldplay şarkısı.
muadili için : the scientist olabilir.
kesinlikle müthiştir.
moral deposu coldplay şarkısıdır.
hiç bir zaman eskimeyecek coldplay şarkısı.
piyano da ilk çaldğım coldplay parçası. bass partları her coldplay şarkısındaki gibi şahanedir. ayrıca mükemmel bir melodiye sahiptir.
dinlenildiği takdirde insanı gökkuşağı üstündeymişcesine özgür hissettiren şarkı. solmuş çiçekleri bile capcanlı yapar, öyle bir şaheser.
coldplay'in müthiş ötesi şarkısıdır. öyle bir şarkı ki hayvan gibi üzgün olduğumda bile başımı kaldırıp gözkyüzüne bakıp gülümsememi sağlıyor.mutluluk,anılar,hüznün en tatlısı,özgürlük hepsi var bu şarkıda. o çalmaya başladı mı bir yerlerde,okyanusun üzerindeki kuşlardan biriyim sanki..chris martin'in canlı performansını gördükten sonra bir kere daha bağlandım bu şarkıya artık iki kere özgürüm iki kere mutluyum..
Muzigi Kelly Rowland - David Guetta ikilisinin gecen yaz ortaligi estiren guzel sarkisi when love takes over'in muzigine cok benzeyen, hatta neredeyse ayni olan guzel sarki.
ring tone yapılası coldplay şarkısı. etraftaki hatunların zebillah gibi dikkatlerini çekersiniz. tabi bıyıklılılarının değil. onlar size yumuşak oğlan gözüyle bakarlar.
çalması çok kolaydır.*bir de güzeldir.
10 saniyeden fazla dinleyemediğim şarkı. bana eski günleri hatırlatıyor, canımı acıtıyor. ciddi anlamda, bu şarkı çalmaya başladığında kalbimde bir sıkışma hissediyorum ve hemen kapatıyorum. yaklaşık 2 aydır sonuna kadar dinleyemediğim bir şarkıdır, çok seviyorum, dinlemeyi istiyorum ama yapamıyorum; kötü oluyorum. yok böyle bir şey.
tapılası coldplay şarkısı.
yakın zamanda tanıştığım ve bu yüzden kendime lanet ettiğim şarkı. şu sıralar tedavinin mi yoksa hastalığın mı bir parçası olduğumu düşünmekle meşgulüm, şarkı söylüyorum.
bu şarkıyı dinliyorum aga. bi bulut var, zıplıyorum diğerinin üstüne,arada güneşle göz göze geliyoruz, güneş gittikten sonra yıldızlar çıkıyor, bayağı bi varlar, ben yürüdükçe arkamdan geliyorlar piyano eşliğinde, dolunay babacan bir tavırla göz kırpıyor, pek umrumda değil, uçuyorum çünkü ben, kanat yok ama havadayım lan.
güncel Önemli Başlıklar