bugün

entry'ler (366)

pkk çatışmasında ölen süryani asıllı türk askeri

babam öztürk annem süryani.eğer allah dyorsa ki dinin farklı olduğu için öteki tarafta gözümde değerin düşük , neden kuranda diğer kitapları tanıyor.konu inanıp inanmamak değil. doğruluk adı altında insanların manevi saydığı değerlerin arkasına saklanarak * böyle konuşmak , faşizanlığın vardığı son noktadır ham sofular.

eye of the tiger eşliğinde vücut çalışmak

adrian bağırması yerine ne sexy vücudum var lan deyip ayanaya bakmaktır.

kokualamayanadam

burnunda kemik eğriliği vardır , deviyasyon vardır , ameliyat olsundur , hoşgelmiştir.

akp hükümeti ekonomiyi iyi yönetti

özelleştirme adı altında ülkedeki bütün kurumları yağma yaparak ekonomide kısa süreli canlandırma yapmak , ekonomiyi yönetmek değil , halkını , emekçinin emeğini satmaktır.

edit:imla

küfürün edebiyatla birleştiği çizgi

küfür dilin cilasıdır.
(bkz: neyzen tevfik)

klasik müziği klasik müzik yapan on besteci

ölümüne bir hassiktir çekmeme neden olan lisetedir.Zira Rachmaninoff listede yoktur.

anneye isyan cümleleri

tamam 5 dk daha.*
buçuk olsun öyle başlıycam dedim ya.*

sol frameden kaldırılacak başlıklar

(bkz: cool adam)

sinema tarihindeki en etkileyici sahneler

piyanist filminde uzun süre aradan sonra piyanoyla buluşan wyadislaw szpilmanın alman general önünde chopin çalması.

dünyanın en cool erkeği

(bkz: troll)

derste götün kaşınması

Tamamiyle insan doğasına isyen edilen anlardandır.Zorla ayartılıp arkadaş olunmuş kızla ufukta yeni aşk görünürken tam da o sırada götün kaşınması ağlanasıdır , hele bir de içi kaşınır aynı anda pırt gelir ya , garip bir durum oluşur , insan vücudunun müdürü göttür hikyesi gerçekleşir , kurtulmuk imkansızdır , yıllar boyu ehehe göt oğlum göt lan derken belkide (bkz: bir götün isyanı) gerçekleşir.olay umut sarıkayanın içerde ailemi öldürüyorlar ama benim çok kakam var karikatürüne döner , seçim zamanı gelir , lisemin sert hocası sınftan çıkmaya izin vermek kenara ayağa kalkana bağırır çağrır (bkz: menapoz)
zaten ayağa kalkılsa bile ortalık yerde nasıl kaşınılır ki bilemedim.bu düşünceler akıldan 5 sn içinde geçer sonra sıranın ucunda göt üstü kayaraktan türlü hareketle göt kaşınır.lanet olsun sözlük sana bir ay sonra bunları okuldan yazıyorum.

(bkz: sözlük benim isyanımdı)

henuz pismedim

(bkz: cemiyette pişiyorum)

edit:hoşgelmiş.

ömrü boyunca sadece karısıyla birlikte olan erkek

Biyolojik etkinliğini çabuk kaybedendir.Nasıl mı?Beyin belirli rutinlerle seks yapıldığı takdirde bunu bir alışkanlık olarak kaydeder ve beyine farklı bir sinyal gitmediği sürece bu böyle kalır.Bunun zararı neresindedir.Şöyle ki , eğer vücut bu rutinin dışına çıkmadan seks hayatına devam ederse bir süre sonra vücutta , başka erkeklerin spermini kadının cinsel organında arayan asker sperm hücreleri üretilmemeye başlar ve erkek bireydeki etkinlik erken sonra erer.Aldatmak bunu nasıl önler?onun da açıklaması şudur:Erkek kişi farklı bir dişiyle temasa geçeceği zaman beyin bunun farklı kişi olduğunu algılar ve erkek kişide asker sperm hücrelerinin üretimi olur. (bkz: Belgesel)

pes oynayan erkeklerin eşcinselliğe meyilli olması

(bkz: bsg)

öss de sonuncu olanın ağzından çıkan ilk cümle

bu sene soruları tübitak hazırlamış.

itine arap ismini koyan arapçı gavur dölü

(bkz: yürü be bozkurt kim tutar seni)
(bkz: milliyetçi başlıklar)

not:arap değilim , fetocu hiç değilim , insanım.

bana altıncı nesil yazar getirin ulan

(bkz: bi kere o eli indir)

aziz yıldırım ın isterse arda yı alabilecek olması

(bkz: babayı almak)
paradan önemli şeyler vardır , arda gibi , galatasaraylılık ruhu , duruşu gibi , geri kalanlar içinse (bkz: emre belezoğlu) , ya master card ya da azize.
(bkz: hadi gülüm başka kapıya).

lamborghininin uzerine yazilabilecek yazilar

maşallah

klişe sözlük bakınızları

(bkz: atma recep din kardeşiyiz)