bugün

entry'ler (107)

see spaces

Metaverse futbol şarkısı. 2012 ve 2013'te messi ve ronaldo'nun uzaylı gibi oynamaları bu şarkının çıkmasında etken olmuştur.

innova

Büyük torpil döndüğünü düşündüğüm yer. Ekonomi mezunu bir insan sırf yazılım şirketinde 3 senelik müşteri ilişkileri uzmanı tecrübesi 1 senesi de müşteri ilişkileri takım lideri diye, insan yönetimi iyi diye elektronik haberleşme-bilgisayarcıların giremediği büyük kurumsal firmalarda IT(Bilgi teknolojileri) uzmanı oluyor. Üstelik hiçbir eğitim veya sertifikası yokken. insanlar küçük kurumsal firmalarda IT uzmanı yardımcısı olmak için cebinden para verip kursa gidiyor. Vallahi ayıptır.

tarkan

1-2 gün sonra kuzu kuzu şarkısı 100 milyon izlenme(dinlenme) sayısına ulaşacak. aynı zamanda 2 gün sonra megastar 50 yaşında olacak.

tarkan'a yarım asır ömrün hediyesi olarak türk pop tarihin en büyük albümü(bana göre) karma'yı zirveye çıkaran ve çıkış parçası olan kuzu kuzu' yu 100 milyon yapmak yakışır.

https://youtu.be/NAHRpEqgcL4

ekşi sözlüğün çökmesi

adblocku kapatan giriyormuş ama ekşi için de adblocku kapatamam kimse kusura bakmasın. linux üzerinden firefoxla giriş sağladım.

clocks

home, home. where i wanted to go..

alex de souza

daha önce mutlaka belirten olmuştur, sadece bir tespitte bulunmak istiyorum. gittiği 2012-2013 sezonunu saymazsak, oynadığı 8 yılda her ayrı sezonda takımının en çok asist yapan oyuncusu. ayrıca 2005-06 (nobre) ve 2007-08 (semih) sezonları hariç takımının en çok gol atan ismi yine kendisi.

takımın gol ve asist yükünü her zaman en önde çekme işi messi hariç hiçbir 10 numarada yok. ne totti'de var, ne del piero'da, ne neymar'da, ne müller'de ne de hagi'de var. harbiden heykeli dikilecek adam. belki de eleştirileceğim ama alex fenerbahçe'nin gelmiş geçmiş en büyük sporcusudur.

eh be aykut hocam, bu adam 27 yaşından 35'ine kadar takımın her yükünü çekmiş bu kadar kolay küstürülmemeliydi. zaten kontratının bitmesine 1 senesi kalmıştı, yaşlı hali bile 10 gol 10 asist yapardı. dirk kuyt bile o sezon double double yapamadı. cristian'ı çok severim ama adamın kapasitesi belliydi. alex kalsaydı o sezon prime gs'nin önünde şampiyon dahi olurduk.

10 sene önce bugün ne yapıyordun

Ygs sonrasıydı. lys'ye yönelik dersler anlatılıyordu, o zamanın matematik hocası muhtemelen integrale başlamıştı.

43 numaradan aşağı giyen erkek

4k maaş alıyorlardır.

the most beautiful thing

bruno major'un şarkısı. Romantik çiftlere öneririm.

https://youtu.be/1nml-_YE2OU

sözlük yazarlarının itirafları

Doğum günün kutlu olsun kıvırcık kız. Bu mesajı atacak özgüvenim yok. Belki buradan gören olur da sana iletir, ne bileyim. ilk maaşımı aldım, sana bugün için kahvaltı ısmarlamak isterdim. Yarı izmirli sayılırsın, kadıköy'de boyoz dükkan'da beraber boyoz yiyebilirdik.

Ama zar zor kendi ayaklarımın üzerinde durabiliyorum. Sen 15k maaş alırken ben daha 5k maaşla sana cömertlik mi taslayacaktım. 4 sene önceki işşizliğimizi paylaşan aile dostu değiliz ki. Sen farklı kulvardasın, ben farklı kulvarda. Senin gibi Kod yazmayı geçtim, bu entryi zar zor yazıyorum..

Nice Giresunlara ince sesli naif gülüşlü insan. Her şey gönlünce olsun.

menem türk

Azerbaycan Türkü rapçi payam turk'un 2021 yazında çıkan rap şarkısıdır. Tam gazlık.

https://www.youtube.com/watch?v=ycnUml4_tcI

sezin akbaşoğulları

Şarap gibi kadın.

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün teknik online mülakatın tam ortasındayken korkakça davranıp görüşmeyi sonlandırdım, kaçtım. Cv'im dolu gözüksün diye biraz aşina olduğum şeyleri doldurmanın cezasını köşeye sıkışmalı sorularla karşılaşarak çektim. Daha fazla yerin dibine girmemek ve rezil olmamak için acizce mülakattan çıktım. Adamlara ayıp ettim. Muhtemelen diğer firmalara da beni mimletecekler. Kendimden utanıyorum.

işsizlik

Allah düşmanımın başına vermesin. Allah düşmanımın dahi rızkını kesmesin.

use somebody

insana Zafer kazanmış hissini veren şarkıdır.

jabbar

Yaşar vibeı aldığım şarkıcı.

kylie minogue

Keşke 2000li yılların başında genç olsaymışım dedirten şarkılara sahip ikon kadın.

1 80 den kısa olan erkek kendine erkek demesin

Kendime niye erkek diyeyim ki benim bir ismim var.

yılbaşı gecesi çöken hüzün

Yeni zorlu bir yılın başlaması, ne olduğunu anlamadan nisana gelişimiz, Şimdi biz neye veda etmek için heyecanlanacağız kaygısı böyle uzar gider.

zendaya

Allah affetsin, kendisinin abartıldığı kadar güzel olduğunu düşünmüyorum.