entry'ler (95)

sözlük yazarlarının itirafları

bakıyım, beş sene olmuş. eskiden ay sayardım bir süre sonra sene saymayı da bıraktım.Ne kadar süredir ayrıldığımızı bilmiyorum artık. ama hala içimde bir sızı. görmüyorum,konuşmuyorum,bahsetmiyorum,onsuzluğa tamamıyla alıştım. ama hala ortak bir arkadaşla fotoğrafını görünce kalbim farklı atıyor. Beni görsün beni özlesin istiyorum . bendeki sızının onda da olduğunu bilmek istiyorum. birşey olacağından değil. olmasını istediğimden de değil. sadece aklına geleyim istiyorum. inşallah geliyorumdur.

3 adam

Fazla gürültülü.kisinin sevdigi bi konuk olmadikca fazla gideri olmayan program.

cennette yapılacak ilk şey

biri beni çimdiklesin demek olurdu herhalde.

kavak yelleri

aslında biz final yapmadık diye yıllar sonra böyle dayanılmaz bi mazeretle geri dönmeleri muhtemel dizidir... * *

istanbul un altınları

haluk bilginer her an "buna inanabailiyormusun sevinçç!" diyecekmiş gibi bakıyor..* (bkz: tatlı hayat)

ilginç dükkan isimleri

Kasap lanka.*

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

sen ellerin ol sevgilim
ben ellerin olmadan da yaşarım.. *

oğlak burcu erkeği

burçlara iç çekerek inanmamı sağlayan eylemsizlik abideleridir. * *

aşk

aşk işte tanım bulmaya zorlarken durup durup geri silmektir belki de kelimeleri..
aşk işte her sabahın ortak olduğunu düşünüp bir günaydını da ona saklamaktır gülücüklerle..
aşk işte yıkmaktır tüm duvarları öbür tarafta ne olduğuna aldırmadan..
aşk işte sesini duydukça kalbin boşluktan düşermişçesine acı verici ve sonsuz umut dolu hisettiren..
aşk işte başa çıkılamayan,engel olunamayan,bırakılamayan,en kötü bağımsızlık..
aşk çünkü işte duygular özgürlüğün ülkesinde..*

hayvan gibi bağırarak şarkı söylemek

--spoiler--
şarkını seç gel benimle, beraber bağıralım!
--spoiler--

diyor duman solisti..*

yalçın çakır

yalçın abi'nin programından çarpıcı bir başlık:

--spoiler--
14 yaşında çıkma hastalığına yakalanan kayıp genç kız nerede?!
--spoiler--

çağımız hastalığı tabi değinmek gerekiyor.*

ahir zaman alametleri

(bkz: facebook) amaçlarımızdan saptıkça sapıtıyoruz zira..

düşük model cep telefonundan utanmamak

telefonun amaç değil araç olduğunu bilen baba insandır.

yazarların 2010 yılı özetleri

yaşandı bitti saygısızca..*

öyle bir geçer zaman ki

fazla drama kokuyor bu film ve kaptırtıyor kendine. o ali'yi tekmelemek sonra da karolin'in saçlarından çekmek istiyorum her seferinde yani tamam senaryo falan ama bu kadar da acıklı sahne olmaz ki canım bizimki de kalp en nihayetinde. az kaldı seti basacağım. **

sms ile ayrılan sevgili

harbiden baya bir boştur.

ders çalışmaya başlamak

zor olabilecek eylemdir.*
yok.yok.yok. başlamak bitirmenin yarısıdır klasiğinden nefret ederdim ama haklılarmış. bi başlasam ah bi adam akıllı başlasam.. fog the sistem diyorum daha da bişey demiyorum. **

bayramlarda zili çalmayan insan

sürekli zil çaldığından kendi zilinin çalmasına sıra gelemeyen insan da olabilir..*

kızları kendinden geçiren sihirli sözler

sultanım. * *

güneş gözlüğü takınca karizmatik olunduğunu sanmak

var bundan bizde de bir tane. aga nedir amaç anlamıyorumki sen kalk kafan kadar gözlüğe hayvan kadar para say yetmezmiş gibi akşamüzeri olmuş güneş 160 derece açıyla geliyor hala da tak yani gözlüğü.. **