bugün

bir ic organ.
(bkz: yenilir ki bu)
ikinci el motor ve otomobil ilanları olan web sayfalarındaki kullanıcıların, motor yerine kullandıkları terim.
(bkz: ciğeri sağlam)
çiger öz türkçede çökertiş, çökertme anlamına gelen kelime. (bkz: çiger)
zararlıymış fakat lezizdir, kime ne. hayvanın kiri, pası yani işte bizim karaciğer gibi burada birikiyormuş.
cukurova da insanlar kahvaltı yerine yerler.toroslarda bol zahter yemiş kuzulardan yapılır,hafiftir,kokmaz.yanında söğüşle iyi gider.*
mangal pişecek yanında da boş soğan domates olacak. gece gece özlenendir.
pkk-bdp buluşmasında çekilmiş o meşhur fotoğraftaki teröristin kodadıdır. gülten kışanak'ın sarıldığı "ciğer", yeşiltaş karakolu baskınına katılmış ve 8 askerin şehit edilmesinde tuzu bulunmuştur.
bu saatlerde mangal yakılarak yenilmesi gereken lezzet. yanında soğan salatası olacak.
mangalı güzel olur.
afrikada ve jamaikada bu organsız yaşanabilindiği söylenmektedir.
en güzellerinin yenilebileceği yerler; dağ kapı ciğercisi (diyarbakır), canım ciğerim (istanbul), ciğerci aydın (ankara) dır.

gidecek olanlara şimdiden afiyet olsun.
urfa'da yenilmelidir.
çok sevilen kişiye iyelik ekiyle birlikte ikram edilir. ciğerim
sigaranın zarar verdiği organ.
Ne kadar allanıp pullansa da yiyemediğim şeylerden biridir. Kokuyu pek hissetmiyorum ancak ağzıma gelen o kuruluk ve garip tat beni ciğerden soğutuyor.
sigaranın zarar verip hırpaladığı organdır. (bkz: sigaraya hayır)
ilerde hamile kalırsam aşermekten korktuğum yiyecek.
Edirne halkının haftasonları ailecek yaptıgı tek etkinlik olan ve bütün ciğercileri deliler gibi dolduran hatta lokantalarda kapıda kuyruğa sebebiyet veren, gıda maddesi. Edirne halkı tek et oymuş gibi çılgınca yiyor burdan sesleniyorum kendinize gelin
Tavuk ciğerine gelir bak kadife balığı.
(bkz: yeter duymak istemiyorum)
birkaç sene önce beyninin pekmezi akıtılarak gebertilmiş olan, 8 askerin katili köpek dölü bir teröristin lakabıdır.
Hala ciğer yedim.
ikiye ayrılır.
sikilmiş ve az sikilmiş.
ilk gün yendiği için artık tehlikesi kalmayan yabancı madde.