bugün

en sevdiğim çalışma yerimdir. bir sinemada çalışmak bu kadar keyifli olabilirdi.
web sitesine ve kendisine saydırmak istediğimdir.

film seanslarına bakmak için girilir, bilgisayarın sesi zaten açıktır, siteye girince o meşhur hayat maximumda şarkısı patlar ve insanın ödünü sikertir. her seferinde bilirsin o şarkının çıkacağını pat diye ama her seferinde de korkarsın.

he bir de, 3d filmlere şöyle notlar düşüyolar.

--spoiler--
Sinemamıza gelirken 3D filmleri izleyebilmeniz için 3D gözlüğünüzü yanınızda getirmeyi lütfen unutmayınız. Eğer 3D gözlüğünüz yoksa, gözlüğünüzü sinemamızdan ücret karşılığında temin edebilirsiniz. Gözlüğünüz yıpranmış ya da zarar görmüşse, filmden alacağınız 3D zevkinizi olumsuz etkileyebileceği için, yeni bir tane temin etmenizi tavsiye ederiz.
--spoiler--

yani demek istiyor ki, elinde 3d gözlüğün yoksa; o, zaten 10 lira olan filme ek olarak alınacak 2 tl yi sike sike vereceksin. ve çıkışta o gözlüğü yine sike sike bana geri vereceksin. amına korum, otur filmini izle. evet aynen bunu diyor.

böyle de adamlar işte. bu akşam yürütmeye çalışcam bir tanesini, hatta her sinemaya gidişimde bir tanesini. hayırlısı...
afm sinemalarını aldığından haberim yoktu uzun zamandır sinemaya gitmiyorum. geçen hafta arkadaşlarla anlaştığımız gibi gittik carrefour'a. biryerde işimiz vardı evden çıkarken kimliğimi almayı unutmuştum direk oradan gittik arkadaşlarla haliyle kimliğimi almadım. iki arkadaşımında kimliği vardı bende yok gittik gişeye +7 olan hobbit filmine tabii kimliğimi evde unuttuğumu sorun olup olmayacağını sordum gişede ki varlığa. 17 yaşında ki adamı 7 yaşında ki çocukla ayırt etme yeteneğini kaybetmiş sokmadı filme. sikeyim filmini.. içerde herhalde kontrol yapıyorlar 7 yaş altını dışarı alıyorlarmış. sakalları çıkmış bi çocuğu da dışarı alırlardı haliyle.
halsiz düzenz. --spoiler-- telefonla arıyoruz diyoruz ki bak hocam gelecez ama ev uzak sen rezervasyon yap on dakika geç gelip alıcaz bileti maksat yer dolmasın. yok rezervasyon düşer diyo. ulan nasil bir sistemleri varda düşüyor? --spoiler-- il küçük, alternatif yok. paso sikiyorlar.
salonları cok iyi, koltuklar, beyazperde, ses kalitesine diyecegim yok, tuvaletlerine bile özen gösterilmiş. personel de cok ilgili.
sinema konusunda türkiyenin en iyisi belki de.
lakin biletlere verilen onca paraya ragmen on dakika reklam izletilmesi hiç hoş değil,
o kadar reklamdan alınan gelir zaten yeterince kâr saglar diye düşünmekteyim.
bilet fiyatları biraz asagı çekilse fena olmaz.
bu şirketin salonlarından birinde film izleyecekseniz geciktim derdine düşmeyin zira filmlerden önce yaklaşık 20 dakika reklam izlettiriyorlar.
50 kuruşluk gözlüğü 2 liraya kiralayan şirket. satmıyor da ibişler, illa kiralıyacaksın, zaten üzeride çizik dolu 100. kez kullanıldığından...
3d filmlerde uyguladığı kazık fiyat politikası nedeniyle, indirim günleri hariç hafta içi seansların %10'nu ancak doldurabilen ve sadece 60 şubesi ile tekelleşmeyi başarmış şirket.

biraz klasik olaca ama; 4 kişilik aile sinemaya gitse verecekleri para su bile içmemek koşulu ile 65 lira, üstelik dandik ötesi gözlükleri de satmayıp her seferinde kişi başı iki liradan kiralıyorlar. keşke sağlam bir rakipleri olsa...
https://www.change.org/tr...utm_source=share_petition
twitter hesabında özür dileriz, bize dm gönderir misiniz, lokasyonunuzu belirtebilir misiniz sözlerini en çok kullanan marka. benim kendileriyle ilgili derdimse hangi gün gidersem gideyim bilet almak istediğimde hep sıra bekliyorum. toplam dört kasa var ve o dört kasadan hep de iki tanesi açık oluyor ya da birisi. bir kerede hepsi açık olsun, eleman sıkıntısını gidermiyorlar aylardır. bi de film molaya girmişti moladan sonra 25 dakika boyunca ışıklar eşliğinde film izledik. bağırdık, bağırdık anca duyabildiler sesimizi. adamlar, internetten de görüldüğü üzere her gün şikayet akınına uğradıkları hâlde nasıl bu kadar umursamaz olabiliyor, o da hayret. şirkette herkes \"aman abi sal gitsin ya\" modunda görüntüsü çok net gözüküyor.
batmasını istediğim firma.
ceo sunun ilk girişimcilik deneyimi olarak bir kediyi balkondan atmasını söylediği röpartajından beri benim için kara lisetedeki yerini almış marka.
(bkz: muzaffer yıldırım)
film yarın gösterime girecek, bu herifler the hobbit the desolation of smaug biletlerini internetten satışa sunmadılar henüz. neyin kafasını yaşıyorlar merak ediyorum doğrusu. hoş, imax'te izlemek için kalkıp ankara'ya gittiğim the hobbit an unexpected journey'i izlerken yaşadığım rezalet daha dün gibi aklımdayken bu yaptıkları hiç de şaşırtıcı değil.

tashih: şurada satış varmış http://marsgate.com.tr/fi...-Deneyimi/HO00000019.aspx
Sinema sektörünün bir numarası, kalite.
dandik bir tekeldir. yazık ki karşılarına güçlü bir rakip çıkmıyor.

nefret edilen firmalarda ttnet ile birlikte başı çeker.
Is bankasinin reklamlarini donup dolastirip izletir.
Forum istanbuldaki şubesindeInterstellar izleyelim dedik ama maalesef yan salondaki ummu sıbyan mıdır nedir. O korku şeysinin seslerini dinledik. 1 insanın dahi olmadığı bir galaksiye inmişsin ıssız ve sessiz yandan böğğğğğ vaghhhydhdşj gibi sesler geliyor. sokarım müşteri memnuniyetinize...
Zengin turnusolu sinema. Ulan bunun bilet kampanyası var ama Turkcellilere. Yani kampanyadan yararlanmak için bile zengin olmak gerekiyor, bu nebçim kapitalizm arkadaş.
Bugün ilk kez çakallarla dans 3 filmini izlemek için gittiğim sinema. 15 dakika reklam izlettiler sağolsunlar. Lan televizyonda bu kadar reklam yok. Onun dışında kötü değil. En yukarıda olmama rağmen net olarak izledim.
müşteriyi enayi yerine koyan, soyma odaklı şirketlerden biri.

kendileriyle aynı kaliteye sahip sinemalar 7-8 tl ücret isterken bu adamlar öğrenci için normal filme 10 lira istiyor.

bu yetmiyor. 3d filme girdiysen ek olarak 1 lira daha veriyorsun.

bakıyorlar bi. tam soyamadık diyorlar. 2,5 lira daha dandik gözlüklerine kiralama ücreti ödüyorsun. (3d film için ek ücreti de ödemiştik zaten.)

13,5 liralık soygunun ardından içeri giriyorsun. arkadaşınla birlikte canın kola ve patlamış mısır almak istiyor. 1 kola 1 orta boy mısıra 10,5 lira daha istiyorlar.

müşteriye böyle yaklaşan bir firmayla bir daha işim olmaz. benim için cinemaximum bitmiştir.

ha bir de 15 dk reklam izletiyorlar. orası da apayrı bir muamma.
film izleyin ama izlerken yiyip içmemeniz gereken yerler.
ortalama 5 tl daha ucuza bilet ve çok daha rahat koltuklar sunduğu için kendisini uzunca bir süredir cinema pink ile aldatıyorum.
çok pahalıdır. 13.5 lira şuan bilet. bu ne mk. metroport avm de 6 lira lan allahsız.
iyi sinema. reklamları dışında tabi. avşar sineması kadar baş ağrıtmıyor en azından. avşar sinemasından çıktığımda başım dönmüş ve kusmuştum.
uçuk bilet fiyatları "pazartesi-perşembe turkcell bi bilet alana bi bilet hediye kampanyalarıyla" anca normal sinemaların seviyesine çekilebilen sinemamsı. kapitalizm yuvası.