bugün

3. nesil yazar adayı. ısırmalık içmelik bir nicke sahip hoş gelmiş, tokluk getirmiş yazar.
kibar, dusunceli, entryleri okunası ucuncu nesil yazar.
benim nickimle birlikte süper bi menü yaratılabilinecek nick.
çok şeker ve esprileri yakalayan bir yazar,hoşgelmiş.
sınav dönemleri ile bütünleşen ikili!
(bkz: kahve ve sigara)
kalitesi için kelime bulunamayan yazar, bu insanlardan hala varmı cümlesini arada tekrarlayan insanlar, bu arkadaşla tanışmamış demektir.
yazdığım mesajdaki anlam bozukluğunu üşenmeden düzelterek bana özel mesajla ayar veren yazar.
sözlükte olmasından dolayı mutluluk duyduğum, türkçe ve insan dostu yazarımız. takip edildiğini bilmesini isteriz. *
kısa zamanda hakkında bu kadar entari girildiğini görünce bağyanolduğuna kolay bir şekilde kanaat getirdiğim yazar..
pilav üstü kuru ikilisini bile sollayacak nitelikteki enfes, tadına doyulmaz ikilidir. ayrıca çilek ve kahve de denenmelidir.
doğum günün kutlu olsun yazarıdır...nice mutlu yıllara...
mutlu yıllar dilenesi yazar.
yeni yasının ona dilediklerini getirmesini istedigim,
anektodlarını okuyup, kendime ornek olarak gordugum,
entrylerini okuduktan sonra iste ben de boyle yapmak istiyorum dedigim,
saygı duydugum, takip ettigim, sevdigim ve bir cok konuda da takdir ettigim,
nice, saglıklı, bereketli, keyifli, basarılı, mutlu yıllar diledigim yazardır.
doğum günü olduğunu şimdi öğrendiğim yazarımız. doğum gününü en içten dileklerimle kutlar bir daha ki doğum günü için iyi bir hediye hazırlayacağımı bilmesini isterim.
(bkz: yazarın arkadaşından korsan dvd arşivi alkışlayın)*
doğum gününü kutLadığım yazar.. en güzeL pastayı yemesi diLeğiyLe.. *
doğum gününü nicki altına entry girerek ve mesaj yolu ile kutlayan tüm sözlük arkadaşlarına teşekkür eden, doğum günü sebebiyle biraz şımarmayı kendine hak gören kişi..

8 yaşındaki oğlunun harçlıkları ile aldığı bir sürü balonla evi süslenerek kendisine sürpriz hazırlanmış, balonlar üzerine sulu boya ile ve binbir çaba ile daha nice yıllara yazılmış, doğum günü hediyesi olarak oğlu tarafından hazırlanmış ballı tarçınlı içecek ile kapıda karşılanmış şanslı kişi...
"hani pasta?" demekLe yükümLü oLduğum yazar.. *
karşılıklı tevazudan yeri geldiğinde kırıldığımız. * güzel entrylerin sahibi güzel kişiliktir. fazla tevazu kibirdendir diyenlere inanmayalım biz. *
toplam entrysi 333 olduğu için 333 diyerek fotoğraf çektirmiş yazar olabilir.
sadece olabilir dedim, yapmış değil.
özellikle bitter çikolata ve kremasız kahve süper gider. ağızda kalan o acımsı tat uzun süre kendini hissettirir.
pastanesinden çıkmasını istemediğim pastacı.. * *
sabah sabah onun yanlış anlamaları, benim uyku sersemi olmamdan kaynaklı komik olaylar yaşadığım yazar. ne diyeyim çok güldüm sayen de. eee tabi sen de benim sayem de. * *
saygımızı ve selamımızı hiçbir zaman eksik etmeyeceğimiz nadir bünyelerden. nice yıllara yazarıdır. *
kendisine pasta diyerekten bir şeyLer hatırLatmak istediğim yazar.. ee hadi ama..

senin de 1. yaşın kutLu oLsun evLadım.. nice yıLLara.. * * *