bugün

başlangıç tarihi bir hafta ertelenerek 28 ekim'e alınmış.
hiç abartmıyorum hayatımda eksikliğini hissettiğim dizidir. neyse ki az kalmış yeni sezona.
5. sezonun fragmanının sonunda 'chuck' isminin yazıldığı sırada yanda gülümseyen chuck'ın varolan en muhteşem hali olduğunu düşündüğüm dizidir. o nasıl bir kendine güvenen bir bakış o nasıl bir gülüş öyle lan. türkiye'de rastlanmaz işte böylelerine.
yarın hasretimizin son bulacağı dizi. çok özledik.
güzel bir başlangıç yaptı. her bölümde olduğu gibi yine seyir zevki mükemmeldi. yalnız bu sezon son ve eğer gerçekten güzel bir sonla bitirmek istiyorlarsa konuyu daha hızlı işlemeliler. belli ki chuck'ın intersectsiz kalması baya işlenecek. kötü adamımız ve planları gösterilecek sonra bunlar yavaş yavaş çözülecek tüm bu sırada karekterlerin olaylara yorumları eklenecek. son bölümlere doğru kahramanlarımızın ilerideki hayatları şekillenecek. bu bölüm güzeldi ancak eğer lost gibi anılmak istemiyorlarsa güzel bir son hazırlayıp tüm bunları final sezonuna sığdırmalılar.
http://www.youtube.com/watch?v=SmdYAT23-Qg

şu sahne dizinin en iyi sahneleri arasına girmiştir,müzikte cuk diye oturmuş.
sen aşırı tatlı birşeysin sözünü doğrular bu muhteşem adam (bkz: beslenir ki bu) hem birşey yemez marul yer.
morgan ne oldu sana dostum öyle bence bilgisayar clyde'ın.ve şu an morgan'ı kontrol ediyorlar.
tavsiye edilesi süpersonik bir cnbc-e dizisi.
--spoiler--
Sezonun en iyi bölümüydü bence,Chuck'ın hacker tavırları çok güzeldi,haftaya Shaw geri dönüyor çok müthiş devam edecek dizi,Decker'dan sonraki kötü adam kim olacak bakalım.
--spoiler--
5. sezonun altıncı bölümünde shaw'ın geri döneceğini gösteren dizi. artık ajanlıktan çıkıp bilimkurguya dönmeye başladı.
5x05 en iyi bölümlerinden biriydi kuşkusuz.
dizi piyasadaki çoğu diziden daha kaliteli fakat kanalıyla alakalı problem var. daha düşük prestijli bir kanalda 10-15 sezon yapabilecek bir dizi nbc de 5 sezon yapabiliyor.
konusu bakımından devam ettirilebilirdi.
Yvonne Strahovski'yi izlemek büyük keyif gerçekten.

merlin ve chuck gibi diziler yani insanı sıkmadan kendini izleten diziler aynı zamanda insanın kafasını dağıtır günlük hayatının problemlerinden uzaklaştırır. iyi bişey bu.
bu sefer essahtan chuck.
birinci sezondan itibaren her karaktere ayrı bir misyon yükleyen dizi.boş karakter yok dizide. her karakterin ayrı bir havası ve görevi var dizide. senaryo kurallarına uygun. konu problem ve çözüm. asılı kalan olay olmadı bu güne kadar. ayrıca 4x13 en güzel bölümüdür. tekrar tekrar izlenebilir.
oyucuların twitter hesaplarında gördüğüm fotoğraflarla içimi burkan dizidir. evet efendim 5x13 çekilmiştir ve ekiple beraber dekorlar bile dağılmıştır. 4. sezonun arkasından böylesine güzel devam eden bir dizinin bu kadar az bir bölümle final yapmasını, hatta final yapmasını içime sindiremedim. velhasıl; yvonne strahovski gibi bir sanat eseriyle bizi tanıştırdığı için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

ayrıca sizi izlemek gerçekten çok güzeldi. kalan bölümleri de izleyip artık tekrarlarla avutmaya devam edelim kendimizi.
bir müziği var ve ben onu bulamıyorum çıldırmama ramak kaldı. biri yardım etmezse sanırım o da olacak.
haftaya kadar beklemek çok çok çok zor.

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=WQNrWmf-Hoc
Shaw'ı çekip ben vuracağım artık dedirtmiştir.
Senaristler bizimle eğleniyor olsa gerek tamam heyecan heyecan da shaw olmasın artık.
Her ne kadar eski tadını vermese de son bölümleri ile yine aksiyon ve romantizmin yeniden hissetmeye başladım.
shaw'ın ... siz anladınız onu bence.
başladığı günden beri severek izlediğim dizidir. özellikle eski bölümleri pek çok kez izlenebilir ve çokça güldürebilir dizidir. gelin gelelim iki mevsimdir o kadar hızlı bir düşüş içinde ki sonunda bugün izlememe kararı aldım.

evet, yıllardır cnbc-e'ye gelmesini beklemeden torrent'ten indire indire izlediğim diziyi bıraktım. ben ki smallville'i bile "lan sonunu görelim" diye yıllarca izlemiş, kristin kreuk'suzluğuna bile katlanmış adamım... beni bile pes ettirdi. ulan, hep mi aynı haltlar döner bir dizide be! zamanında one tree hill de böyle olmuştu. bence efsane olan 4. mevsimden sonra öyle hızlı yerle bir olmuştu ki 7. mevsimde "buraya kadarmış" demiştim. chuck bunu 5. mevsimde başarmış ve "yeter!" diye bağırtmıştır.

yapımcıları kutluyorum; çok güzel bir düşünceydi ve ilk birkaç mevsimi güzeldi... gelin gelelim tadında bırakmadılar.
cnbc'nin bize kattığı eğlenceli, esprisi bol, oyuncuları kaliteli olan bir dizidir.
--spoiler--
s05e08 ile sarah gene feci dayak yemiştir. iki bölümdür yemediği dayak kalmadı kızın. benim için cız ediyor lan seyrederken insafsız senaristler.

bebek olayını sarah'ın bebeği olarak beklerken daha değişik bir mesele çıktı ortaya. bu vesileyle sarah'ın annesini de ilk kez görmüş olduk. artık geri sayım başladı. son 5 bölüm. 5.sezon düşüşe geçse de, fena alışmıştım diziye. bitmesi baya bir üzecek beni.
--spoiler--
--spoiler--
şimdi ben bir olayı anlamadım bu sekizinci bölümde.o kadar tecrübeli bir ajan nasıl oluyor da 5 yaşındaki bir çocukla bir bebeğin ağlamasını ayırt edemiyor ve tongaya düşüyor ? demiyorum ki bütün dizi mantıklı bir orası battı ma gözüme çarptı sadece.
--spoiler--

edit: demek ki neymiş, olayın tamamını izlemeden yorum yapmayacakmışsın.
sarah(sarışın hatun) için izlediğim bi dizidir.