1. 1.
  kimin elinin kiminkinde olduğunu anlamak için en az bi 20 bölüm izlemek gereken birbirinden güzel hatunları barındıran cnbc-e dizisi
  5 -1 ... lancelot
 2. 2.
  (bkz: sophia bush) gibi bir tanrıçayı barındıran cnbc-e nin egzantrik dizilerinden bir tanesi.
  1 ... zamazingo
 3. 3.
  klasiğin de klasiği bir amerikan dizisi. bi tane esas oğlan, ona aşık 2 kız, basketbol takımı, ponpon kızlar, konu kalmayınca diziye yeni girip çıkan tipler. sadece brooke* için izlenilebilir. yok böyle bi hatun. ayrıca ahanda şuraya yazıyorum ilerde lucas la en yakın arkadası beraber olcak.*
  -1 ... redwinemania
 4. 4.
  sadece brooke karakterinin güzelliği için izlenebilir başka bir numarası yok
  -2 ... nemesis
 5. 5.
  izlediğim ve sevdiğim bir cnbc-e dizisi. klasik Amerikan gençlik dizisi. tüm kızlar güzel, tüm erkekler yakışıklı. yalnız bazı bölümler var ki cidden çok güzel. dostluk aile ilişkileri vs. bu arada lucas'ın en iyi arkadaşı evlendi son bölümde * ve asıl ilginç olan kızın bekaretini evlenmeden önce kaybetmek istememesi ve daha lisedeyken aşık olduğu çocukla evlenmesi.
  ... komplikasyon
 6. 6.
  dizinin en güzel kadını olup; "peyton" karakterini canlandıran (bkz: hilarie burton) adlı oyuncuya sahip, gençliğin ve genç kalmak isteyenlerin izlediği amerikan gençlik dizisi...bir de chad michael murray diye bi başrol çocuğu vardır ki gerçek hayatta da dizide brooke adlı karakteri canlandıran sophia bush ile evlenmiştir; ancak şu zamanlarda ayrılmak üzeredirler.(from:imdb)
  2 ... peytonpeyton
 7. 7.
  gençlik dizisi görünümlü pembe dizi.
  -1 ... aria galactica
 8. 8.
  başrolündeki lucas scott' un karakteri ve olaylara bakış açısı övülesi dizi.
  3 ... legend of the stranger
 9. 9.
  şu an 4. sezon yayınlanmakta olan aşk, ihtiras vs dizisi.
  ... crazyever
 10. 10.
  eskiden haftada bir yayınlandığı için herkesin severek izlediği, artık salı, çerşamba ve perşembe günleri lanet bir saate alındığı için izleyici kitlesinin fazlaca azaldığı dizi.
  ... maredelibre