bugün

http://www.imdb.com/title/tt1610525
chuck wepner kadar matrak olan keyifli bir film. Gerçek bir hayattan alınmış olması, Chuck Wepner in söylediğine göre Rockynin hayatının aslında kendi hayatı olduğu -ki karakter olarak alakası bile yok- vesylvester Stallone`nun bir röportajında, Rocky i çekerken kendisinden etkilediğini söylemesi gibi... Şeyler filmi daha da ilgi çekici kılıyor.
görsel

Ne güzel günlerdi.

(bkz: hani o güneşin batışı bizi tanrıya inandırışı)
Üniversite yıllarımda tek nefeste bitirdiğim aksiyon-komedi tarzı dizi. Fanlarının desteğine rağmen maddi sıkıntılar nedeniyle dizi beklenenden erken final yapmak zorunda kalmıştır.
Her ay filmi çıkacak diye dedikoduların canlandığı dizi. Umarım çıkar.
ben ve benim gibi bu diziyi 5 yıl boyunca yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz izleyen herkes zaten hikayenin gerçeklikten uzak olduğunun, yer yer son derece zorlama olayların yer aldığının farkında. "çok anlamsız", "senaryosu çok zorlamaydı", "çok önceden bitmeliydi" gibi sözler sarf etmeye gerçekten hiç gerek yok. bu diziyi seven insanlar, olay örgüsü için falan değil, dizideki o samimi ortamdan zevk aldıkları için izliyorlardı ki kendi adıma ben bu karakterleri hiç sıkılmadan bir 10 yıl daha izlerdim.
Beynine bilgisayar yüklü chuck’ın maceralarını konu alan seneler önce final yapmış, 8.2 imdb puanına sahip amerikan dizisidir.

Casey denen soğuk çok karizmatik gelirdi, açıp izleyesim geldi şimdi.
"Aşkı sen ya da ben var etmiyoruz. Bir araya geldiğimizde aşk bizi var ediyor. "

görsel
amerikan gizli servislerini çiçek böcek gibi gösteren diziydi.

algı oyunu gibi bir diziydi. komikmiydi yer yer ama tehlikeli, göz boyamalı bir dizi.
Çok keyiflidir.

görsel
(bkz: Chuck me)
Bitirdiğim dizi.ilk 4 sezon mükemmel son sezon çöptü.Ama final..Final gerçekten güzeldi.Açık kapı bırakarak bitti.iyi de oldu.
3.sezodan sonra bıraktığım dizi.evet sarışın hatunun saf güzelliği diziye bağlanmamdaki en büyük etkendir. klasik amerikan ajan hikayesi başroldeki adamda gıcığın teki zaten. bir jefster grubu güzeldi dizide renk katıyordu.
Özlüyorum. Keşke devam etse.
(img:#1036914)
(img:#1036915)
(img:#1036916)
(img:#1036917)
Zaman zaman ozledigim dizi , tekrar baslamayi cok istiyorum. Morgan reyiz adamdir
https://www.youtube.com/watch?v=OaB3ZoJZlTY
2007-2012 yılları arasında gösterimde olan yabancı dizi. hikaye tüm hayatı bilgisayar oyunları olan chuck'ın, bryce larkin adlı arkadaşından bir mail alıp onu açması ile başlar. daha sonra intersect ile neler yaptığını anlatır.
En son 10 yaşında izlediğim için tekrar başladığım efsanevi dizi.

Dizi tarihinin en iyi 5 dizisinden biridir ayrıca. Hem aksiyon hem espri baya iyi götürmüşler.

Ah çocukluk aşkım chuck, seni tekrar görünce ne kadar doğru bir seçim yaptığımı tekrar anladım.
kıymeti pek bilinmemiş en efsane dizilerdendir. aksiyon, komedi hiç durmadan akar. chuck ve morgan için bile tekrardan izlenebilir. bitince derin bir hüzün kaplar sizi.
O iyi insanlar, o güzel toyotalara binip çekip gittiler. Demirin tuncuna, dizinin piçine kaldık.
Harika kadroya sahip harika dizidir. izlenebilir.
beni hüngür hüngür ağlatmaya neden olan kurgulanmış tek yapımdır. son 3 bölümde böyle mi biticekti diye odaya kapanıp ağladığımı bilirim.
saul'ün sinsi kardeşi.
Final bölümü fiyasko olan dizi. Jeff ve Lester efsanedir.
bu dizinin final yapmasından 3 sene geçivermiş zaman nasıl akıyor anlamıyorum.
sonuna bass geliyosa bi karizma geliyo. bi erkek olarakta beğenirim sahneye girer im chuck bass der kızların dibi düşer.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar