bugün

sevgi dolu güzel insan.
(bkz: yeter vurmayın adam öldü)
hakaret yapmakta insanların onuru ile oynamayı es geçmemiş ve akabinde insanları salak zannederek gelen tepkiler büyüyünce "imla düzeltildi" editi yapıp hakaret kısmını çıkaran ve hiç yapmamış gibi yutturmaya çalışarak düzeltmeyi hatasını kabul ettiği için değil, bizi salak yerine koymaya çalışmak için yapmışlığını belli eden; sonrasında çaylak edilen sözlük kullanıcısı.

(img:#2627)
altıncı nesil çaylak.
7 entrysi hariç bütün entrylerini silmiş olan yazardır.
geriye kalan entryleri şunlardır;
(bkz: oss/#10812156)
(bkz: rafflesia arnoldii/#10381864)
(bkz: galatasaray vs fenerbahçe vs beşiktaş/#10269403)
(bkz: soysalı/#10106302)
(bkz: oprah winfrey showun bitmesine üzülen erkek/#6562467)
(bkz: ezan ın ingilizce okunması gerekliliği/#6556110)
(bkz: miss sixty marka kotla gezen kabadayı/#6544975)
*
(#18874591) anlamadım.
zeki adam takip edilesi yazar.
(#19002450)

sünnete önem veren yazar. temennim; peygamber efendimiz gibi dul bir eşle evlenmesidir.
cehaletinin getirdiği saçma çıkarımları var bu kişinin. ezber dolu bir yazı; (#19036294)

"tek çözüm ak parti´in zihniyetini değiştirmesi ve küfür sistemi olan cumhuriyetten vazgeçmesi." cumhuriyetin küfür sistemi olduğuna nereden varılabiliyor çok merak ettim? adı üstünde "cumhur-iyet". islam'da istişarenin yeri merkezde bir yerlerdedir ve kendisini yöneteceği kimseleri devletin halkıyla-cumhuruyla istişare ederek görüşüne başvurmasının neresi islam'a ters ve küfür?

"musluman toplumun yönetim sistemi halifeliktir." yuh diyorum. bunun da adı üstünde. bir halifenin olması için o halifenin görevi devraldığı selefinin olması gerekir değil mi? kaldı ki islam'daki halifelik peygamber efendimizin halifeliğidir ve o da 4 halifeden sonra form değiştirerek halifelik olmaktan çıkmıştır. en fazla islam dünyasını temsil eden bir makam olarak var olabilir. başımıza bir halife gelse bu islami mi olacak? kim seçecek bu kişiyi? neye göre seçecek? kim karar verecek peygamber efendimizin halifesi olabileceğine?

nedir bu saçmalık ya. müslümanlardaki bu kara cahillik oldukça bizden bir nane olmaz, bende de umut kalmadı zaten. hadi hayırlı işler.
Aynı zamanda cogito sözlükte anti-democratic thought nickkiyle yazarlık yapan / yapmış yazarmış.
Orada zamanında yazdıklarını buraya taşıyarak bizi bilgilendirmeye çalışan yazar.
nesildaşmış. yeni keşfettim sanırım. ya da yeni yeni yazıyor.
(bkz: #19146321) zekasına hayran kaldığım yazar.gül gül öldük sayesinde.
başka başka sözlüklerden başlık aşırıp, utanmadan gelip burda da aynı başlığı açan yazar. o değil, entryler bile aynı amk. valla pes..
bugün alevilere taktığı için dikkatimi çekmiş yazar.
alevilik sapkın mezhepdir, hz. ali yaşasaydı kafasını keserdi falan demiş.
sizin gibi nefret dolu faşist mahlukatlar hala yaşıyor mu bu gezegende?
ister islam içi oluruz ister islam dışı oluruz.. ben de aleviyim. benim inancımı sorgulamak sana mı kaldı? ortalıkta bir sapkın varsa o da sen ve senin gibilerdir.
bu sözlük bu kadar pis bir yerse senin burada ne işin var amk demek istediğim yazardır.
(bkz: #19198261)
Var ya, bu adam ne kaybediyorsa nickten kaybediyor. Yoksa kurgusu ve kalemi çok sağlam. Chokoprince ne lan ahahaha köy bakkaliyesinin nostaljik çikolataları gibi. Git bi eline yüzüne su vur. Belki düzelir.
hbbialaştıramadıklarımızdanmısınız? yazarı.

(bkz: troll e troll demem troll özgün olmadıkça)
(#19273314) güldürmüştür kendileri.
(bkz: 20 nisan usm libreville nguen asuku fc maçı/#19364708)

(bkz: ben bugün buna güldüm)

belki bilgi içerikli diye yazdı ama ne yalan söyleyeyim güldüm.*
nereden buldun hocam o maçı hala şu çayı yudumlayamadım.*
(#19364535)

Bu şarkıyı Ajdar'a satsa iyi para kazanır. Harika olmuş.
insanları islam'dan soğutmaya programlı troll. çok temelsiz yazılar yazıyor.
altıncı nesil çaylak.
(bkz: ibne sürüsünün saldırısına uğrayan yazar)
(bkz: #19713226)

işe çıkmasını temenni ettiğim yazar. ha iş bulamazsa gelsin yumurta abisinin kıllı döşüne. çekinmesin ihya edeceğim kendisini.
islamcı sıfatı altında cins yazılar yazarak dikkat çekmeye çalışan yazar. sözlük ne hale geldi.
hatayla ne derdi olduğunu merak ettiğim yazar. şimdi baktım yazdıklarına, gerçekten yersiz, gereksiz ve fazlasıyla saçma.