bugün

o yerine neden 0 kullandığını anlamadığım garip yazar.
işid fitnesinin gerçek yüzünü görmesini umarım .
işid yalamasıdır (troll veya değil). Şunu okusun da ruh sağlığının bozukluğuna bozukluk katsın.

http://www.hurriyet.com.t..._sgm_action=Click-Dynamic
Muhtemelen troll olmasını da hesaba katarak, kendisi hakkında bilgi edinmek için karmasına bakmanın yeterli olduğu yazar.

Hani trollse eyvallah denir de, yok eğer troll değilse sıkıntı büyük. Allah hidayete erdirsin.
doğruları söylenmekten çekinmeyen cesur bir yazar.
Tipik hizbulşeytan özentileri tarafından "kana susamak" ile suçlanan yazar.

Sanki çok farkınız var la birbirinizden. ikinizde kafa kesen tiplere hayranlık besleyen modellersiniz işte.
Tipik kana susamış ışid militanı. Yaşadığım yerde zamanında yüzlerce vardı bunlardan (bkz: lübnan)

şimdi yoklar ^^
düşman olduğu komünistlerle birlikte silik yemesini umduğum yazar.
olum ne işin var sözlükte halifeniz cihat ilan etti ya gidin savaşın amk.
Onu bunu bırakta, akp islam devletine yardım ediyor mu ondanda bilgi versene dedigimdir. Madem dolaylı veya dolaysız yoldan bu örgüte üyesen, belki bunu biliyorsundur.
Işidçidir. Cehennemde cayır cayır yanması dileğiyle.
önceden de yazmıştım, köküne kadar ışidçi bir yazar. çatışma arasında da entry girip ışid propagandası yapıyor. büyük vebal altında.
(bkz: terörist)
Maşallah.
Yazdıklarına bakınca çokoprensten soğuma sebebi.
adamın hası , Bu neşideyi dostumuza armağan ediyorum : https://www.youtube.com/watch?v=udPUvTgCTtU
"islam nedir?" sorusunun canlı cevabı olan yazar.
dün beni keseceğini söylemiştir. komik yazar.
Engellediğim şahıstır. Ayrıca bu uludağ sözlüğün ne sikimsonik bir yer olduğunu farkına vardırtmıştır aynı zamanda bana....
Işidciymiş. Kısa bıyıklı sakalı da vardır bu cinsini siktiğimin.
acilen o ve ö arasındaki ile o ve 0 arasındaki ayrımı öğrenmesi gereken, yazma özürlü yazarımsıdır.
hollanda da yaşamakta olan ışid sempatizanı veya militanı.
kendisi raqqa'da raqqa emiri hububekir el-dümbuki ile girdiği seks cihadı esnasında makatına fazla yüklenmeden dolayı gazi olmuş apar topar türkiye sınırından içeri sokularak urfa devlet hastanesinde tedavi altına alınmıştır. durumu iyiymiş yalnız makatında zaman zaman kanamalar olduğu için bir süre daha gözetim altında tutulacakmış. allah yar ve yardımcısı olsun cihaddaşların dört gözle yollarını bekler...
Terör faşizanı bir yazar, ne gerek var böyle karanlık görüşlere ama karar onun saygı duymak lazım.
alaca fistanlı yağız buzağıların terörörö diye mimlemeye çalıştığı yazar.

ağır göt korkusundan paranoyak olunca bu kestaneler çirkefleşiyorlar.

hesapta aslanların ortasına atacaklar yem misali...

aslan dediysek de işte legabeteli fistanlı tırıvestiler...
beyni bonzai'den tam gitmiş bunun.

tez zamana ya inşallah beynin geri gele ve bu sapkınlıktan kurtulasın.
yada tez zamana geberesinde o cehennem huri'lerine kavuşasın.

gelip burda ışid güzellemesi yapma.
senin sakalını yolarım la değişik *