bugün

kendisi yeni ayarmatör olmaya adaydır.sevimli ama şerefsiz bir adamdır bu.
cheetos'un kaplanı.*
chesterfield alırken kullanılan kısaltma *
cheetos reklamının çılgın kahramanı.reklamda her zaman chester cheetosunu kimseye kaptırmaz.cheetosunu çalarlarsa onları dövmekten beter eder ve cheetosunu geri alıp keyifle yer.
(bkz: çita)
ingiltere'de, cheshire ilinde kent.
çok kıymet verdiğim ve bana katkıları dolayısıyla müteşekkir hissettiğim, hakkını ödeyemeyeceğim kadim dostum. *
(#298161)
japonca öğrenen yazar.
kafayı japonla bozmuş, açtığı başlıklarla bizimkini de japonla bozduracak sözlük yazarı.
eger yakinda sözlüge katagana, hiragana ve kanji cizmeye baslarsa helal olsun diyecegim yazardir.*
sozlugun faso yazarlarindan biri.
Star wars dostu güzel yazar...
Star wars gezegenleri ile ilgili bilgileriyle ilgimi çekmiş yazardır.
bana sözlük formatını öğreten yegane varlık, yüce insan, ayar takımlarına zeval gelmesin.
sözlük hakkındaki hassasiyetini bu gece farkettiğim takdir edilesi yazar.
nikiyle aklıma paso ilk sigaram olan chesterfieldı getiren pek bi' ısındığım yazar.
bilgili ve kültürlü yazar.
entryleriyle hayran bırakan yazar.
chuck taylor a saygi gostermem konusunda beni uyarmis yazar. all star severmis kendileri.
star wars sever yazar. "may the force be wtih you." der , selam ederim.
"offf ne yani ayar mı verdiğini sanıyo şimdi bu" düşüncesiyle başlayan selamlaşma faslı koyu bir muhabbete döner ve bir de bakarım ki chester seneler önce başkaları da geçmesin diye bozduğum yolu düzeltip yürümeye çalışıyor. yapma güzel kardeşim demeye kalmadan chester yolu yarılamış bile..

chester: bazen ne istiyorum biliyomusun
pammuk: dur biliyorum bikbikbik sonra hedehededen sonra da cartcurt olsun dimi
chester: şerrefsizim aynı şeyi dicektim

not: çok güçlü ve ukala birine bakmıştınız değil mi.. yanıldınız, ama lütfen kötüye kullanmayınız.
uykuya dayanıklı yazar.
birinci nesilin çaylak temsilcisi.*
geri sayım başladı mı durmaz sözünü doğrulayarak sözlüğe veda eden, farklı bakış açısına zekaya bilgi birikimine en önemlisi de kaliteye sahip maalesef kaybedilen yazar.
bana çok şey öğretmiş, bilgili ve mantıklı yazar. ayrılık kararı üzmüş kişidir. yolunun açık olmasını dilediğimdir.