bugün

yeni şafak adlı paçavra yazarı. beynine bir gram oksijen bile zar zor gidiyorken adam akıllı bir gazetede yazmasını zaten beklemiyorduk.
önce şu tivitleri okuyoruz.

https://twitter.com/jamil...status/490259643365883904
https://twitter.com/jamil...status/490262585023795201
https://twitter.com/jamil...status/490557254744412160

Paylaştığı haber kendi internet sitelerinden.
Dikkat ettiyseniz, haberin altında "video bulunamadı" ibaresi yer alıyor.

Bayan tüm bunları ya evinin kredi borcundan dolayı ya da olayı başka organları vasıtasıyla kavradığı için yapıyor. Bahsedilen videonun linki de şu: https://www.youtube.com/watch?v=MvrfDFpXwX4#t=3119
Beni asıl üzen şey, böyle insanların başına bu tarz olayların gelmemesi. Zihniyetine sictiklarim. Ozgecan gibi nicelerce masum insan ölürken sen ve senin gibilerin böyle konusabilmesi.. tez zamanda geberin.
Paradoks içeren kadın çünkü:

Bu kafada olduğu için mi yeni şafak'ta; yeni şafak'ta olduğu için mi bu kafada ?

saçmalama ve iğrençlikteki seviyesi master degree.
vicdanını kapatmış insanlar bunlar.
Oldu. Kapatırız çenemizi. Sen kimsin lan it olmanın dışında?

Bir yaratık.
Savunduğu insanların fikirleri için Kendi cinsini aşağılayacak kadar karaktersiz bir varlık.
bunu kim derse desin mide bulandırıyor, ama bir kadından duyunca daha bir iğreniyorum nevrim dönüyor.. akp, ak-it, yeni şafak çı tipler hep böyle mide bulandırmak zorunda mı?? haa müslüman ülke ve yeni şafak demişken hüseyin üzmez sübyancısını anmamak olmaz, mezarında bir ters dön bir düz, şerefsiz pislik!
kendisinin de tecavüze uğraması dileğiyle.
herseyden once bir genc kizin olumu ardindan neyin kafasini yasadigi bilinmeyen canli. Ne demek istedigini anlamadim cidden ama kapali giyinseydi hicbirsey olmazdi demeye falan getiriyor herhalde.
Batı' nın ahlaksızlığını almışız diye yakınan büyüklerine ayıp eden saftiriktir.

unutmuştur sanırım belki de kafası hiç almadı bilemiyorum ama ; tecavüz bir insanlık suçudur. ve insan ne oldum dememelidir. düşmez kalkmaz bi Allah...
millete böyle kapayın çenenizi derken bir tecavüzcünün sesi duyulmasın diye kendi çenenisini kapatmayacağının garantisini kimse veremez.

unutmasın.
ulkede lanet bir olay oldu mu bu dalyaraklar da hemen amerika ya sariliyor.. acıyor bakıyor amerika da ne olmuş. Eğer benzer bi olay orada da yasandiysa, tamamdır, sorun yoktur.

polis orantısız güç kullanır, gençlerimizi katleder bu kansizlar cikar " ama amarika da da oliyy" der.

maden havaya uçar, ama amarika da da patliyy

tecavüz ve cinayet olayları yaşanır ama amarika da da yapiylerr.

e be dünyaya bakış açısına soktuklarim! biraz da şu amerika nın eğitim sistemini, ilmini bilmini teknolojisini karsilastirin bakalım bizim memleketle ne çıkıyor ortaya.
alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
bu kadının dünkü tiviti atarken art niyetli olduğunu ama maalesef ki doğru bir noktaya da parmak bastığını düşünüyorum. iyet okumak haddime değil, o yüzden art niyetli olup olmaması tamamiyle benim kuruntumdur. ama yazdığı şeyde haklılık payı olduğunu görüyorum.

kadın ne diyor? ne dediği yazıyor zaten ama daha kolay anlaşılması için özeti şu. müslüman ülkelerde yaşanıyor bunlar diyerek suçu islama atmaya çalışanlara sesleniyor ve diyor ki: abdde de iki dakikada bir tecavüz oluyor, onlar da mı müslüman toplum oldukları için yaşıyor bunları? ve ekliyor: "çenenizi kapatın". kime hitap ettiği açık, islamla tecavüzü bir araya getirmeye çalışanlara diyor.

dünden beri araştırıyorum, bazı yandaşlar ve aktroller gibi yavşaklık yapmayacağım, müslüman toplumlarda tecavüzün çok daha sık görüldüğüne dair bir bulguya rastlayamadım. evet yalan yok, ben de başta böyle bir ilişki olacağını düşünmüştüm ama yok işte. en çok tecavüz vakalarına güney afrika, abd, ingiltere ve özellikle de isveç gibi ülkelerde rastlanıyor. türkiye, listede oldukça iyi bir sırada. tabi ki bunun bir sebebinin de tecavüze uğradığı halde şikayette bulun(a)mayan kadınlar olduğu söylenebilir. hele ki en çok taciz ve tecavüz vakalarının partnerler arasında tezahür ettiği ve bizim toplumda bunun tecavüz olarak addedilmesinin bile zorluğunu düşünürsek eğer, evet böyle bir şey kesinlikle var. ama yine aynı şeyi söylüyorum, müslüman toplumlarda kadınların daha çok tacize ve tecavüze uğradığını gösteren delil yok, ben bulamadım en azından. bulan varsa da paylaşsın.

peki neden art niyetli diyorum? çünkü bu olay yaşandığından beri akpli medyada ciddi ciddi bu olayı mümkün olduğunca savuşturma, hasır altı etmeye çalışma çabası var. "bizi acımızla baş başa bırakın, siyasetinizi karıştırmayın" diyerek prim yapmaya çalışan eşşekler türedi. aynı eşşekler somada da vardı. ermenekte de...

erkek egemen toplumda kadınların seks objesi olarak görülmeleri, aşağılanmaları ve kolayca tecavüze uğramaları; iş ve emek sömürüsü sonucunda özellikle maden gibi zorlu çalışma koşullarında meydana gelen işçi ölümleri... bunlar siyasetin konusu olmaktan öte, aslında özüdür. sizin dar beyinleriniz, siyaseti akp-mhp-chp kıskacına indiriyorsa bizim suçumuz ne? özgecan öldü, bu saatten sonra geri de gelmeyecek. ama biz bundan ders çıkarmazsak, iki ay içinde yeni özgecan vakalarıyla karşılaşacağız. şunu unutmamak gerekir ki tecavüzcü, seri katil ve benzeri suçluları toplum yaratır. işte bunların çıktığı bataklığı bulmazsak ve kurutmazsak sadece her vakada sahte gözyaşları dökmüş oluruz.

kaldı ki bu paranoyakça tutum, iktidarın da öfkeleri üzerine çekmesine sebep oluyor. daha geçen gün nabi avcı "ne kadar önlem alırsanız alın bu tarz olaylar yaşanıyor maalesef" dedi. tamam belki gerçekleri söyledi ama bizim ondan duymak istediğimiz şey hükümetin bu tarz şeylerin bir daha yaşanmasını engellemek için neler yapacağıdır.

kaldı ki bu olay öyle bir olay ki, bu hayvanları ve daha nicelerini kendi aralarına kabul eden ülkücü camiadan tutun da o dolmuşlara insanları mahkum eden belediyelere, özgecanın toprağa verildiği sıralarda zil takıp oynayarak protesto yaptığını sanan nazlıaka ve chp teşkilatına, kendi oy aldığı bölgede yaşanan yüzlerce tecavüz vakasında ses çıkarmakta zorlanan hdp teşkilatına kadar neredeyse bütün siyasi teşkilatların bu olayda sorumluluğu var. yani tüm yüreğimle söylüyorum ki bu toplumda şu an herkes ama herkes şapkasını önüne alıp düşünmelidir.

sözüm ona kadın hareketleri temsilcilerinin de düşünmeleri lazım. onların da şapkayı önlerine almaları lazım. birinci sıraya kadını değil, "kendileri gibi olan kadınları" koyan bu sözde örgütler de neden biz bu kadar etkisiziz, neden böyle bir olayda bile samimiyetle bütün kadınlara ulaşamıyoruz diye kendilerine sormaları gerekir.

şimdi böyle bir zamanda bile meselelerin üzerine gitmekten çekinenler, "siyaseti bulaştırmayın, fatiha okuyup gidin" diyen samimiyetsiz yavşaklar benim gözümde yeni özgecan vakalarının müsebbibidirler aynı zamanda.
amerikada da kadınlar tecavüze uğruyormuş tamam o zaman dağılabiliriz.
balıkesir'in bandırma ilçesindeki maxi marpuç cafe de çalışan kısa boylu sempatik kız.
amerika'ya ne tapmış ne tapmış allahım ne tapmış.
bize ne la nerde ne skim oluyorsa. burda çocuğumuza tecavüz ettikten sonra kesip bir de yaktılar. kabus bu ya. bu sözlükte bir zamanlar moda olan başlıklarda dalga geçilen önce üstüne işediler, bilmem ne yaptılar sonra da bilmemne oldu türünde birşey ya. bu evlerden ırak bir lanet ya.
manyak mısın kadın? amerika'da ne oluyorsa bize de mi olmak zorunda? amerika'da olan iyilikler bize olsa olmuyor yani? central park gibi bir yer olsa her şehirde de özgürce kulaklığı takıp koşabilsek olmuyor değil mi? götümüz bıngıldar, erkekler şehvetle ağlar değil mi? yetmişiki milletin erkeği şehvetini kalbine gömebilir de bizim sik beyinliler gömemez değil mi? aman aman. aman sizle çene de yarıştırılmaz aman.
noldu hani gezi zamanı istanbul'da elleri eldivenli derili üstü çıplak herifler bir bacınıza saldırdıydı da delirdiydiniz? bacı ortada yok, herifler ortada yok, hangi prononun fantezisiyse artık. o zaman da diyeydin ya amerika'da da oluyor, orda da harley davidson'cular var böyle öheerm öherrm diyeydiniz ya. o zaman bir yalandan hareketle milletin canına okudunuz. şimdi bir gerçek var ortada. kan donduran bir gerçek ki bunca yıldır polisiye gerilim okuruyum böylesini ancak orda gördüm.
lanet olsun size ya.
ideolojik saplantılardan ötürü 'kendinden olmayan kadını' hiçleştiren zihniyete tüküresim var.
Yaratık.
insan değil.
yeni şafak'ı kutluyorum. eski bir sex işçisine iş vererek onu topluma kazandırmış. ama yazarlık fazla olmamış mı ? çaycılık falan da yapabilirdi sanki ?
şu haberdeki büyük fotoğrafına baktığımda beni tüm insanlıktan soğutacak kadar cahil bakan kadındır. (bkz: kız mıdır kadın mıdır bilemem)

http://www.yeniakit.com.t...ina-sert-cikis-52309.html

birisi de çıkıp sormamış mı amerika ile türkiye'yi nasıl kıyarlarsın, amerikada kadın her dalda ağırlığını hissetirirken türkiye'de kadın'ın adı yok diye? neden yok? böyle o.osppuların yüzünden yok. kendine saygısı yok ki kadınlara saygısı olsun.
utanç verici haber:
türkiye, bindiği minibüs şoförü tarafından kaçırılan, tecavüze kalkışılan ve bıçaklanıp öldürüldükten sonra cesedi yakılan özgecan’a ağlarken, yeni şafak yazarı cemile bayraktar’dan akıllara durgunluk verecek bir yorum geldi.

tarsus ilçesinden mersin’e gitmek isterken kaybolan, daha sonra bıçaklanmış ve yakılmış cesedine ulaşılan özgecan aslan cinayeti türkiye’yi ayağa kaldırdı. birçok yerde protestolar başlarken, kadına yönelik şiddete acil çözüm istendi.

böylesi bir atmosferde…
yeni şafak yazarı cemile bayraktar, sosyal medyada yapılan “müslüman ülke” eleştirilerine cevap verirken, tecavüz olaylarının amerika’da da yaşandığını belirterek “çenenizi kapatın” dedi. bayraktar eleştiri yapan kişileri ise fırsatçılıkla suçladı.

yeni şafak yazarı cemile bayraktar twitter’dan şunları yazdı: “müslüman ülke,tecavüz… fırsatçılığına soyunmayın, amerika’da her iki dakikada bir kadın tecavüze uğruyor. şimdi çenenizi kapatın”

http://galeri.uludagsozluk.com/r/740246/+
http://galeri.uludagsozluk.com/r/740247/+
http://www.ulushaber.org/...yor-cenenizi-kapatin.html

şahsi yorumum: bu demek oluyor ki sende yaşamak istiyorsun bunu ? aciziyetin kuramadığın cümlelerinden belli, çenesini kapatması gereken birisi varsa o da sensin. yazıların okunmadığı için 20 yaşındaki tertemiz bi genç kızın yaşadığı bu vahşet üzerinden prim yapmaya çalışıyorsun. allahtan tek dileğim senin ve senin gibilerin böyle şeyleri yaşaması. hem ne var ki amerika'da da yaşanıyor çok modern olursunuz.

ayrıca kapak, http://galeri.uludagsozluk.com/r/742251/+
akpli omurgasızlığının en güzel örneklerinden.

görsel
görsel
bu nasıl zihiniyet tır kabataş yalancısı seni.
dişi fatih tezcan.

görsel