bugün

ilk kez duydum ama sinsi bi yobaz olduğu belli.

Ayrıca sıfat tamlaması bozuk.
tarihin gördüğü en insanlıktan çıkmış canlılardandır. yalakalık ve bunun karşılığında kesesini doldurmak için yalan söylemeyi bırak, babalarını bile keser bunlar.

görsel
işte böyle paçavralarla uğraşmak zorunda kaldığı için 16 senedir bir yere varamadı bu ülke.

https://twitter.com/Atatu...status/989498103106560001
AKP iKTiDARININ yolda görsen yüzüne tükürmeye tenezzül etmeyeceğin pislikleri başımıza musallat etmesi sonucu tanınan bir kevaşedir.
Arpası kesilen her davutoğlucu gibi yapması gerekeni yapmıştır. Diğerleri de aynı nane. Oy vermeyecekmiş. Çok önemliydin teyZecim.

Bu başörtülü medyacıların işi ne kolay ya. Akademide rahat pozisyonda az çalışarak çok para kazan, belediyenin düzenlediği seminer, panel gibi toplantılardan para cukkala ve daha başka türlü ekstralarla küpünü doldur, tüm bunları iktidarın sana sunduğu fırsatlar sayesinde yap ama ben oy vermiyorum...

Verme lan verme.

Akpli belediyeler bu fırıldağa dikkat etsinler. Bunu bir daha organizasyonlarına davet etmesinler. Edildiğini görenler teşkilatlara bildirsinler.

Ulan bir kere de şaşırtın amına koyim ya.

Ahmet davutoğlu işte bunlar senin bisav'da yetiştirip ülkeye musallat ettiklerin...
Durup dururken kemal sunal'a laf atmış bir hadsiz daha. insana sormazlar mı senin bu ülkeye ne faydan var, ne gibi eserler bıraktın?
Ulan AKP bütün kokmuş ayakları baş yaptın ya yazıklar olsun sana.
Kemal sunal'ı beğenmeyebilir, filmleri hoşuna gitmeyebilir, eyvallah, keyfi bilir. Sanatsal açıdan da eleştirebilir, ki eleştiren kişinin niteliği önemli elbet, fakat "... Bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük, bu filmler resmen insan zekasına hakaret..." demesiyle yıllarca bu halkın zekasıyla alay eden, dalga geçen, zekasına küfür edenlere haksızlık etmiş olur. işin gerçeğine, esas kısmına gelecek olursak, Kemal sunal yeri geldiğinde geçim sıkıntısı yaşayan bir öğretmen, yeri geldiğinde statü farkının yarattığı sosyal eşitsizlik içerisinde hayatını idame ettiren kapıcı seyit, yeri geldiğinde canı pahasına kan davasını bitirmek konusunda ısrarlı memoyu canlandırır. Kısacası Türkiye'nin sosyolojik sorunlarını gerek dramatik gerek komediyle harmanlar ve öyle sunar izleyicisine. Ve bu da toplumun zekasına hakaret değil bilakis hakaret edenleri, edilenlere anlatır, gösterir. Hanımefendi ille de Zihinsel açıdan yapılmış kötülüklere bakmak istiyorsa hemen yan pencereye geçebilir, orada manzara çok daha farklı.
sormayayım diyorum ama dayanamıyorum.

(bkz: cemile bayraktar kim amk)

yalnız tiplere dikkat ettiniz mi? tipler de zihniyetler gibi hep aynı... aynı fabrikadan çıkmışlar adeta... üretim tarihleri ne acaba? ne malı bunlar?

(bkz: made in usa)
(bkz: ılımlı islam)
(bkz: ortadoğu’da siyasal islamın yükselme nedeni)

edit: benzer tipleri de yazayım tam olsun.

(bkz: hilal kaplan)
(bkz: esra elönü)
(bkz: sibel üresin)
(bkz: nihal bengisu karaca)
(bkz: elif çakır)
cahil bir ak partili çomardır. kemal sunal ile ilgili yaptığı saçma sapan yorumlarla orospu çocuğunun bayrak sallayanı olduğunu göstermiştir.
keşke gündeme gelmek için rahmetli kemal sunal'a sataşacağına başka bir yol bulsaydı diye düşündüğüm kişi.
görsel
Hüüü kapalı bacımıza saldırdılar, üzerine işediler lanet geziciler hüüi, alçak kemalistler, vatan hayını devrimciler hüüüü ağlıyom ben

Bir adet kabataş yalancısıdr. Sahi cemile izledin mi o görüntüleri yaav??