bugün

arude50 nin kankası kolpettin kişilik.
seçim çalışmalarında giydiği beyaz gömleğiyle saflığı ve temizliği temsil etmeye çalışan, gömleğin kollarını kıvırarak ben çok çalışıyorum imajı ile reklamlarda boy göstermiş olan kişi,aynı zamanda kendisi genç partininde başkanlını yapmaktadır.
işkembe-i kübra makamını fevkaladenin fevkinde icra edenlerin başında olan kişi.
an itibariyle sky türk'te ankara ulus'daki patlamadan dolayı hükümeti sorumlu tutan insan. hey allah'ım böyle insanlar bizi yönetmek için talip oluyorlarya ben ona yanıyorum.
an itibari ile sky turk te doğru tespitler yapmış olan parti lideri. *
Dun aksam Sky turk' teki aciklamalari ve hali tatmin edici hatta etkileyiciydi.

Gorunen o ki; Uzan, onumuzdeki secime gecen secimden daha guclu girecek.

bu durum cercevesinde degerlendirilir ise genc parti'nin baraj problemi yasamayacagini soylemek yanlis olmaz.

secim sonrasi meclis, Genc parti ve cem uzan'la muhtemelen cok renklenecek.
''tamam abi sen çalmadın... sakin ol biraz...'' şeklinde yatıştırılması gereken siyasetçi kardeşimizdir.
çıkıp adam gibi ben bunu yapacam diyen tek insan, araştırıldığında vaadlerinin yapılmasında bir imkansızlık yoktur, sadece cesaret işidir, yürek işidir, 5 milyar dolar şahsi serveti ile dünyanın hangi ülkesine giderse gitsin kral gibi yaşamayı seçmemiş, ülkesinde siyaset yapmaya karar vermiş idealist, önü açık bir siyaset adamıdır.

kendisi sayın tayyib erdoğan tarafından linç edilmiştir, ailesine ait şirketler, aldığı ihaleler, işlettiği kamu kurumları, dünyanın hiç bir yerinde görülmemiş bir politika ile ellerinden alınmıştır, devlete tek kuruş borçları yoktur, el konulan mallarının yarı fiyatına satılması bile imar bankası magdurları diye adlandırılan grubun borçlarını rahatca karşılamasına rağmen ödenmemiş, bu aralar seçim stratejisi olarak ödemeye dair yasa çıkartılarak ödenmeye başlanmıştır.

motorola firmasına olan 5 milyar dolar borcu da el konulan mallarının satılması sonucu ödenmiştir, uzan grubunun nefes alan hiç bir canlıya ve faaliyette olan hiç bir kuruluşa borcu kalmamıştır, hükümet polita geliştirmek için spk ya talimat vererek uzan gurubundan alacağı olan herkezi davet etmiş ama resmi evrağı olup alacağı olan hiç kimse olmadığı için başvuran olmamıştır.

bu tarz durumlarda borcu ödemek için karşı tarafa verilen süre uzan gurubuna abd nin baskısı ve sayın tayyib erdoğanın şahsi sıkıntılarından dolayı verilmemiş, ülkemiz topraklarında hizmet veren bütün teşekkülleri yabancı sermayenin eline yarı fiyatının altında satılmıştır, cem uzan türkiye de sadece 3 adet mezununun bulunduğu bir yurt dışı ekonomi okulundan mezun olmuştur, ekonomiyi çok iyi bilen ticareti çok iyi bilen biridir, ülkemizde yaratılan sunni gündem nedeni ile ismi hep polemiklerle anılmasının sebebi dediklerini yapabilecek zekaya sahip olmasıdır,türkiye cumhuriyetinin bir lideridir.
vaadlerine alternatiflerimin olduğu parti lideri.
şaka maka bu seçimde meclise girme ihtimali çok yüksek olan şahsiyettir.
hepsi grubunun yalan şarkısını hatırlatan şahsiyet.
internet alemindeki cem uzan vaatleri hakkında ne düşündüğünü soran gazeteciye "ne düşünücem okuyup ben de gülüyorum" demiş kişi.
11 milyar ytl ile türk milleti'ne pkk'dan sonra en büyük maddi zararı vermiş bu şahsiyetin(!) ipliği 'internete' bu kez en resmi ağızdan dökülecektir...
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=243457
bugün kutsal topraklara * gelmiş genç parti genel başkanı.
ticari anlamda (bkz: hırsız),
siyasi anlamda (bkz: şaklaban).
(bkz: siyasetçi ise komik iş adamı ise yine komik)
(bkz: munchausen sendromu)
ticari anlamda : başarılı , türkiyeye değer katan kişi ve bir çok şey yapan adam
siyasi anlamda: doğruları söyleyen ancak bazı bünyeler yalana alıştığı için garip karşılanan cesur kişi.
" abd yi dolandırdım türkiye yanında pekmezli süt" mantalitesiyle şimdide iktidara gözünü diken zeki ve komik, 2002 kasım seçimlerinde 2.5 milyon küsür insanın oyunu alan, reklam starımız
tbmm'nin 23. dönem izmir milletvekili. allah cezamızı verecek.
eşi alara uzan'ı izmir 1.bölgede 1.sıradan milletvekili adayı olması için ikna edemedikten sonra kendisini aynı yer ve sıradan aday göstermiştir.
ciddi anlamda oy alması kuvvetle muhtemel siyasetçi.
açın türkiyenin önünü arkasını cem uzan geliyor..
ırak yerine irak diyen yüce insan.
zamanında galatasaray a jardel i almiş şahsiyet.
(bkz: fişmi faturamı)