bugün

şeref yoksunu, 17yaşında olduğu iddia edilen, pis yüzünü sakalları ile gizlemeye çalışan sapık ruhlu kişilik.
zamanla adı daha az anılmaya başlanan ve büyük ihtimalle ilk genel afla serbest kalması sağlanacak psikopat züppe.
türk halkının dertli başı gerek siyasi gerek sosyal olarak her an yeni bir derde girdiğinden, pek çabuk değişen gündemde eriyip gitmiş bir katil.

hani şu hayatının baharında sevgilisinin kafasını testere ile kesip, çöpe attıktan sonra üç ay paralı tatil iznine ayrılan sümsük.

isminin ve davanın akıbetinin "unutturulmaya" çalışılmasına inat dilerim bizler onu unutmayız. dilerim böylece onun gibi insanlık dışı yaratıklar bir adım bile olsa gerilerler, ibret olur alacağı ceza. gerçi medyanın maymunlarının bir kısmu karnı doyduğu için bu ismi gündeme getirmek istemeyebilir.

kuyuya taş atmak gibi bir niyetim yok ama türk insanının türk insanına ne kadar az değer verdiğini görmek canımı acıtmıyor değil. katleden değilde katlolan ermeni olsaydı şimdi dünyaya rezil edilmişti türkler ve manşetlerde; "türk genci ermeni sevgilisini ermenilere olan düşmanlığı için kesti" yazması muhtemeldi. sanırım bu haber yıllarca ısıtılıp önümüze koyulurdu. ama biz türk düşmanı ilan edip malzeme çıkarmayı bir kenara bırak, hatırlamayı bile görev edinmedik bu katili...

tanım çok kolay; katil.
gecen gun kardesimi yeni aldigim numarayla ben cem garipogluyum senin yasindaki kizlara taktim cikista bulusalim diye mesaj attim. kandirdim guya.
sana basim kurban olsun yakisiklim dedi.
alakasiz ama olsun.
Becerilmekten akıllanmadığımızın kanıtıdır. Nasıl olur da buhar olup gider abisi bu adamın yaptıkları? Yanı sıra A Scary Movie'nin yenisi çekildiginde makarası yapılabilecek metres evladı.
o'nun bunun çocuğudur.

edit: buna eksi oy veren keşke özelden mesaj atıp bunun neyinin hoşuna gitmediğini açıklasa.
yahudidir kendisi.
ailesi benzer bir cinayet suçlamasıyla ispanya'dan ilk sürülen yahudilerden biri olmasıyla "lan? lan? LAN?" diye yusufçuk getirten insan.

Senin ta ağzına sıçayım cem, zaten cemaatin blood libel ile suçlanıyor, ortalığın içine sıçtın şimdi!
artık c.g. dememiz gerekiyor.
soyadına uygun kişilik. veren şahıs tam 12 den vurmuş, zaten babasıda garip amcasıda.
Bir ara filmi çekilmesi düşünülen kötü film karakteri gibi insan. Bu kişiyi oynayacak oyuncu bulamamaları ayrıca ilginçtir.
zenginliğin verdiği şımarıklıkla piçkuruluğunun yoğurulmuşu insana benzeyen bişeysi..
bu ülkede parası olan çocuklardan biri * parası olanın gücü olur.
ne oldu lan bunun davası diye akşam akşam akla gelen katil.
medyatik olduğu halde övünemediğim tek hemşerim (tuğba altıntop dahil)
reklamdan öte bir şey değildir. türkiye'de neredeyse her gün cinayet işleniyor. hatta yıllardır katili bulunamayanlar var. peki neden bu adamın üzerine bu kadar yükleniliyor?
bol bol şehit vermekte olan bir ülkenin gündemini çok önemliymiş gibi aylarca meşgul eden bir olayın esasoğlanı.
kiz kesme lafını götünden anlayan piçozdur.
"unutturulmaya çalışılan katiller" listesine şimdiden giren şahıs.
o ve ailesi içlerine çektikleri her nefeste daha da daralacaklar ama yitip giden bir can varken...
işte her şeyi yazamıyor insan, tıkanıp kalıyor.
bu kadar popüler olmasını işlediği cinayetin şiddet dozunun yüksekliğine borçludur. sadece bıçaklayarak öldürseydi adını bile bilmiyor olurduk.
münevver karabulut adlı kişiyi hayvan keser gibi kesmiştir .tabiri caiz ise doğramıştır .
türk polisinden aylarca kaçarak resmen dalga geçmiş biri.gerçekten çok ilginç bir olaydı.
(bkz: bahçeşehir ortam çocuğunun sonu)
o cinayeti tek başına işlediğini hiç zannetmediğim ama eğer şayet senaryo doğruysa ve cinayeti tek başına işlediyse kesinlikle ve kesinlikle ''elektirikli sandalye ile idam edilmesi'' gereken, savunmasız ve güçsüz bir bayanı öldürecek kadar korkak,hasta ruhlu,aciz ve zavallı olan insanlık dışı varlık...
(bkz: o ç)