bugün

(bkz: cevab veremedi)
bi insanı kasten öldürüp, 6 yıl yatıp çıkması muhtemel ruh hastası.
fazla paradan delirmiş.
hala neden böyle iğrenç bir şey yaptığı netlik kazanmamış insansı. en son babasıyla birlikte yaptığı haberi ortalıkta geziyordu sonra birden kesildi gündemden. ilginç.
yakalandığında neden sadece saç traşı olduğunu anlayamadağım insansı. akıllara yahudi olup olmadığını getiren.
aileden yetişme, genetik kasap.

münevver'le hayatının fantezisini gerçekleştirmiştir.
daha o zamandan bu günler gelsin kimse hatırlamaz denmişti de kime denmişti kimbilir. hükümet medya ortaklığı ile oluşturulan suni gündemin baş kahramanı cem'i var mı artık konuşan. yarın bir cemil çıkar sevgilisinin gözlerini oyar 2 ay o konuşulur. bir cemile çıkar sevgilisini aynı anda 35 erkekle aldatır o konuşulur. böyle bir memleket işte bizimkisi.
soyadındaki illüzyona aldanılmaması gereken kişi.
bugün çocuk mahkemesinde davası görülecek çocuk(muş).

http://www.habersahifesi....im_karsisina_cikiyor.html
annemin müge anlı sevgisi sayesinde öğrendim ki; çıktığı mahkemede münevver karabulut'un kardeşi tarafından üzerine şırıngayla, ne olduğu belli olmayan bir sıvı sıkılmıştır.
edit: nitrik asitmiş.
ne yaptığı, neden yaptığı hala sır olan kasap. *
adalet'in hiç bir zaman adalet olamayacağından ötürü mahkemeye çıkmasını gereksiz bulduğum münevver karabulut'un katil zanlısıdır.

(bkz: adaleti dexter morgan a bırakmak)
(bkz: adalet e değil dexter a güvenmek)
(bkz: her 5 ilden birine dexter vermek)
nitrik asit sıkılmış. http://www.habersahifesi....na_siringali_saldiri.html
(bkz: babayla ortak cesede girmek)
bildiğiniz kezzap sıkılan minnoş katil.
bugün babasıyla yargılanmasına devam edilecek.

http://tinyurl.com/yforzh7
en agir cezayi almasini istedigim cani insan!
prof. dr. kemal sayar tarafından narsistik bir cinayet işlemiş olduğu söylenen kişi. şunu diyor sayar ''cem garipoğlu bir başka insanı çok vahşice öldürüyor ama hemen teslim olmuyor. pişmanlığını dile getirmiyor. kendi hayatını sakınıyor. korunmak için çok ayrıntılı, çok ince plan yapıyor. bu kadar vahşice insan katleden biri nasıl oluyor da, kendi hayatının bu kadar değerli, bu kadar korunmaya layık bir hayat olduğunu düşünüyor? münevver karabulut cinayeti fazlasıyla narsistik bir cinayet. adeta kendine tapan, kendine aşık biri cem garipoğlu''

(bkz: seri katil)
(bkz: psikopat)
(bkz: sosyopat)
(bkz: narsisistik kişilik bozukluğu)
tasvip etmememe rağmen bazı kişilerin beni benzettiği şerefsiz katildir*.

edit: şerefsiz dememi mi eksiledin yoksa benzetilmemi mi? ulan ne adamlar var. *
deli raporu alınması için gerekli işlemler başlatılmış.

http://tinyurl.com/ykcqdg5
cem garipoğlu'nun yaptığını doğru bulmuyorum kesinlikle ama niye böyle oldu. annenin babanın da payı var mıdır acaba?
başka bir haberde 2 çocuğu olan evli bir kadın başka erkeklerle birlikte oluyor, bunu gören 4-5 yaşlarındaki oğlunu öldürüyor ve aylarca dostuyla beraber televizyonlarda onu arıyor. çocuğun ölmesi, ölüm sebebi çok üzücü ama yaşasaydı nasıl bir geleceği olacaktı, ne olacaktı. hiçbirşey kadının yaptıklarını meşrulaştıramaz. ama o kadının yaşantısına bakmak gerek 16 yaşında evlendirilmiş henüz 22 yaşında kocası eve para getirmiyor. uzun lafın kısası her şeyin bir sebebi var, bu olaylar bir zincir gibi sebeplerden oluşuyor. biz de kırılan zinciri suçluyoruz hep.
yaşanılan olay ve olaylar çok kötüdür Allah kimsenin başına vermesin.
çocuk mahkemesinde yargılanacak olan cani. alabileceği en fazla ceza 24 yıl. ki muhtemelen 15 yıl alıp 8. yılında şartlı tahliye ile çıkacak olan şahıs.
cezaevinde kendisine özel muamele yapılacağı garantisi verildi ve o şekilde teslim oldu.

şimdi bu olay bana başka bir olayı hatırlatıyor : "erdal eren".

erdal eren kimdir?

17 yaşında , işlemediği daha sonra kanıtlanan bir suçla yargılanıp idama mahkum edilen ( dikkat edin çocuk mahkemesi diye bişey yok ortada) , 18 yaşından küçük birinin idama mahkum edilemediği için , yaşı büyültülüp infaz edilen bir gencimiz.

ayrıntılı bilgi :

http://tr.wikipedia.org/wiki/Erdal_Eren

cem garipoğlu kimdir?

amcası sümerbank'ı hortumlamış , nerdeyse bütün mensuplarının karanlık işler içerisinde olan bir ailenin şımarık oğlu . nasıl bir psikoloji ile büyütülmüşse kendisinin "kıskançlık" olarak tanımladığı bir olay yüzünden genç bir kızı parça parça doğrayıp çöpe atabiliyor.
daha sonra o varlıklı (?) ailesi sayesinde 200 gün ortadan kaybolabiliyor ki medyada hergün boy boy resmi çıkmasına ve nerdeyse bütün türkiyenin aramasına rağmen. daha sonra çocuk mahkemesinde yargılanacağının(şu anda 18 yaşını doldurmuş durumda) ve özel ihtimam gösterileceğinin garantisini alıp teslim oluyor bu şahıs.

iki insan , iki olay. işte size yüce türk yargısı ve adalet sistemi.

atatürk ne demiş efendim :

"adalet mülkün temelidir" - yani devletin temeli adalettir.

bu olaya bakaraktan ne kadar absürd bir devletimiz olduğu çıkarımına varabiliriz.
cem gariboğlu,kendisi bizlere tüm türk halkına ,zengin bir insanın kendisinin yaptığı gibi bir cinayeti ,(adam kesme biçme,boğma,tecavüzle öldürme,yakma gibi cinayetleri)işlerse neler olabileceğini ,gösteren insan.
tecavüzle,boğularak,kesilerek,yakılarak,işkence ile organları alınarak kaç cinayet meydana geliyor.gelmeyede devam edecek. hiç birine cem gariboğlu vakkası kadar tepki ve ilgi gösterilmedi münevver'in ve cem'in ne ayrıcalığı var.
insanlıktan nasibini almamış,değişik cins bir ' varlık ' ( insan diyemiyorum )
bilinçli olarak sulandırılan, arama ve dava süreci sonunda, verdiği ezbere ifadeler ile az bir ceza alarak yırtacak olan; ülkenin yahudi kökenli kalbur üstü ailelerinden gariboğulları'nın küçük oğlu.
küçüktük, cem ise bizlerden daha küçük olmasına rağmen, büyük havalarındaydı, kendisini koruyan gözleyenler hariç hiçkimseyi sallamazdı, saygı sıfırdı. babasının gücünü sanki genlerinde hissediyordu. küçükken de çok yaramazlık yapardı, saklanırdı ardıma, ama bu sefer ki hiç iyi olmadı. ben bile saklayamam seni, saklamazdım cem seni.

ilk cem garipoğlu ismini duyduğumda senin bu işi yapabileceğini düşündüm, imkanı yok yapmamıştır diyemedim kendi kendime, sende bu karakter küçükken de vardı. istediğini vermeyenlere karşı saldırganlışıyordun. kızıyordum sana ama kızma abi, ben böyleyim diyordun. ben ise sana daha çok kızıyordum, çünkü ben böyleyim bile derken babanı hesaba katıyordun.

senin için üzülmüyorum cem kardeşim. bu sefer hayatının en büyük hatasını yaptın. umarım cezanı en adil şekilde çekersin. çekesin ki babandan büyük birilerinin de olduğunu anlayasın.

hata benim. seni küçükken korumamalıydım.